قوانین و مقررات

شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی علمایی

ضمن عرض تشکر به منظور اعتماد و اطمینان شما کاربران عزیز، در خصوص بهبود فرایند تجربه کاربری و توسعه ارتباطات مشتریان با فروشگاه علمایی قوانین و مقررات مربوطه ذکر و تایید گردد.


قوانین عمومی

در نظر داشته باشید کلیه اصول و فرآیند فروشگاه اینترنتی علمایی براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می‌باشد و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فروشگاه اینترنتی یراق‌آلات و ابزارآلات علمایی تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روزرسانی می‌گردد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر می‌باشد. 


تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر شخصی است که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه آنلاین علمایی اقدام کند.

همچنین از آنجا که فروشگاه علمایی یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.


شرایط و قوانین فروشگاه


 • تمامی محصولات مربوط به یراق‌آلات و ابزارآلات موجود، که در وبسایت ثبت شده‌اند، به صورت 24 ساعته از طریق وبسایت قابل ثبت سفارش هستند.
 • ساعات پاسخ‌گویی فروشگاه در روزهای شنبه تا چهار شنبه به غیر از روزهای تعطیل از ساعت 8 الی 20 و پنجشنبه از ساعت 8 الی 14 می باشد.
 • در حال حاضر به دلیل غیرفعال بودن درگاه اینترنتی در خصوص اعمال تغییرات زیرساخت‌های فنی سایت، پرداخت وجه مربوط به سفارشات تنها از طریق کارت به کارت صورت می‌گیرد و سفارشاتی ثبت خواهند شد که کد رهگیری خود را به درستی وارد کرده باشند.
 • روزانه تمامی سفارشات ثبت شده موفق (پرداخت بانکی انجام گردیده باشد) در هر روز کاری قابل از ساعت 11:30 صبح تحویل حمل و نقل (پست، تیپاکس، پیک و باربری) داده می‌شود و سفارشاتی که پس از ساعت 11:30 ثبت می گردد در روز کاری بعد به اداره پست جهت ارسال، تحویل می گردد. سفارشاتی که در روزهای تعطیل ثبت شوند، در اولین روز کاری پس از تعطیلات ارسال خواهند شد.
 • برای مشتریان در سطح شهر مشهد پرداخت کل هزینه سفارش درب منزل امکان پذیر می‌باشد. 
 • هزینه ارسال توسط تیپاکس به صورت پس کرایه و پس از تحویل بسته درب منزل صورت می‌گیرد.
 • هزینه ارسال پست براساس وزن محصول محاسبه و قبل از پرداخت به مشتری اعلام می‌گردد.
 • در فروشگاه علمایی ارسال تمامی سفارشات بالای 800 هزار تومان و وزن کمتر از 3 کیلوگرم به وسیله پست رایگان می‌باشد و در صورت انتخاب تیپاکس و یا باربری هزینه ارسال بر عهده مشتری محترم خواهد بود. 
 • هزینه مالیات بر ارزش افزوده در صورت عدم قید شدن در سایت صفر ریال محاسبه خواهد شد. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می‌شود، هزینه ارسال خواهد بود.
 • به منظور تشکر و حمایت از مشتریانی که بالای یک میلیون تومان ثبت سفارش داشته باشند هدیه کوچکی از طرف فروشگاه علمایی به همراه محصول خریداری شده ارسال می‌گردد.
 • برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات و فروشگاه، مشاوره و یا هرگونه راهنمایی می‌توانید با شماره تلفن‌های 05137291839 و 09917964587  تماس حاصل فرمایید و یا به پست الکترونیک olamaeestore@gmail.com ایمیل ارسال نمایید.
 • قابل به ذکر است که مشتریان عزیز درصورتی که قصد دریافت فاکتور رسمی داشته باشند، باید مبلغ 9% مالیات محاسبه شده را پرداخت نمایند.


شرایط بازگشت کالا

 • تمامی محصولات از نظر سلامت فیزیکی و گارانتی دارند و در صورتی که در هنگام ارسال و زمان تحویل از نظر فیزیکی مشکلی داشته باشید می توانید سریعا اطلا داده تا در اسرع وقت پیگیری شود.
 • بازگشت کالاهای برقی تنها در صورت تعویض و تا 48 ساعت پس از دریافت محصول حتی در روزهای تعطیل از طریق تلفن “05137291839 “و یا ایمیل olamaeestore@gmail.com یا "فرم تماس با ما" امکان پذیر است البته در صورتی که پلمپ محصول باز نشده باشد و به بسته بندی هم آسیبی وارد نشده باشد. بدیهی است که پس از این مدت پیگیری نخواهد شد.
 • مدت گارانتی و نام شرکت ارائه دهنده خدمات پس از فروش در قسمت توضیحات هر کالا ذکر شده است. در صورت عدم درج موارد مذکور در این قسمت، گارانتی برای آن کالا وجود ندارد.