• آپارات
  icon
 • روبیکا
  icon
 • اینستاگرام
 • تلگرام
 • واتساپ
دسته بندی محصولات
دسته بندی محصولات

قفل ضدسرقت

 • فیلتر قیمت

 • برند محصولات

 • کالاهای موجود

کاربرد قفل ضد سرقت

قفل های ضد سرقت از جمله بهترین نمونه های قفل با بالاترین امنیت می باشند که امکان باز کردن بدون کلید را ندارند. به همین جهت به ضد سرقت معروف می باشند و در بازار اکثریت مردم با این نام آشنایی دارند. به دلیل عملکرد بسیار خوبی که این قفل ها دارند، معمولا برای درب ورودی آپارتمان مورد استفاده قرار میگیرند. امروزه برای حفظ امنیت بیشتر ساختمان و آسودگی خاطر بیشتر ساکنین از ای نمونه ها استفاده می گردد.

انواع قفل ضد سرقت

این قفل ها در دو نوع کوچک و بزرگ وجود دارند. سایز بزرگ آن داخل دستگیره قرار می‌گیرد تا بتواند درب را باز و بسته نماید که در واقع قفل اصلی درب به حساب می آید. جایگاه نصب آن نیز همان پایین قسمتی که دستگیره نصب میشود، می باشد. قفل بزرگ آن نیاز به دستگیره و سیلندر می باشد. اما نمونه کوچک آن تنها سیلندر میخورد و نقش امنیت بالاتر را دارد که در قسمت بالایی نصب می‌گردد و زمانی که افراد قصد دارند از آپارتمان محافظت بیشتری صورت گیرد از آن استفاده می‌کنند. به عنوان مثال شب هنگام خواب می‌توان آن را قفل نمود تا خواب راحت و بدون دغدغه ای داشته باشند و یا نمونه دیگر آن برای زمانی است که برای مدتی ساکنین سفر می روند و خانه و یا شرکت برای چند روز متوالی خالی می باشد. در نتیجه بهتر است برای محافظت بیشتر از هر دو نوع کوچک و بزرگ استفاده شوند.

شرایط نصب قفل ضد سرقت

در نظر داشته باشید که این قفل ها حتما باید بر روی درب های ضد سرقت نصب شوند و یا ضخامت دب به اندازه زیادی زیاد باشد که قفل به طور کامل داخل آن قرار بگیرد. زیرا در صورتی که بر روی درب های معمولی نصب گردد، از آنجایی که درب ضخامت مناسبی ندارد، سبب می شود با یک فشار کوچک قفل از قالب خود در بیاید و هیچ تاثیری در حفاظت آپارتمان نخواهد داشت.

 انواع قفل ضد سرقت

تفاوت قفل ضد سرقت با سایر قفل ها

از آنجایی که این قفل در چهارچوب درب بسته می شود، در نتیجه باز کردن آن بدون کلید امکان پذیر نمی باشد. به عبارت دیگر ضامن های این مدل از هر دو طرف به صورت افقی در چهارچوب درب قرار می‌گیرد و معمولا دو الی سه عدد می باشند، همین امر سبب می‌شود تا به راحتی باز نگردند. اما نمونه ساده مانند قفل سوئیچی تنها در چهار چوب روبروی درب قرار می‌گیرد که با خارج کردن سیلندر یا توپی می توان درب را به راحتی باز کرد. همین مسئله امنیت قفل ها را نسبت به یکدیگر متمایز ساخته است.

لازم به ذکر است که این قفل ها با دستگیره های دیجیتال فرق دارند و عملکردشان کاملا متفاوت می باشد. دستگیره های دیجیتال قابلیت محدود کردن دسترسی افراد را دارند و می توان تنها به افرادی که مدنظر دارید این دسترسی را به صورت اسکن اثر انگشت، رمز ورود، تشخیص چهره و سایر موارد را ایجاد کرد تا بتوان کنترل تردد آن ها را مدیریت نمود. اما این قفل ها تنها با کلید باز می شوند اما از آنجایی که دارای میله های فولادین بسیار مستحکمی هستند که درون درب قرار میگیرند از ورود سارقین جلوگیری می کند.

برندهای قفل ضد سرقت

این محصولات دارای برندهای ایرانی و ترک می باشند که نمونه های ترک آن شامل "کال" و "داف" هستند و بهترین نمونه ایرانی آنها کاوه صنعت می باشد که کیفیت بسیار خوبی دارند می توانند امنیت ساختمان را کاملا بر عهده داشته باشند.

خرید قفل ضد سرقت

پیشنهاد می شود برای استفاده از درب ورودی آپارتمان خود حتما از این نمونه ها استفاده نمایید تا بتوانید محافظت بیشتری نسبت به آن داشته باشید و در صورت عدم حضورتان و یا تنها بودن خیالی آسوده داشته باشید و نگرانی به جهت ورود سارقین به منزل و یا شرکت نداشته باشید. شما می توانید این محصول را به صورت آنلاین از فروشگاه علمایی تهیه نمایید و در صورت نیاز به هرگونه مشاوره و راهنمایی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

پشتیبانی آنلاین

برای ارتباط آنلاین با ما کلیک کنید.

پشتیبان واتساپ پشتیبان تلگرام

سات کاری از ساعت 8 الی 16:30

پشتیبان فروش: 05137291839 کارشناس فنی: 09917964587