اچار جغجغه ای

آچارها یکی از ابزارهای ضروری برای هر خانه و محل کاری به شمار می‌آیند که انواع و اقسام مختلفی دارند. آچار جغجغه‌ ای یکی از آچارهای رایج و پرکاربرد برای باز و بسته کردن پیچ‌ و مهره‌های شش‌ضلعی است که خاصیت تعویض سری دارد و استفاده از آن ساده و آسان است.

آچار جغجغه ای

آچار جغجغه اینوعی آچار رینگ با مکانیزم هرزگردی برای سهولت در انجام کار است. این آچار از یک چرخ‌دنده و یک یا دو ضامن فنر دارد تشکیل شده و سری‌ قابل تعویض دارد.

وقتی که ما از آچار معمولی استفاده می‌کنیم، برای باز و بسته کردن پیچ مجبوریم آچار را خارج و دوباره بر روی مهره قرار دهیم، درصورتی‌که در آچار جغجغه ای بدون نیاز به خارج کردن آچار می‌توانیم مهره را باز و بسته کنیم که این قابلیت باعث افزایش سرعت ما می‌شود.

قیمت آچار جغجغه ای

قیمت انواع آچار جغجغه ای را ویژگی های مختلفی اعم از فنی و برند و کشور سازنده آن تعیین مینماید، ولی به صورت کلی هر چقدر ابعاد و سایز ابزار بزرگتر باشد قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود. قاعده ای که در مورد ابزارآلات وجود دارد این است که قیمت ابزار را نیاز شما تعیین مینماید و این ابزار نیز با قیمت های مختلف و ابعاد و با برندهای متفاوتی در بازار وجود دارد و شما میتوانید بر اساس حجم و نوع کارتان بهترین نوع آن را خریداری نمایید.

لازم به ذکر است که چنانچه با این ابزار زیاد سر و کار دارید سراغ برندهای مطرح و با کیفیت بالاتر و در نتیجه قیمت بالاتر بروید ولی اگر گاهی فقط از این ابزار استفاده مینمایید نیازی به اینکه هزینه زیادی را برای خرید این وسیله بنمایید نیست و میتوانید مدل های ارزانتر را انتخاب نمایید.

خرید آچار جغجغه ای

بدون شک یکی از مهم‌ترین فاکتورها در خرید آچار جغجغه توجه به برند سازنده آن است  چرا که بر کیفیت و طول عمر این محصول اثر می‌گذارد. آچارهای جغجغه ای توسط شرکت‌های مختلفی روانه بازار می‌شوند که از معروف‌ترین آنها می‌توان به برندهای زیر اشاره کرد

  • آچار جغجغه ای نووا

نووا یکی از شرکت‌های موفق  در زمینه ساخت ابزار یراق است که در سال 1387 فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت با داشتن متخصصین باتجربه موفق شده تا محصولات با کیفیت کشورهایی نظیر کره، آلمان، تایوان، ترکیه و... را در ایران جمع کرده و به دست مشتری برساند.

  • آچار جغجغه ای توسن

این شرکت فعالیت خود را از سال 1382 آغاز کرد و هم اکنون یکی از محبوب‌ ترین تولید کننده‌های  ابزار یراق به شمار می‌رود. توسن به دلیل قیمت مقرون‌ به‌ صرفه و کیفیت قابل‌قبول یکی از برندهای خوش‌ نام است که جایگاه محبوبی در بین مردم دارد.

  • آچار جغجغه ای رونیکس

کمتر کسی پیدا می‌شود که تا کنون نام رونیکس را نشنیده باشد. کارخانه رونیکس از تولیدی‌های متعدد در زمینه ابزار باغبانی، اندازه‌گیری، جوش‌کاری و.. تشکیل شده که فعالیت هر بخش به‌صورت جداگانه انجام می‌شود.

برند رونیکس به دلیل کیفیت بسیار بالا و قیمت مقرون‌ به‌ صرفه محبوبیت بسیار بالایی دارد و توانسته سهم چشم‌گیری از بازار را از آن خود کند. رونیکس  فعالیت خود را ابتدا در ایران آغاز کرد و هم اکنون در کشورهای آلمان و اسپانیا  نیز شعبه دارد. آچار جغجغه ای تاپ تول، اسپرو، کاستور و سلتا از دیگر برندهای معروف بازار هستند که از کیفیت بالایی برخور دارند.

دسته‌بندی