دستگیره درب

ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

دستگیره درب

دستگیره درب با اینکه دارای اندازه کوچکی است ولی عنصر بسیار مهمی می‌باشد که با یک نگاه به درب، خود را نشان می‌دهد و در زیبایی و کارایی درب دارای اهمیت فراوانی است، بنابراین به جرعت می‌توان گفت که دستگیره ها در عین حال که به عنوان عنصری برای زیبایی به شمار می‌رود نقش کلیدی و عملکردی نیز دارد. با توجه به اینکه دستگیره در دارای شکل و جنس و انواع مختلفی است در هنگام خرید دستگیره در باید توجه بسیار زیادی را داشته باشید تا بهترین محصول را خریداری نمایید.

انواع دستگیره در

ما سعی نموده ایم تا تنوع دستگیره های درب و یا ( دستگیره در) را در فروشگاه خود افزایش داده و در اختیار شما قرار بدهیم. در ابتدای همین مطلب میتوانید بروزترین دستگیره های درب را با قیمت مشاهده نمایید. موارد استفاده از هر یک از این دستگیره های درب برای دستگیره های درب سرویس بهداشتی، دستگیره درب اتاق، دستگیره در چوبی، دستگیره در آپارتمان و ... می‌باشد.

درب های جدید و مدرنی در بازار وجود دارند که با استفاده از تکنولوژی روز دنیا جهت جلوگیری از سرقت روانه بازار شده اند. ناگفته نماند که با وجود دستگیره های با کیفیت بالا طبیعتا عملکرد بهتری را نیز شاهد خواهید بود. مدل ها و انواع دستگیره در هر یک دارای کارایی  و نصب مختلفی هستند.

بهترین برند های دستگیره در

در فروشگاه علمایی می‌توانید انواع مختلفی از مدل های دستگیره در را که هر یک تولید برندهای مختلفی هستند را مشاهده نمایید که در ادامه به معرفی بهترین برندهای دستگیره درب موجود در فروشگاه علمایی خواهیم پرداخت:

  • برند دستگیره اچ تی ان
  • دستگیره درب بهریزان
  • برند تلرانس
  • برند دیاکو
  • برند لوور
  • برند کاوه صنعت
  • برند کاداس

لیست قیمت دستگیره در

قیمت دستگیره درب چوبی به موارد زیادی دارد از جمله این موارد برند سازنده و تولیدکننده است که با توجه به انواع مختلف دستگیره درب در بازار قیمت مختلفی دارد. جهت اطلاعات بیشتر از لیست قیمت دستگیره درب همانند قیمت دستگیره درب حیاط، نوع محصول را در صفحه فروشگاه علمایی سرچ نمایید و سپس سفارش خود را ثبت نمایید.

مدل های متنوع دستگیره در

دستگیره های در هر یک دارای کاربرد مختلفی هستند و همچنین دارای ساختارهای متفاوتی دارند که هر یک با توجه به کاربرد و نیاز مشتری همانند ایمنی، زیبایی و جدید ترین مدل ها خریداری خواهند شد. طبیعتا جدید ترین دستگیره درب نسبت به سایر دستگیره خرید بیشتری دارند. جدیدترین دستگیره درب ورودی را میتوانید از فروشگاه به صورت اینترنتی خریداری نمایید.

خرید دستگیره در

تا اینجا درباره انواع مختلف دستگیره های درب توضیح دادیم، چنانچه قصد خرید دستگیره درب را دارید میتوانید به راحتی به صورت اینترنتی از ما خرید خود را انجام دهید. جهت خرید دستگیره درب ورودی ساختمان و مشاهده دستگیره درب جدید کافی است به دسته بندی دستگیره های درب در ابتدای همین صفحه مراجعه نمایید.