قفل حیاطی

برای استفاده از قفل متصل برروی درب منزل، اداره و یا انبار، نیاز است از مدل قفل حیاطی استفاده نمایید. این قفل‌ها علاوه بر ایمنی بالا، مقاومت بالایی در برابر رطوبت (به هنگام بارش باران)، فشار و همچنین ضربه‌های متعدد هستند. اما برای استفاده از این مدل قفل‌ها، نیاز به اطلاعاتی درباره نحوه خرید، قیمت گذاری و همچنین کیفیت‌های آنان دارید. در ادامه به صورت کامل، این اطلاعات را در اختیار شما قرار داده‌ایم.

قفل درب حیاطی

قفل درب حیاطی که در دسته‌بندی یراق‌آلات ضروری و مرتبط با ایمنی ساختمان هستند، باعث حفظ آرامش و امنیت در هر مکانی میشود. در هنگام خرید قفل حیاطی باید علاوه بر قیمت به مواردی همچون نوع کلید، تعداد زبانه، شاسی، قابلیت اتصال به ریموت، قابلیت نصب روی درب جک دار و مواردی از این قبیل توجه نمایید.

انواع قفل حیاطی

برای خرید بهترین قفل حیاطی شما انتخاب‌های زیادی دارید که بسته به نوع انتخابی که می‌کنید قیمت‌های مختلفی به شما ارائه می‌شود. قفل حیاطی کاله، قفل حیاطی سپه، قفل حیاطی رجبی و... از گزینه‌های برتر بازار هستند که هر کدام از آنها برند خود را داشته و کیفیت قابل توجهی را ارائه می‌دهند که خیال شما را از جهت امنیت حیاط‌تان تامین می‌کنند. تفاوتی نمی‌کند که انتخاب شما کدامیک از این برندها باشد ملاک اصلی انتخاب برای انواع قفل حیاطی کیفیت آنها است.

با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی انواع مختلفی قفل به وجود آمدند، در ادامه می‌توانید اطلاعات کاملی درباره برخی از  انواع قفل‌های حیاطی مطالعه نمایید. به صورت کلی قفل حیاطی به دو دسته تقسیم میشوند:

 • قفل مکانیکی حیاطی

قفل های درب حیاط مکانیکی از انواع قفل های قدیمی هستند که با گذشت زمان زیاد هنوز نیز طرفداران خود را دارد. با گذر زمان شکل جدید‌‌تری به خود گرفته اند ولی ساختار آن‌ها تغییری نکرده اند.

از دلایلی که این قفل رایج است، استحکام بالا و قیمت خوب این محصول است. با توجه به سبک زندگی ما که روز به روز به سمت مدرن شدن می‌رود می‌توانیم بگوییم برای حفاظت از منزل و محل کار باید از تکنولوژی پیشرفته‌تری استفاده کنیم که به همین دلیل تقاضا برای قفل حیاطی مکانیکی کاهش پیدا کرده است.

 • قفل حیاطی برقی

این قفل ها با تغییر سبک انسان ها از سنتی به مدرن و افزایش نیاز و توقعات آن ها به وجود آمدند. اگر بخواهید به سرعت درب‌های خود را باز و بسته نمایید و یا نیاز دارید که تردد افراد را کنترل نمایید و به دنبال رفاه هستید قفل برقی حیاطی بسیار مناسب است.

قفل حیاطی برقی

در فروشگاه علمایی انواع مختلفی از این قفل وجود دارد که شامل قفل حیاطی برقی رجبی، قفل حیاطی برقی کاله و .. می باشند. این قفل‌ها به دلیل سطح امنیت بالایی که نسبت به قفل های حیاطی مکانیکی دارند برای انواع ساختمان، آپارتمان و مغازه مورد استفاده قرار می‌گیرد. از ویژگی های مهم قفل های برقی داشتن یک شاسی قرمز بر روی قفل است که امکان باز نمودن قفل از داخل را به صورت دستی مهیا می‌نماید.

بهترین قفل درب حیاطی از لحاظ کیفیت و قیمت

در بازار برندها و مدل‌های زیادی برای قفل حیاطی وجود دارند که در ادامه سعی داریم بهترین قفل حیاطی جدید را به شما معرفی نماییم.

 • قفل درب حیاط پنج ستاره
 • قفل درب حیاط سپه
 • قفل درب حیاطی کلون
 • قفل حیاطی کاله
 • قفل حیاطی ویرو
 • قفل حیاطی میلاک
 • قفل حیاطی رجبی
 • قفل حیاطی ایزو
 • قفل حیاطی داف
 • قفل حیاطی مکس
 • قفل  حیاطی داهوا
 • قفل  حیاطی تری لاین

انتخاب ایمن ترین قفل در حیاطی

انتخاب ایمن‌ترین قفل برای درب حیاط خیال شما را از هر گونه دزد و نا امنی راحت کرده و خانه‌ای پر آرامش را تجربه خواهید کرد که همیشه آرزویش را داشتید. انواع قفل های حیاطی این امنیت را برای شما فراهم می‌کنند اما بعضی از برندها معتبرتر و دارای امنیت بالاتری هستند که قیمت‌های بیشتری هم دارند ولی در عوض خیال شما را از جهت ایمن بودن حیاط راحت می‌کند.

 قیمت قفل درب حیاط


قیمت قفل حیاطی از مهمترین فاکتورهای مشتریان برای خرید قفل حیاطی است که این روزها به دلیل نوسانات شدید باید قبل خرید آنلاین با فروشگاه تماس حاصل نمایید.

بسته به نوع قفلی که انتخاب می‌کنید ممکن است با قیمت قفل حیاطی مختلفی مواجه شوید. کافیست بهترین قیمت را جهت استعلام از مراکز قفل فروشی معتبر موجود دریافت کنید تا بهترین انتخاب را داشته و امنیت حیاط خود را تضمین کنید. خرید قفل درب حیاط ممکن است در زندگی هر فردی یک بار اتفاق بیافتد، باید گفت در این یک بار انتخابی که خواهید داشت باید بهترین برند این نوع قفل‌ها را تهیه کنید و زیاد توجهی به قیمت کالا نداشته باشید.

همانطور که گفته شد به دلیل نوسانات قیمت به طور دقیق نمیتوانیم لیست قیمت را برای شما در اینجا شرح دهیم برای اطلاع از قیمت‌های قفل های حیاطی به ابتدای همین صفحه مراجعه نمایید و از قیمت های انواع قفل، همانند قیمت قفل حیاطی سپه، قیمت قفل حیاطی رجبی و ... مطلع شوید.

خرید قفل درب حیاط

خرید قفل درب حیاط به تجربه خاصی نیاز ندارد کافیست که از چند مرکز فروش قفل برای حیاط پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب موجود در بازار را داشته باشید. ویژگی‌های این قفل‌ها بسیار حائز اهمیت است و هر قفلی که بیشترین مزایا را دارد قطعا بهترین انتخاب برای حیاط شما خواهد بود.

فروش قفل حیاطی

با توجه به تنوع بی حد و مرزی که قفل‌های حیاطی دارند مهم است که در زمان خرید به فکر انتخاب بهترین برند قفل باشید. قفلی که به کمک هیچ ابزاری از دزدها باز نشده و هیچ نوع ماده‌ای نمی‌تواند آن را خراب کرده یا از بین ببرد، امنیت حیاط شما در گرو انتخابی است که باید داشته باشید. در نتیجه همیشه سعی کنید در زمان خرید با تحقیق در خصوص قفل‌های مختلف بهترین انتخاب را برای درب حیاط خود داشته باشید.