دستگیره دیجیتال

ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

دستگیره دیجیتال

دستگیره در هوشمند به نوعی از یراق گفته میشود که امکان باز نمودن در توسط رمز، اثر انگشت و یا کارت ها بدون تماس را به شما  خواهد داد. این بدان معنا است که شما به راحتی با یکی از حالات و یا ترکیبی از چند حالتی که گفته شد میتوانید دستگیره هوشمند را باز نمایید. امروزه افراد زیاد فراموش میکنند که درب منزل خود را قفل نمایند و یا کلید خود را گم میکنند و همین باعث نگرانی آن ها شده است ولی به لطف تکنولوژی های جدیدی همانند دستگیره دیجیتال که دارای قیمت های بسیار مناسبی هستند این مشکل را رفع نموده است . شما با خرید دستگیره دیجیتال این امکان را دایرد که بدون تماس با دستگیره و با روش هایی که بالا گفته شد درب را باز و بسته نمایید.

دستگیره هوشمند (دیجیتال)

دستگیره هایی که در بازار موجود هستند به صورت کلی به دو دسته تقسیم بندی میشوند نوع اول این دستگیره ها دارای موتور الکتریکی هستند که د رهنگام قفل و یا باز نمودن درب موتور الکتریکی زبانه های قفل را حرکت خواهد داد و در ب قفل یا باز خواهد شد. این دستگیره ها وابستگی زیادی به ادوات الکترونیکی دارند و همین باعث ضعف این نوع از دستگیره ها شده است، دیل آن نیز این می باشد که علاوه بر مصرف زیاد برق، عمر باطری و موتور نیز به مرور زمان کاهش پیدا میکند. این  نوع از دستگیره های هوشمند طوری هستند که اگر موتور آن ها به مشکلی بخورند و کار نکند درب نیز به هیچ صورتی قفل یا باز نخواهد شد.


دستگیره هوشمند


نوع دوم نیز موتوری برای  حرکت قفل و زبانه ها ندارد و فقط قفل یا باز نمودن درب اهرم دستگیره با قفل درگیر خواهد شد و همچنین با چرخش اهرم نیز دستگیره باز میشود که در این هنگام اهرم ازاد خواهد شد تا مجدد رمز یا کارت وارد شود.

بهترین برند دستگیره هوشمند

همانگونه که میدانید به دستگیره هوشمند قفل هوشمند نیز گفته میشود.، این دستگیره از نظر کیفیت دارای انواع مختلفی می باشد که در کشورهای مختلفی همانند تایوان،کره،چین و .. تولید میشود.  برندهای مختلفی این دستگیره دارد که برخی از این برندها شامل، دستگیره دیجیتال سامسونگ، دستگیره هوشمند میلره، دستگیره هوشمند یوکا، دستگیره هوشمند اچ تی ان و ... می باشند که هر کدام از این دستگیره ها دارای گارانتی های مختلفی هستند. بعضی از این دستگیره های دیجیتال دارای طرح های کلاسیک است و برخی دیگر نیز مدرن هستند، از نظر رنگ بندی نیز با رنگ های طلایی و نقره ای در بازار موجود است.

نکات مهم در خرید دستگیره های دیجیتال(هوشمند)

  • امینت دستگیره دیجیتال

قفل دیجیتال درب ورودی باید از امینت کاملی برخوردار باشد که جنس بدنه و سیستم هایی هماندد قابل خیال، هشدار امنیتی، سنسور اثر انگشت از مواردی است که یک دستگیره هوشمند باید داشته باشد.

  • قیمت دستگیره هوشمند

از نکات مهم قیمت دستگیره دیجیتال  است که باید با توجه به امکانات و ویژگی های دستگیره از قیمت قابل توجهی نیز برخوردار باشد، بنابراین در هنگام خرید دستگیره هوشمند به دنبال کمترین قیمت نباشید.

  • امکانات دستگیره هوشمند

یکی دیگر از امکاناتی که قفل برقی باید داشته باشد این است که حداقل باید شامل رمز، کارت و اثر انگشت باشد.


امکانات دستگیره هوشمند


  • گارانتی دستگیره

دستگیره درب دیجیتال باید دارای گارانتی معتبر و طولانی باشد زیرا یکی از قیمت های مهم و امنیتی خانه شما می باشد و باید شرکت معتبری این گارانتی را ارائه کند تا شما با خیال راحت بتوانید این دستگیره را خریداری نمایید.

  • خدمات پس از فروش

از نکات دیگری که باید در هنگام خرید این دستگیره به آن توجه زیادی داشته باشبد ارائه خدمات سریع و مناسب دستگیره است زیرا ممکن است شما با کارکرد دستگیره به مشکل بخورید و چنانچه شرکت به شما خدمات خوبی ندهد شما هیچکاری نمیتوانید بکنید، بنابراین به خدمات پس از فروش دقت داشته باشید.

قیمت دستگیره دیجیتال

چنانچه قصد خرید و یا اطلاع از قیمت دستگیره های هوشمند همانند دستگیره های هوشمند  htn  را داشتید به راحتی با کلیک بر روی شماره های ثبت شده در سایت محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید.

دسته‌بندی