تجربه دیروز، اعتبار امروز

 • آپارات
  icon
 • روبیکا
  icon
 • اینستاگرام
 • تلگرام
 • واتساپ
دسته بندی محصولات
دسته بندی محصولات

تلمبه باد پایی

 • از:
  تا:
 • کالاهای موجود

تلمبه باد پایی متشکل از یک یا دو سیلندر است که با کمک فردی فعال خواهد شد و با جلو و عقب رفتن پیستونی که در سیلندر قرار دارد بادی را با فشار بالا تولید مینمایند. بادی که تولید شده است از طریق والو که به لاستیک وصل شده است وارد لاستیک خواهد شد و حجم بادی که درون تایر وجود دارد را افزایش میدهد.

خرید تلمبه باد پایی

برای خرید تلمبه باد پایی باید به یکسری از نکات توجه داشته باشید تا بتوانید انتخاب بهتری را از میان انواع یک پمپی و دو پمپی داشته باشید. برای باد نمودن لاستیک وسایل نقیله همانند دوچرخه، خودرو و .. شما باید از تلمبه های پایی استفاده نمایید برای  مثال برای باد نمودن تایر خودرو باید از تلمبه باد پایی خودرو استفاده نمایید.

وجود تلمبه پایی در سفرهای بین شهری بسیار ضروری است زیرا احتمال پنچر شدن و کاهش باد خودرو وجود دارد، یکی دیگر از استفاده های تلمبه باد پایی به باد نمودن قایق و توپ است.

نکات مهم در خرید تلمبه باد پایی

در هنگام خرید تلمبه پایی به طراحی و ساختار آن دقت نمایید. این وسیله باید طوری ساخته شده باشد که به وسیله حالت اهرمی که ایجاد مینماید قدرت پای شما را چندین برابر کند و به پیستون نیز منتقل کند. هر چقدر طول قسمتی که پا بر روی آن است بیشتر باشد در نتیجه قدرت نیروی ورودی پا نیز بیشتر است.

اگر چه این تلمبه ها برای حل یکسری از مشکلات اسکلتی حاصل از تلمبه های دستی ساخته شده اند ولی همچنان در طراحی آن مشکلاتی وجود دارد که باعث اذیت شدن بدن خواهد شد، به همین دلیل توصیه میکنیم که در زمان خرید به روش کارش توجه زیادی داشته باشید و ببیند کدام یک از قسمت های بدن شما درگیر میشوند.

از مهمترین قسمت هایی که در تلمبه ها تخریب خواهند شد والو می باشد و این قسمت باید از مواد با کیفیتی ساخته شده باشد که در مقابل باز و بسته شدن هایی که مکررا انجام میشود دچار شکستگی نشود. علاوه بر والو شیلنگ تلمبه باد پایی نیز از قسمت های بسیار مهمی است که به دلیل جمع و باز شدن زیاد ممکن است به مرور دچار پارگی شود و به همین دلیل باید در خرید تلمبه پایی به کیفیت شیلنگ دقت داشته باشید.

با توجه به این موضوع که هدف بیشتر افراد از خرید این وسیله گذاشتن آن در صندوق عقب خودرو و همراه داشتن آن در سفرهایشان است باید تلمبه پایی کوچک باشد و همچنین وزن کمی داشته باشد. به همین علت توضیه میکنیم که تلمبه ای را انتخاب کنید که فضای کمی را اشغال نماید و قابلیت جابجایی آن نیز بالا باشد.

قیمت تلمبه باد پایی

  این تلمبه ها با توجه به نوع همچون پمپ باد پایی دو سیلندر و برند های مختلف همانند پمپ باد پایی نووا، دارای قیمت های مختلفی است اما فروشگاه علمایی سالیان طولانی است که در زمینه فروش ابزارالات همانند فروش تلمبه باد پایی مشغول فعالیت است برای اطلاع از قیمت و خرید کافی است بر روی شماره زیر کلیک نمایید.

دلیل بازگشت وجه

پشتیبانی آنلاین

برای ارتباط آنلاین با ما کلیک کنید.

پشتیبان واتساپ پشتیبان تلگرام

سات کاری از ساعت 8 الی 16:30

پشتیبان فروش: 05137291839 کارشناس فنی: 09917964587