اره زنجیری برقی

ترتیب نمایش:

اره زنجیری برقی

اره‌های برقی، ابزاری حرفه‌ای و کاربردی هستند که برای بریدن هر جسم سختی استفاده می‌شوند. کاربرد اصلی اره، بریدن چوب است، اما یک اره برقی قدرتمند، به راحتی بلوک‌های فوم نرم، لوله و دیگر چیزها را نیز برش می دهد. آنها ابزاری ضروری برای هر کسی هستند که با اجسام سخت سر و کار دارند. افرادی که بیش از همه به اره برقی نیاز دارند، سازندگان و کشاورزان و باغبانان هستند.

قیمت اره زنجیری برقی

برای اطلاع از قیمت اره زنجیری برقی و مقایسه کارایی، می‌توانید به سایت فروشگاه علمایی سر بزنید و قیمت اره برقی هیوندا، رونیکس و … را ببینید و از انواع مختلف  اره دیدن کنید. شاید باعث شگفتی‌تان شود، اما اره زنجیری برقی مناسب برای برش فلزات، پلاستیک و لوله های آلومینیومی و مسی و آهنی است، بدون اینکه ذرات و پلیسه‌ها را به اطراف پخش کند.

علاوه بر این مزایا، طراحی ارگونومیک دسته این اره‌ها باعث شده که کاربر راحت از آن استفاده کند. با کمی تبحر می‌توان این دستگاه‌های مجهز و پیشرفته را کنترل کرد. چرا که اره دارای اهرم مخصوصی است که به مصرف کننده اجازه می دهد، بدون سختی زنجیر را تنظیم کند.

قدرت و کارایی، وزن سبک و راحتی، ساخت و ساز قوی، دوام  از مزایای این مدل است. اره زنجیری برقی قیمت‌های متفاوتی دارد. تفاوت قیمت بستگی به قدرت موتور و دیگر امکانات است.

خرید اره زنجیری برقی


خرید اره برقی زنجیری

برای خرید انواع اره برقی زنجیری و و اطلاع از قیمت اره زنجیری برقی و دیدن بهترین و منصفانه ترین قیمت‌ها، می‌توانید به سایت مراجعه کنید و پس از بررسی دقیق و جزییات متناسب با کاری که دارید، انتخابتان را انجام دهید.

تنوع محصول در این دسته بندی بسیار فراوان است. لازم به ذکر است، چنین محصولاتی در دسترس عموم نیستند و برای خریدشان باید به مراکز مخصوص سر بزنید. اما راه آسانترش خرید اینترنتی این محصول است که امکان مقایسه و مطالعه دقیق را به کاربر می‌دهد. این محصولات اغلب خدمات پس از فروش طولانی مدتی دارند. تنها کافیست مدل دلخواه را سفارش دهید و آن را در محل مورد نظر تحویل بگیرید. 

اره برقی زنجیری

اره برقی می‌تواند با برق و یا با بنزین کار کند. معمولاً اره‌های بنزینی بسیار قوی‌تر هستند، اما امروزه مدل‌های اره برقی زنجیری وجود دارند که کاملاً قادر به جدا کردن اجسام هستند، که کاربردی تقریبا هم ردیف دستگاه‌های بنزینی دارند.

آنها معمولا اره زنجیری برقی هستند، مدل‌های کوچک و قابل حمل می‌توانند، با باتری کار کنند. آنها قادر به بریدن کنده های بزرگ نیستند، اما اگر نیاز به کار با تخته یا کارهای چوبی در مقیاس کوچکتر داشته باشید، عالی عمل خواهند کرد.

این موارد برای هر نوع کار چوبی عالی هستند و برای اکثر مشاغل مناسب خواهند بود. اره زنجیری برقی به گونه‌ای طراحی شده است که بسیار کارآمد بوده و  زمان اجرا طولانی و قدرت قابل توجهی دارد. همچنین راحت است، زیرا بخار تولید نمی کند و قابل حمل است و وزن کمی هم  دارد که باعث می‌ شود، حمل و نقلش آسان شود.

سرعت این نوع اره ها را می توان به راحتی با فشردن ماشه کنترل کرد، اگر کارهای زیادی را همزمان انجام می دهید، توصیه می‌شود از ویژگی کنترل سرعت استفاده کنید که سرعت را ثابت می کند و نیاز به نگه داشتن مداوم ماشه را از بین می برد. این قابلیت باعث کاهش خستگی می شود و به کاربر اجازه می دهد ساعت های بیشتری با این وسیله کار کند و راندمان عملکرد را بالا ببرد.

بهترین اره زنجیری بنزینی

یکی از بهترین اره زنجیری برقی محصولات توسن و محصولات شرکت هیوندای و رونیکس است که دارای موتورهای قدرتمند هستند. یکی از پر فروش ترین محصولات در فروشگاه علمایی نیز  اره زنجیری برقی رونیکس 4740 است که میتوانید به راحتی این محصول را خریداری نمایید.

دسته‌بندی