سوپری یخچالی

ترتیب نمایش:

سوپری یخچالی

سبد سوپر یخچالی، یک محصول بسیار بصرفه، کاربردی و الزامی برای تمامی خانه‌های ایرانی است. اگر فضای کمی در آشپزخانه خود جهت نگهداری از مواد غذایی فاسد نشدنی دارید، این محصول هزینه‌ای به مراتب بسیار کمتر از ساخت و یا اضافه نمودن کابینت برای شما خواهد داشت. سبد سوپر یخچالی فضایی کاربردی را جهت نگهداری از مایحتاج روزانه در اختیار شما قرار می‌دهد.

سبد سوپر یخچالی کابینت

این سبد بعنوان یک نظم دهنده، بهترین راهکار برای استفاده بهینه از فضای کم آشپزخانه است. سبد یخچالی کابینت که عموما آن را بعنوان محفظه سوپری یخچالی کابینت نیز می‌شناسند، امکان دسته‌بندی کامل تمامی وسایل و مایحتایج روزانه شما را برایتان فراهم می‌کند.

این محصول دارای متریال ضدزنگ، گیره‌های متصل به بدنه، بازوی ترمز داخلی (جهت جلوگیری از بهم خوردن درب به هنگام رها شدن درب) و امکانات دیگری است که به شما امکان می‌دهد مواد غذایی همچون چای، حبوبات، تخم‌مرغ و تمامی مایحتاج فاسدنشدنی خود را در فضایی بسیار کاربردی و مرتب قرار دهید.

مزایای استفاده از سبد سوپر یخچالی

همانطور که پیش از این اشاره کردیم، این محصول از کثیف شدن فضای داخل آشپزخانه به هنگام ریختن برخی از مایعات جلوگیری می‌نماید. رویه طبقات این محصول از ماده بخصوصی ساخته شده که از لیز خوردن شیشه و یا هرگونه بسته‌بندی دیگر جلوگیری می‌کند. اما این محصولات مزایای دیگری نیز دارد که عبارتند از؛

  • جلوگیری از بهم ریختگی مواد غذایی
  • ایجاد دسترسی سریع به هریک از مواد غذایی
  • امکان طبقه‌بندی و جداسازی مواد غذایی
  • استفاده کامل از تمام فضای آشپزخانه
  • کاربرد بسیار بالا در نگهداری وسایل فاسد نشدنی

البته مجددا تاکید می‌کنیم که پیش از تهیه سبد سوپر یخچالی، حتما ارتفاع و میزان فاصله طبقات داخل آن را بررسی کنید. در صورتی که تمایل دارید داخل این محصول، مواد غذایی و یا بطری‌های نوشیدنی گازدار خود را قراردهید، طبقات باید دارای ارتفاع کافی جهت قرارگیری مناسب لوازم باشند.

سبد سوپری یخچالی کابینت مناسب

به هنگام خرید سبد سوپر یخچالی، به میزان فضای مورد نظر در این محصول دقت کنید. بهتر است برای خرید بهترین گزینه، از مدل‌هایی استفاده نمایید که ارتفاع سقف زیادی داشته باشند. سبد سوپر یخچالی همچون یک قفسه متحرک این امکان را برای شما فراهم می‌آورد تا بتوانید از فضاهای غیرقابل استفاده آشپزخانه نیز به بهترین نحو استفاده کنید. متریال به کار رفته در طبقات، یکی از موارد مهم به هنگام خرید این محصول است.

همچنین توان بازوی داخلی کابینت سوپری کنار یخچال در نگهداشت درب نیز بسیار مهم است. برخی از مدل‌های این محصول، دارای بازوهای محرک جهت باز شدن اتوماتیک هستند و به هنگام کشیدن درب، به باز شدن روان درب کمک می‌کنند. این بازوها همچنین به هنگام بستن درب، در صورت رها شدن از دست، از برخورد شدید درب با بدنه جلوگیری می‌کنند.

قیمت سوپری یخچال

جدا از مدل سبد سوپری یخچالی، نوع متریال به کار رفته و استفاده ساختار مقاوم، در کیفیت و قیمت این محصول تاثیر گذار است. استفاده از انواع فلزات ضدزنگ مقاوم و همچنین اسکلت منظم تمامی طبقه‌ها و بخش‌ها، منجر به مقاومت بسیار بالای این محصول می‌شود.

بنابراین به هنگام خرید این محصول، حتما به متریال و نحوه اتصال آن به یخچال دقت کنید. البته تعداد طبقات، ارتفاع و ابعاد طراحی شده در قیمت کابینت سوپری کنار یخچال نیز نقش دارند. اگر تنوع مواد غذایی شما بسیار بالا است، توصیه می‌کنیم از مدل‌هایی استفاده کنید که دارای طبقات متعدد می‌باشند.

خرید سوپری کنار یخچال

اگر شما برای نگهداری از وسایل و مایحتاج فاسد نشدنی خود در آشپزخانه مشکل دارید، به راحتی با خرید سوپری کنار یخچال می‌توانید این چالش را برای خود برطرف نمایید. البته شما با خرید سوپری کنار یخچالی، مشکل منظم نمودن و نگهداری از وسایل آشپزی و مواد غذایی خود را نیز مرتفع می‌نمایید. چراکه این محصول قابل حمل بوده و درصورت نقل مکان از خانه و یا اداره خود، می‌توانید آن را با خود جا به جا کنید.

فروش سبد سوپر یخچالی

برای تهیه سبد سوپر یخچالی مناسب و با کیفیت، طبیعتا لازم است تا بهای مناسب با قیمت آن را نیز پرداخت کنید. اما شما با مراجعه به نمایندگی فروش سبد سوپر یخچالی می‌توانید با قیمت بسیار مقرون بصرفه، نیاز خود را برطرف کنید.

البته به هنگام تهیه این محصول در صورت مراجعه به نمایندگی فروش سبد سوپر یخچالی، این امکان برای شما فراهم خواهد بود تا متناسب با نیاز خود، ابعاد و ارتفاع این محصول را مشخص نموده و از مشاوره فروشندگان مجرب برخوردار شوید.

دسته‌بندی