• آپارات
    icon
  • روبیکا
    icon
  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • واتساپ
دسته بندی محصولات
دسته بندی محصولات

برند آروا

معرفی برند آروا

شرکت آروا یک شرکت خانوادگی می باشد که در ابتدا یعنی در سال 1377 فرزندان در مغازه کوچک پدری در حوزه فروش ابزار فعالیت خود را آغاز کرده اند. سه سال بعد یعنی در سال 1380 تصمیم گرفتند استقلال پیدا کنند و در نتیجه از مغازه پدر جدا شدند و فعالیت خود را با فروش عمده ابزارآلات در بازار به صورت مستقل آغاز کردند. شرکت آروا با مدیریت کارآزموده خود تا سال 1400 روز به روز توسعه پیدا کرده است و امروزه به یک کارخانه بزرگ 15 هزار متری با تعداد بسیار کارکنان و متخصصین حرفه ای و مجرب تبدیل شده است که ومحصولات منحصر به فرد خود را تولید و در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می نماید.

نام آروا در فرهنگ لغت مترادف با عقاب می باشد و این شرکت چنین نامی را برای خود انتخاب کرده است تا بتوان به قله های بلند و بزرگ موفقیت دست پیدا کند و بر همین اساس شعار خود را تحت عنوان "آروا، ابزار موفقیت" اعلام نموده است. باتوجه به شعار خود این شرکت سعی دارد تا بتواند روز به روز فرایند کیفیت و عملکرد محصولات خود را همراه با پیشرفت تکنولوژی و بازار بهبود سازد.

محصولاتی که توسط برند آروا تولید می شوند؟

محصولاتی که شرکت آروا تولید می نماید به صورت تخصصی در حوزه ابزار می باشد که شامل ابزارآلات برقی و شارژی مانند "دریل، فرز"، ابزارآلات بادی و بنزنی مانند "پیستوله، اره زنجیری بنزینیلوازم ایمنی و سایر موارد می باشند که در کنار سایر برندهای نام آشنا مانند رونیکس، توسن و نووا رقابت می کند. علاوه بر این موارد در ابزارهای دستی و کاربردی کوچک نیز فعالیت دارد و سعی دارد تا تمامی محصولات خود را به صورت ارگونومیک و با رعایت تمامی اصول مورد نیاز تولید نماید تا از نظر استفاده و کاربری مناسب تر باشند و بهتر مورد استفاده قرار بگیرند.

این شرکت سعی براین دارد تا محصولات خود را با ضمانت و گارانتی به مشتریان خود عرضه نماید. به همین جهت امروزه اکثر ابزارآلات برقی و شارژی خود را با ضمانت و خدمات پس از فروش ارائه دهد تا اطمینان مصرف کنندگان خود را افزایش دهد.

نمایندگان شرکت آروا

شرکت آروا پس از توسعه و پیشترفت برای بهبود و گسترش فعالیت خود و  توسعه بازار عرضه نمایندگی های متعددی در سراسر کشور برگزیده است تا با همکارای و همراهی آن ها محصولات بیشتری را در بازار عرضه نماید. فروشگاه علمایی از جمله نمایندگان رسمی و شناخته شده این شرکت در شرق کشور می باشد که محصولات و خدمات آن را به مشتریان عرضه می نماید. این فروشگاه سعی بر این داشته است تا با ایجاد بستری برای خرید آنلاین فرایندی ساده تر و بهینه تر را برای مشتریان خود فراهم آورده است.

دلیل بازگشت وجه

پشتیبانی آنلاین

برای ارتباط آنلاین با ما کلیک کنید.

پشتیبان واتساپ پشتیبان تلگرام

سات کاری از ساعت 8 الی 16:30

پشتیبان فروش: 05137291839 کارشناس فنی: 09917964587