• آپارات
  icon
 • روبیکا
  icon
 • اینستاگرام
 • تلگرام
 • واتساپ
دسته بندی محصولات
دسته بندی محصولات

جارو برقی صنعتی

 • از:
  تا:
 • کالاهای موجود

آشنایی با انواع جارو برقی

جارو برقی از جمله ابزارآلات برقی و شارژی می باشد که خاصیت و مکش و پاک کنندگی محیط را دارند و در همه مکان ها و فضاهایی کاربرد دارند. این دستگاه به سه دسته کلی تقسیم می شوند. یکی از رایج ترین نمونه ها، جاروهای برقی و شارژی هستند که در تمامی خانه ها وجود دارند و برای جاروکشی خانه ها مورد استفاده قرار می گیرد. اما برخی مدل های دیگری وجود دارد که در کارگاه ها و صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این موارد به دو دسته برقی و شارژی تقسیم می شوند که در ادامه هر یک کاملا توضیح داده شده اند.

جارو شارژی

این دستگاه ها معمولا مخزن کوچکی دارند و از قدرت چندانی برخوردار می باشند، به همین دلیل قالبا برای کارهای سبک و حجم کم مورد استفاده قرار می گیرند و یا به عنوان مثال برای جارو کردن داخل خودرو شخصی می توان استفاده نمود. برخی از این دستگاه ها دارای چرخ می باشند که به راحتی می توان آن ها را با خود جابجا کرد، اما برخی دیگر طرحی مشابه باکس دارند و برای مکان هایی که دسترسی به برق وجود ندارد و یا بسیار مشکل است، بسیار کاربرد دارند. شاید این سوال برایتان پیش بیاید که برای خودرو دستگاه کارواشیکه قابلیت مکش داشته باشد بهتر است خریداری شود یا یک جارو به همراه کارواش؟ در پاسخ به این سوال باید این گونه بیان کرد که هر دستگاه با قابلیت های مجزا کاربرد و کیفیت بهتری خواهد داشت.

جارو شارژی صنعتی

جارو برقی صنعتی

این جاروها تفاوت زیادی با مدل های ساده دارند که مهم ترین آن ها مخزن جارو و لوله خرطومی آن می باشد. در نمونه های صنعتی قطعا مخزن بسیار بزرگتر می باشد و دهانه خرطومی بزرگتری دارند تا بتوانند حجم زیادی از گرد و غبار و یا ذرات موجود را از فضا پاک کنند. برخی نمونه هدا دارای چرخ هستند و مخزن بادکنکی شکل دارند که در بالا و پایین قرار گرفته است. این دستگاه ها را می توان به کمک چرخی که دارند حرکت دادو تمامی زباله ها و گرد و غبار موجود را پاک نمود. مزیتی که این مخازن دارند این است که در صورت روشن بودن دستگاه تمامی گرد و خاک و زباله ها بالا قرار می گیرد و با خاموش شدن آن تمامی زباله ها به مخزن پایینی انتقال می ابند و هوای اضافی خارج می گردد و فضا برای ادامه فرایند پاک کنندگی فراهم می گردد.

اما برخی نمونه ها مخزن فلزی دارند و به صورت ثابت و بدون چرخ وجود دارند که معمولا از این موارد در کارگاه های برش و نجاری استفاده می گردد و دهانه خرطومی آن را در کنار دستگاه برش، اره فارسی بر و سایر موارد ثابت می کنند تا در هنگام برش گرد و غبار و تراشه های برش را با مکش خود جمع کند و صفحه کار تمیز و قابل رویت نگه داشته شود.

برندهای تولید کننده جارو برقی صنعتی

برندهایی که در حوزه ابزار و صنعت به تولید این دستگاه ها می پردازند ممکن است زیاد باشند که در خصوص بهترین آن ها می توان به "رونیکس، شپخ و بوش" اشاره کرد. که دستگاه هایشان دارای موتور های قدرتمند و با کیفیت و به همراه اجزا و اقلام مورد نیاز می باشند و دارای فیلتر هوای هستند که قابلیت تعویض دارند.

جارو برقی صنعتی

خرید آنلاین جارو صنعتی

شما می توانید با توجه به شرایط و محیطی کاری خود و با توجه به خواسته و نیازی که دارید، این دستگاه را از ابزار فروشی ها خریداری نمایید و یا از طریق وبسایت علمایی، به صورت آنلاین ثبت سفارش خود را تکمیل نمایید . از آنجایی که این فروشگاه نمایندگی رسمی برندهای نام برده را دارد در نتیجه می توانید با خیالی آسوده و با خدماتی که دارند کالای مورد نظر را خریداری نمایید.

دلیل بازگشت وجه

پشتیبانی آنلاین

برای ارتباط آنلاین با ما کلیک کنید.

پشتیبان واتساپ پشتیبان تلگرام

سات کاری از ساعت 8 الی 16:30

پشتیبان فروش: 05137291839 کارشناس فنی: 09917964587