چشمی درب

ترتیب نمایش:

چشمی درب

آشنایی با انواع چشمی درب

چشمی درب یکی از امکانات ساده و به درد بخور است که تا میزان زیادی در ایجاد آرامش‌مان نقش خواهد داشت. به خصوص برای مکان‌هایی که نیاز به مراقبت بیشتری دارد. به خصوص اگر سالمند یا کودک در خانه زندگی می‌کند، وجود چنین وسیله‌ای ضروری خواهد بود و امکان ورود غریبه به منزل را تا حد بسیار بالایی کاهش می‌دهد.

این چشمی‌ها انواع مختلفی دارند که اغلب با نوع ساده و سنتی آن آشنا هستیم . اما این وسیله امروز انواع بسیار پیشرفته تری دارد ، البته مدلهای جدیدتر آنها به صورت هوشمند و دیجیتال تولید شده است که امکانات بیشتری دارند و در بازار طرفداران بیشتری را بدست آورده اند. مدل‌های پیشرفته‌تر این کالا دارای سنسور حرکتی، امکان عکسبرداری همزمان، کارت حافظه 2 GBجهت ثبت تصویر و فیلم، دوربین دید در شب، منو فارسی، 14 ماه ضمانت بدون قید و شرط است و خبر خوب اینکه برای خرید چشمی درب لازم نیست به ابزار فروشی های سطح شهر سر بزنیم. راه حل ساده تری وجود دارد.

خرید اینترنتی چشمی درب

با خرید اینترنتی این محصول می‌توانید به سرعت این وسیله کاربردی را در اختیار داشته باشید و لازم نیست زمان زیادی را صرف گشت و گذار در مغازه‌ها کنید. خرید اینترنتی علاوه بر صرفه جویی در وقت، این امکان را می‌دهد که در آرامش کامل همه مدل‌ها را بررسی کنید و نیازتان را بسنجید، بدون اینکه وقت فروشنده را بگیرید.

علاه بر همه این مزایا، امکان مقایسه قیمت‌ها را هم خواهید داشت. شاید قیمت چشمی معمولی درب آپارتمان، عددی قابل توجه نباشد و نیاز به بررسی چندانی نداشته باشد، اما مدل‌های دیجیتال و هوشمند بسیار از هم متفاوت هستند. بنابراین نیاز داریم قبل از خرید، از امکانات متعددش باخبر شویم و در آرامش، متناسب با نیازی که داریم، انتخابمان را انجام دهیم.

مزایای خرید چشمی درب دیجیتال

امروزه بسیاری از منازل و یا دفاتر کار، از چشمی درب دیجیتال استفاده می‌کنند. این دستگاه، علاوه بر افزایش امنیت، امکان تصویربرداری و فیلم‌برداری را نیز برای مشتریان فراهم آورده است. از سویی می‌توانید چشمی درب دیجیتالی را در هر نقطه مکانی که مدنظر دارید، نصب کنید. با نصب چشمی درب دیجیتالی در نقطه‌ای از سقف و یا کنج دیوار، دسترسی افراد سودجو جهت مخدوش نمودن تصویر، سخت می‌شود.

انواع چشمی درب


در صورت مراجعه به مراکز فروش چشمی درب دیجیتالی، حتما به اطلاعات ذیل دقت نمایید:

  • میزان دقت چشمی در تصویر برداری
  • حافظه داخلی چشمی
  • میزان بُرد آنتن‌دهی چشمی درب
  • قابلیت‌های نصب برروی سطوح مختلف
  • مدل تامین برق (باتری یا اتصال مستقیم به برق شهری)

چشمی درب از کجا بخریم؟

شما همچنین پیش از مراجعه حضوری به مراکز فروش این محصول، می‌توانید اطلاعات محصول مدنظر خود را در صفحه چشمی درب فروشگاه علمایی، مطالعه نمایید. پس از مقایسه قیمت، حتی می‌توانید چشمی مورد نیاز خود را به صورت اینترنتی خرید نمایید.

این روزها مدل های پیشرفته تری مانند چشمی درب هوشمند وجود دارد که امکاناتی مانند ذخیره اتوماتیک تصویر مهمان، اعلام اتوماتیک شخص پشت درب، تشخیص حرکت اتوماتیک و ضبط ویدیو  دارد. این موارد تنها بعضی از قابلیت‌هایی است که این وسیله مدرن می تواند، انجام دهد.

قیمت چشمی درب

قیمت چشمی معمولی درب به مراتب ارزان تر از چشمی درب دیجیتالی است. چرا که امکانات مدل‌های هوشمند و دیجیتالی را ندارد و تنها از یک عدسی و بدنه ساده فلزی تشکلی شده است. بدنه فلزی این مدل‌ها در رنگ های ساتن، طلایی، زیتونی و نسکافه ای موجود است که می‌توانید متناسب با سلیقه و رنگ در منزل از بین آنها انتخاب کنید.

چشمی درب دیجیتالی به نسبت امکانات، قیمت بالاتری دارد، که البته در این نوع هم می‌توانید مدل‌های متنوعی پیدا کنید که امکانات متفاوتی دارند. برای اطلاع از قیمت های می‌توانید به این بخش سر بزنید و مدل‌های مختلف را با هم مقایسه کنید.

دسته‌بندی