قفل حیاطی

برای استفاده از قفل متصل بر روی درب منزل، اداره و یا انبار، نیاز است از مدل قفل حیاطی استفاده نمایید. این قفل‌ها علاوه بر ایمنی بالا، مقاومت بالایی در برابر رطوبت (به هنگام بارش باران)، فشار و همچنین ضربه‌های متعدد هستند. اما برای استفاده از این مدل قفل‌ها، نیاز به اطلاعاتی درباره نحوه خرید، قیمت گذاری و همچنین کیفیت‌های آنان دارید. در ادامه به صورت کامل، این اطلاعات را در اختیار شما قرار داده‌ایم.

قفل درب حیاطی

قفل درب حیاطی که در دسته‌بندی یراق‌آلات ضروری و مرتبط با ایمنی ساختمان هستند، باعث حفظ آرامش و امنیت در هر مکانی میشود. در هنگام خرید این قفل باید علاوه بر قیمت به مواردی همچون نوع کلید، تعداد زبانه، شاسی، قابلیت اتصال به ریموت، قابلیت نصب روی درب جک دار و مواردی از این قبیل توجه نمایید.

انواع قفل حیاطی

برای خرید بهترین قفل حیاطی شما انتخاب‌های زیادی دارید که بسته به نوع انتخابی که می‌کنید قیمت‌های مختلفی به شما ارائه می‌شود. به عنوان مثال قفل حیاطی کاله و قفل حیاطی رجبی از گزینه‌های برتر بازار هستند که هر کدام از آنها برند خود را داشته و کیفیت قابل توجهی را ارائه می‌دهند که خیال شما را از جهت امنیت حیاطتان تامین می‌کنند. تفاوتی نمی‌کند که انتخاب شما کدامیک از این برندها باشد ملاک اصلی انتخاب برای انواع قفل حیاطی کیفیت آنها است.

با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی انواع مختلفی قفل به وجود آمدند، در ادامه می‌توانید اطلاعات کاملی درباره برخی از مدل های آن مطالعه نمایید. اما به صورت کلی به دو دسته تقسیم میشوند:

  • قفل مکانیکی حیاطی

قفل های درب حیاط مکانیکی از انواع قفل های قدیمی هستند که با گذشت زمان زیاد هنوز نیز طرفداران خود را دارد. با گذر زمان شکل جدید‌‌تری به خود گرفته اند ولی ساختار آن‌ها تغییری نکرده اند.

از دلایلی که این قفل رایج است، استحکام بالا و قیمت خوب این محصول است. با توجه به سبک زندگی ما که روز به روز به سمت مدرن شدن می‌رود می‌توانیم بگوییم برای حفاظت از منزل و محل کار باید از تکنولوژی پیشرفته‌تری استفاده کنیم که به همین دلیل تقاضا برای قفل حیاطی مکانیکی کاهش پیدا کرده است.

  • قفل حیاطی برقی

این قفل ها با تغییر سبک انسان ها از سنتی به مدرن و افزایش نیاز و توقعات آن ها به وجود آمدند. اگر بخواهید به سرعت درب‌های خود را باز و بسته نمایید و یا نیاز دارید که تردد افراد را کنترل نمایید و به دنبال رفاه هستید قفل برقی بسیار مناسب است که قفل برقی (کله گاوی) کاویان یکی از نمونه های پرطرفدار می باشد.

قفل حیاطی برقی

این قفل‌ها به دلیل سطح امنیت بالایی که نسبت به قفل های حیاطی مکانیکی دارند برای انواع ساختمان، آپارتمان و مغازه مورد استفاده قرار می‌گیرد. از ویژگی های مهم قفل های برقی داشتن یک شاسی قرمز بر روی قفل است که امکان باز نمودن قفل از داخل را به صورت دستی مهیا می‌نماید.

بهترین قفل درب حیاطی از لحاظ کیفیت و قیمت

در بازار برندها و مدل‌های زیادی برای قفل حیاطی وجود دارند برخی از آن ها مانند سپه، کاله، رجبی، ترین لاین، ایزو، داف می باشند، البته برندهای بسیار دیگری در بازار وجود دارند، اما این برندهای نام برده شده نسبت به سایرین شناخته شده تر می باشند و کیفیت خود را در طولانی مدت اثبات کرده اند. قطعا هرچهکیفیت محصولات بهتر باشد و مرغوبیت بالاتری داشته باشند، به همان اندازه می توان امنیت محیط را حفظ و کنترل نمود. در حالی که برندهای ناشناخته ای که از مواد فلزات معمولی ساخته شده استفاده نمایید، هیچ گونه امنیتی نخواهید داشت زیرا به راحتی سارقین می توانند آن را باز کنند و یا بشکنند.

انتخاب ایمن ترین قفل در حیاطی

انتخاب ایمن‌ترین قفل برای درب حیاط خیال شما را از هر گونه دزدی و ناامنی راحت کرده و خانه‌ای پر آرامش را تجربه خواهید کرد که همیشه آرزویش را داشتید. چنین قفل هایی این امنیت را برای شما فراهم می‌کنند اما بعضی از برندهای معتبرتر، دارای امنیت بالاتری هستند که قیمت‌های بیشتری هم دارند ولی در عوض خیال شما را از جهت ایمن بودن حیاط راحت می‌کند.

 قیمت قفل درب حیاط

بسته به نوع قفلی که انتخاب می‌کنید ممکن است با قیمت قفل حیاطی مختلفی مواجه شوید. کافیست بهترین قیمت را جهت استعلام از مراکز قفل فروشی معتبر موجود دریافت کنید تا بهترین انتخاب را داشته و امنیت حیاط خود را تضمین کنید. خرید قفل درب حیاط ممکن است در زندگی هر فردی یک بار اتفاق بیافتد، باید گفت در این یک بار انتخابی که خواهید داشت باید بهترین برند این نوع قفل‌ها را تهیه کنید و زیاد توجهی به قیمت کالا نداشته باشید.

همانطور که گفته شد به دلیل نوسانات قیمت به طور دقیق نمی توانیم لیست قیمت را برای شما در اینجا شرح دهیم برای اطلاع از قیمت‌ها به ابتدای همین صفحه مراجعه نمایید و از قیمت های انواع قفل و سایر موارد مطلع شوید.

فروش قفل حیاطی

خرید قفل درب حیاط به تجربه خاصی نیاز ندارد کافیست که از چند مرکز فروش قفل برای حیاط پرس و جو کنید تا بتوانید بهترین انتخاب موجود در بازار را داشته باشید. ویژگی‌های این قفل‌ها بسیار حائز اهمیت است و هر قفلی که بیشترین مزایا را دارد قطعا بهترین انتخاب برای حیاط شما خواهد بود.

با توجه به تنوع بی حد و مرزی که قفل‌های حیاطی دارند مهم است که در زمان خرید به فکر انتخاب بهترین برند قفل باشید. قفلی که به کمک هیچ ابزاری از دزدها باز نشده و هیچ نوع ماده‌ای نمی‌تواند آن را خراب کرده یا از بین ببرد، امنیت حیاط شما در گرو انتخابی است که باید داشته باشید. در نتیجه همیشه سعی کنید در زمان خرید با تحقیق در خصوص قفل‌های مختلف بهترین انتخاب را برای درب حیاط خود داشته باشید.