درباره ما

فروشگاه علمایی چه زمانی تاسیس شد؟

سال 1335 فروشگاه علمایی توسط حاج حسین علمایی در یک مغازه کوچکی در چهار طبقه مشهد افتتاح شد و امروز بعد از گذشت 64 سال و گذشت دو نسل، این خانواده از یک کسب و کار خرده فروشی، تبدیل به بزرگترین مرکز خرید ابزار یراق در شرق کشور شده است.
برای بیش از 64 سال، کوشیده‌ایم تا در راستای حفظ اعتماد و رضایت شما همکاران و مشتریان عزیز، طیف گسترده‌ای از ابزار یراق، اکسسوری، دستگیره و لوازم ساختمانی و ابزار صنعتی حرفه‌ای را با مناسب‌ترین کیفیت و رقابتی‌ترین قیمت، در شرق کشور ارائه دهیم.

                                                       

         

و اما اکنون...
پس از گذشت نیم قرن تجربه در صنعت ابزار یراق، تلاش داریم تا به جهت همگام‌سازی این کسب و کار دیرینه با دانش روز و به واقع تسهیل شیوه‌های فروش و عرضه کالا به مشتری از ابزارهای نوین روز استفاده نموده تا بتوانیم با اطمینان بیشتری، این کسب و کار را به سوی آینده هدایت نماییم.
در این راستا در صدد هستیم تا به جهت تامین هرچه بیشتر این نیاز و ارائه بازاری متنوع‌تر با راه‌اندازی بزرگترین مرکز چندمنظوره و تخصص ابزار یراق در شرق کشور، در زمینه رفع هرچه بهتر نیازمندی‌های این صنعت گامی اساسی برداریم. همچنین به موازات این اقدام قصد داریم تا با راه‌اندازی وبسایت فروشگاهی و همچنین فعالیت در عرصه شبکه‌های مجازی ، امکاناتی را فراهم نماییم تا پاسخگوی حداکثر نیاز خریدارن و همکاران محترم باشیم.
و این پایان داستان نیست .....

افتخارات مجموعه علمایی

۱. نمایندگی رسمی فروش محصولات شرکت بوفالو (دارنده محصولات تجهیزات ایمنی و ابزارآلات).

۲. نمایندگی رسمی گروه صنعتی کوبه تجارت مبین (klun)

۳. نماینده رسمی فروش محصولات شرکت ابزار سرا در مشهد.

۴. نمایندگی رسمی فروش محصولات شرکت آویسا لوله جی

۵. نمایندگی رسمی و قانونی شرکت صنایع قفل رجبیُ خدمات پس از فروش و خرده فروشی در شهر مشهد.

6. نمایندگی رسمی و قانونی محصولات شرکت بهریزان در مشهد.

7. نماینده رسمی محصولات شرکت ماکیتا، خدمات پس از فروش و خرده فروشی این شرکت در مشهد

8. نمایندگی رسمی فروش محصولات و ابزارآلات رونیکس

9. نماینده فروش رسمی محصولات گروه صنعتی بورتی