• آپارات
  icon
 • روبیکا
  icon
 • اینستاگرام
 • تلگرام
 • واتساپ
دسته بندی محصولات
دسته بندی محصولات

کارواش صنعتی

دستگاه کارواش صنعتی چیست؟

کارواش صنعتی دستگاهی است که برای شست و شو با فشار بالا و فضاهای بزرگ استفاده می گردد. این دستگاه ها به دلیل فشار و حجم بالایی که دارند، می توانند آلودگی های محیط را خیلی سریع و راحت بشوید و پاک کند. این دستگاه ها از آنجایی که قدرت بسیار بالایی دارند، در مدیریت زمان شست و شو نقش بسزایی دارند.

روش کار کارواش صنعتی

کارواش های صنعتی با استفاده از موتورهای واتر پمپ فشار قوی ای که دارند، آب ورودی دستگاه را تحت فشار قرار داده و توسط لانس قوی که بر سر شیلنگ قرار دارد آن را خارج می کند.

کارواش های صنعتی برای نمونه های مختلفی دارد که ممکن است برق باشند و با برق کار کنند و یا برخی دیگر با استفاده از بنزین سوخت لازم را دریافت می کنند. البته تمامی مدل هایی که در فروشگاه علمایی موجود است ، همگی از نوع برقی هستند و با برق کار می کنند.

مزایای استفاده از کارواش صنعتی

 1. صرفه جویی در وقت و هزینه
 2. صرفه جویی در مصرف آب
 3. قدرت پاک کنندگی بالا
 4. ساده سازی فرایند شست و شو و تمیز کردن محیط
 5. صرفه جویی در مصرف مواد شوینده
 6. قابلیت حمل و نقل دارند

کاربرد های استفاده از دستگاه کارواش صنعتی

مهم ترین نکات خرید کارواش های صنعتی

در هنگام خرید کارواش های صنعتی باید چندین مورد را مدنظر قرار دهید تا بتوانید پس از بررسی و مقایسه دستگاه ها بایکدیگر، مناسب ترین گزینه را برای خود انتخاب و خریداری نمایید. در ادامه به چند مورد از مهم ترین نکات اضاره شده است تا بتوانید با آگاهی بیشتر خرید خود را انجام دهید:

1.میزان فشار دستگاه 

هرچه میزان فشار خروجی کارواش بیشتر باشد، قابلیت پاک کنندگی دستگاه بالاتر خواهد بود و فشار پمپاژ آب دستگاه بالاتر خواهد بود. در نتیجه در هنگام خرید حتما به مقدار فشار دستگاه توجه داشته باشید. باید مدنظر داشته باشید که فشار بالا گاهی اوقلات ممکن است رنگ دستگاه را از بین ببرد، در نتیجه اگر نسبت به رنگ و یا لایه دستگاه اطمینان ندارید هرگز از فشار بالا استفاده نکنید.

2. قابلیت استفاده از آب گرم

در برخی از دستگاه ها سیستم گرم کننده وجود دارد و می توان برای شست و شوی بهتر و یا چربی زدایی از آب گرم استفاده نمود. اما این ویژگی و قابلیت در تمامی دستگاه وجود ندارد، بلکه صرفا در برخی موارد این سیستم طراحی شده است.

3. قابلیت جابجایی

گاهی اوقات افراد قصد دارند که در هنگام شست و شو، دستگاه را با خود جابجا کنند. در چنین مواقعی اهمیت وجود چرخ برای دستگاه احساس می شود. زیرا دستگاه هایی که دارای چرخ هستند به راحتی قابل حمل هستند و می توان با خود ان را جابجا کرد.

4. قابلیت مکندگی 

یکی دیگر از مواردی که در هنگام خرید ممکن است افراد آن را مدنظر قرار دهند، قابلیت مکندگی دستگاه است. این قابلیت امکان مکندگی و جمع کردن گرد و غبار را فراهم می سازد که البته برای این کار بهتر است از جاروی صنعتی به صورت جداگانه استفاده نمایید.

تفاوت کارواش های صنعتی با کارواش های خانگی

مهم ترین تفاوت کارواش های صنعتی و خانگی ، میزان فشار تولید دستگاه می باشد. در واقع حداکثر فشار مناسب برای دستگاه کارواش خانگی تا 140 بار می باشد، اما بالاتر از آن وارد حوزه کارواش صنعتی می گردد و دستگاه های قدرتمندتری را وارد بازار میکنند.

علاوه بر میزان فشار، نوع عملکرد موتور دستگاه می باشد. کارواش های صنعتی همگی بصورت القایی هستند و ذغالی نقشی ندارد. در حالی که برای کارواش های خانگی، نمونه های ذغالی نیز در برخی موارد می تواند گزینه مناسبی باشد.

بهترین برندهای کارواش های صنعتی

قیمت خرید انواع کارواش صنعتی

برای بررسی و مقایسه لیست قیمت انواع دستگاه کارواش صنعتی و همینطور مقایسه ویژگی ها و قابلیت هایی که دارند، می توانید بهترین دستگاه را انتخاب و خریداری نمایید. شما می توانید برای انتخاب آگاهانه و بی نقص قبل از انتخاب محصول با کارشناسان ما در فروشگاه علمایی مشاوره رایگان دریافت کنید.

دلیل بازگشت وجه

پشتیبانی آنلاین

برای ارتباط آنلاین با ما کلیک کنید.

پشتیبان واتساپ پشتیبان تلگرام

سات کاری از ساعت 8 الی 16:30

پشتیبان فروش: 05137291839 کارشناس فنی: 09917964587