• آپارات
    icon
  • روبیکا
    icon
  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • واتساپ
دسته بندی محصولات
دسته بندی محصولات

کارواش خانگی

دستگاه کارواش خانگی چیست؟

کارواش خانگی دستگاه های شست و شوی پرفشاری هستند که به صورت سیار قابل استفاده هستند و می توان آن ها را با خود جابجا کرد. کارزواش های خانگی امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده اند، زیرا در صرفه جویی وقت و هزینه افراد نقش بسیار مهمی داشته است.

انواع دستگاه کارواش خانگی

کارواش های خانگی از نظر عملکرد به دو دسته ذغالی و دینامی (القایی) تقسیم می شوند که با توجه به حجم کاری و مدت زمان استفاده از دستگاه می توان مدل مناسب دستگاه را انتخاب نمود. برای کارواش های خانگی هر دو مدل قابل استفاده هستند و برای مواردی که حجم کار بسیار کم است که کمتر از یک ساعت انجام می شود، نمونه های ذغالی (یونیورسال) نیز می توانند انتخاب مناسبی باشند.

مزایای استفاده از دستگاه کارواش خانگی

کاربردهای استفاده از دستگاه کارواش سیار خانگی

مهم ترین نکات خرید کارواش خانگی

یکی از مهم ترین مواردی که در هنگام خرید دستگاه کارواش اهمیت دارد، نوع عملکرد موتور می باشد، نمونه هایی که ذغالی هستند و موتور آنها با ذغال کار مو کند، برای مدت زمان محدود مناسب هستند و برای مدت زمان کمترپپ از یک ساعت می توانند گزینه مناسبی باشند، در غیر این صورت اگر برای فشار و حجم کاری بالا نیاز داشته باشید، بهتر است از نمونه های دینامی استفاده کنید. کارواش های خانگی دارای فشاری تا حداکثر 140 بار هستند و بیشتر از آن در دسته کارواش های صنعتی قرار میگیرند. هرچه میزان فشار دستگاه بیشتر باشد قدرت بالاتری خواهد داشت. در نتیجه با توجه به نیاز خود می توانید میزان فشار و قدرت مناسب را برای دستگاه در نظر داشته باشید. بعضی از کارواش های سیار خانگی دارای چرخ هستند که جابجایی آن خیلی راحتر می باشد. زیرا ممکن است وزن بالایی داشته باشد، اما نیاز به بلند کردن آن نباشد. از سوی دیگر برخی موارد چرخ ندارند، و یک دسته بالای ان تعبیه شده است که برای جابجایی باید از آن قسمت بلند کرد. کارواش های خانگی در ابعاد و اندازه های متفاوتی وجود دارد که می توان در هنگام خزید و فضایی که برای نگه داری آن مدنظر قرار داده اید، سایز مناسب را انتخاب نمایید. یکی دیگر از مواردی که در هنگام خرید کارواش ممکن است برای افراد اهمیت داشته باشد، سیستم شیلنگ جمع کن می باشد. دستگاه هایی که دارای این ویژگی هستند، به صورت خودکار پس از اتمام کار شیلنگ را جمع می کند. اما در دستگاه هایی که این سیستم وجود ندارد باید شیلنگ به صورت دستی و توسط فرد جمع و در جای دیگریی نگهداری شود. کارواش های خانگی از آنجایی که سایز و ابعاد مختلفی دارند، وزن متفاوتی نیز ممکن است داشته باشند. وزن دستگاه در نمونه های چرخ دار شاید اهمیت چندانی نداشته باشد، اما برای دستگاه هایی که برای جابجایی باید آن ها را بلند کرد، اهمیت زیادی دارد که در هنگام خرید باید حتما به آن توجه کرد.

بهترین مدل های کارواش خانگی

قیمت خرید انواع کارواش خانگی

برای خرید دستگاه کارواش خانگی می توانید تمامی نمونه ها را در همین صفحه بررسی و بایکدیگر مقایسه نمایید. ویژگی ها و مشخصات هریک از دستگاه ها در صفحه مربوطه درج شده است. شما می توانید با بررسی انها بهترین گزینه را برای خود انتخاب و به صورت آنلاین از فروشگاه علمایی خریداری نمایید. همچنین برای دریافت راهنمایی جهت انتخاب کلای مناسب و نیز دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات می توانید با کارشناسان ما در بخش فروش و بخش فنی در ارتباط باشید.  

دلیل بازگشت وجه

پشتیبانی آنلاین

برای ارتباط آنلاین با ما کلیک کنید.

پشتیبان واتساپ پشتیبان تلگرام

سات کاری از ساعت 8 الی 16:30

پشتیبان فروش: 05137291839 کارشناس فنی: 09917964587