دریل شارژی

ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

دریل شارژی

دریل شارژی ها نوعی از دریل ها می‌باشند که برخلاف دریل های برقی با ولتاژ باطری شروع به کار می‌کنند، باتری های این دریل ها توسط شارژر مخصوص شارژ می‌شود و در مکان هایی که برق وجود ندارد میتوانید از دریل شارژی استفاده نمایید. دلر شارژی ها دارای اندازه کوچک و وزن کمی هستند و به راحتی می‌توانید آن را حمل نمایید.

اجزا دریل شارژی

باتری دلر شارژی مهمترین بخش آن می‌باشد زیرا نیروی محرکه دیرل شارژی را تامین می‌نماید. دومین جزو این وسیله ترکمتر است و دارای اهمیت زیادی است چون شما با استفاده از آن می‌توانید میزان گشتاور اعمالی توسط دریل را تنظیم کنید و برای استفاده به عنوان دریل پیچ گوشتی بسیار لازم است.

هر چقدر درجه کمتر پایین باشد دریل مناسب بستن پیچ های کوچکتر می‌شود، برای تعویض حالت دریل به پیچ گوشتی و حالت چکشی نیز از طریق همین ترکمتر انجام می‌شود. کلید دریل های شارژی بیشتر به صورت گازی هستند و این بدان معنی است که هر چه کلید بیشتر فشار داده شود سرعت گردش آزاد دریل نیز بیشتر خواهد شد و برعکس.

بعضی از دریل های شارژی دارای گیربکس دو سرعته هستند و با استفاده از آن بازه تغییر سرعت دریل تغییر پیدا می‌کند. یکی دیگر از اجزای دلر کلید چپ گرد راست گرد، سه نظام و چراغ کار است.

نکات مهم در خرید دریل شارژی

در خرید دلر شارژی مهمترین و اولین نکته این است که ولتاژباتری هر چقد بیشتر باشد قدرت دریل افزایش پیدا می‌کند، دریل های شارژی در ولتاژ 12،4،18،24 ولت در بازار وجود دارند.  مدت زمان شارژ شد، مدت کار کرد و نوع باتری که نیکل کادمیوم باشد و یا یون لیتیوم دارای اهمیت بسیاری است.

تعداد حالت های ترکمتر از مساعل دیگری است که در خرید دلر شارژی باید به آن توجه داشت که ممکن است ترکمتر دارای 18 حالته یا 12 حالته  باشد.همچنین بعضی از دریل های شارژی حالت چکشی دارند که در عملکرد دریل بر روی مصالح تاثیر بسیاری دارد.

خرید اینترنتی دریل شارژی

قبل ازخرید دریل شارژی باید از نوع  و حجم کار خود مطمعن شوید و با توجه به آن، دریل مناسب را خریداری نمایید. جهت انتخاب وخرید دلر شارژی باید ویژگی های آن را به خوبی بدانید و با آگاهی خرید خود را انجام دهید.

مهم‌ترین نکته در خرید دریل شارژی، عمر باتری است. قدرت کلی دریل شارژی براساس باتری آن تعیین خواهد شد پس انتخاب نوع باتری فاکتور بسیار مهم و تاثیر گذار در انتخاب و خرید دریل شارژی می‌باشد. شما باید مطعن شوید که بهترین باتری قابل شارژ را خریداری کرده اید، بعضی از دریل ها بی سیم هستند و برخی دیگر نیز از باتری قدرتمندی استفاده می‌نمایند.

امروزه در بییشتر دریل های بی سیم از باتری های لیتیوم یون استفاده شده است که این باتری ها باعث خواهند شد تا دریل ها وزن کمتری داشته باشند، و عملکرد و عمر آن بیشتر شود. جهت تقویت دریل شارژی همیشه سطح شارژ باتری را بر اساس نشانگر آن بررسی نمایید تا در حین کار با آن شارژ کم نیاورید. علاوه بر تمام موارد گفته شده شارژر باید متناسب با مارک باتری و سطح ولتاژ آن باشد.

قیمت دلر شارژی

قیمت دریل شارژی یکی از مهمترین فاکتور های مهم در هنگام خرید آن است، امروزه قیمت و هزینه خرید دریل خوب باعث ایجاد نگرانی مصرف کنندگان و خریداران شده است و عوامل بسیاری بر قیمت این محصول تاثیرگذار است.

نام و مارک سازنده از مهمترین عواملی است که بر قیمت دریل شارژی بسیار تاثیر می‌گذارد. بیسیم یا با سیم بودن، چکشی، وسایل جانبی همانند باتری های اضافی از دیگر عوامل تاثیر گذار بر قیمت این محصول است.

دسته‌بندی