جا لیوانی

ترتیب نمایش:

جا لیوانی

جا لیوانی آویز از پر مصرف ترین ظروف موجود در آشپزخانه است که شستن آن بیشتر از سایر ظرف ها انجام می‌شود، برای اینکه راحت تر شستشو انجام گیرد و دسترسی به لیوان نیز راحت تر باشد شما میتوانید از انواع اکسسوری های اشپزخانه استفاده نمایید تا از فضای بین کابینت ها نیز بتوانید استفاده مفید کنید جا لیوانی یکی از این وسایل است در ادامه بیشتر درباره این وسیله توضیح میدهیم همراه ما باشید.

خرید جا لیوانی اویز

چنانچه قصد خرید جا لیوانی را دارید پیشنهاد ما جا لیوانی آویز استیل است که هم برای لیوان های بدون دسته و هم با دسته بسیار مناسب است. یکی از مزایای این جا لیوانی ها این است که چون لیوان ها را باید برعکس قرار دهید بنابراین بی هیچ عنوان خاک به داخل آن نمیرود.

شما میتوانید جا لیوانی را بالای سینک ظرفشویی خود بگذازید و بدون اینکه نگران شکستن لیوان ها باشید از دسترسی راحت به آن ها لذت ببرید.جا لیوانی تمام استیل هرگز زنگ نمیزنند

جنس جا لیوانی های موجود در فروشگاه علمایی استیل است که برای سبد های ابچکان و اویز های خشک کن که همیشه در معرض ظروف خیس و رطوبت قرار گرفته اند این جنس از ارزش بسیار برخوردار می باشد، زیرا استیل دارای مقاومت بالایی در برابر زنگ زدگی و خوردگی دارد و تا مدت ها زنگ نمیزد.

نا گفته نماند تمامی جا لیوانی های موجود در فروشگاه ما دارای گارانتی است بنابراین با خیال راحت ازاین وسیله میتوانید استفاده کنید. 

قیمت جا لیوانی اویز

با توجه به اینکه لیوان از ظروفی می باشد که در طول روز بسیار پر کاربرد می باشد بنابریان برای همه ما ممکن است پیش امده باشد که در هنگام شستن فضای کافی را برای خشک نمودن آن ها نداشته باشیم که نصب یک جا لیوانی استیل و یا هر نوع دیگری میتواند این مشکل را برطرف نماید.

در فروشگاه علمایی جا لیوانی های مختلفی وجود دارد برخی از این جا لیوانی ها شاما، جا لیوانی متحرک اویز ادلان مدل 218 و جا لیوانی اویز ادلان مدل 212 می باشد که هردو استیل هستند ، چنانچه قصد خرید و یا اطلاع از قیمت را داشتید به راحتی میتوانید این محصولات را خریداری نمایید و استفاده کنید.


دسته‌بندی