• آپارات
    icon
  • روبیکا
    icon
  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • واتساپ
دسته بندی محصولات
دسته بندی محصولات

برند ایوک

معرفی شرکت ایوک

شرکت ایوک یکی از شرکت های بازرگانی بزرگ ایرانی می باشد که با بیش از 20 سال تجربه، سعی کرده از یکی از شرکت های معتبر و مورد تایید مردم در خصوص ارائه انواع ابزارآلات خانگی و صنعتی باشد. این شرکت با استفاده از نیروهای باتجربه و متخصصین مجرب و حرفه ای توانسته است استانداردهای لازم به جهت تولید انواع ابزارآلات برقی و شارژی و نیز ابزارآلات دستی کسب نماید. شرکت ایوک علاوه بر تمرکز، بر روی کیفیت و عملکرد محصولات خود، برای کسب رضایت مشتریان خود و ایجاد اعتبار و اطمینان در میان آنها، برای تمامی محصولات برقی و شارژی خود 24 ماه (دو سال) گارانتی شرکتی در نظر گرفته است.

تنوع ابزارآلات برند ایوک

ابزارآلات برقی و شارژی

ابزار آلات دستی

چشم انداز برند ایوک

تمامی مدیران و کارکنان این شرکت بر این باورند که با استفاد از تکنولوژی های مدرن و بهره مندی از گروه های باتجربه بتوانند کارخانجات متععدی با بهبود تنوع محصولات و ابزارآلات در ایران و کشورهای خارجی ایجاد نمایند. همچنین داخل ایران با ارائه نمایندگی های بیشتر بتوانند خدمات خود را به تمامی نقاط ایران عرضه نمایند. گرچه تا به حال نیز این شرکت نمایندگی های زیادی را در شهرهای مختلف ایران دارد که با مراجعه به وبسایت رسمی این شرکت می توان آدرس و مشخصات هر کدام را مشاهده و بررسی فرمایید.

خرید ابزارآلات ایوک به صورت آنلاین

تمامی محصولات و ابزارهای این برند را شما می توانید به صورت آنلاین از فروشگاه علمایی که یکی از نمایندگان رسمی این شرکت در شرق کشور (در شهر مشهد) می باشد خریداری و دریافت نمایید. شما می توانید با مشاهده تمامی محصولات و بررسی مشخصات آن ها بهترین گزینه را با مناسب ترین قیمت انتخاب و به صورت آنلاین ثبت سفارش نماببد. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های ثبت شده تماس بگیرید.

پشتیبانی آنلاین

برای ارتباط آنلاین با ما کلیک کنید.

پشتیبان واتساپ پشتیبان تلگرام

سات کاری از ساعت 8 الی 16:30

پشتیبان فروش: 05137291839 کارشناس فنی: 09917964587