• آپارات
    icon
  • روبیکا
    icon
  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • واتساپ
دسته بندی محصولات
دسته بندی محصولات

میله و بست جالباسی

انواع میله و بست جالباسی

میله و بست جالباسی که داخل کمدها، روی درب و یا دیوار نصب می گردد، مدل های مختلفی دارند که می توان با توجه به نیازی خود بهترین مدل را انتخاب نمود. این نوع بست ها مدل های گرد، شاخه ای و حلقه ای دارد که هرکدام از آنها مدل های متنوعی نیز دارا می باشند.

جالباسی شاخه ای

به عنوان مثال مدل های شناخته ای، دارای تک شاخه، دو شاخه و چند شاخه می باشد که باید آن ها را بر روی دیوار نصب کرد تا بتوان لباس خود را روی آن آویزان نمود.به همین منظور در بیشتر مواقع از این مدل برای دیوار نزدیک درب ورودی، دیوارهای سرویس بهداشتی و یا گاهی اوقات در آشپزخانه از این طرح نصب می کنند.

مدل های شاخه ای ممکن است به صورت تکی باشند که تنها یک عدد نصب می‌گردد، البته مدل آن را می‌توانید تک شاخ، دوشاخ یا سه شاخ انتخاب نمایید. این مدل ها معمولا با یک الی دو پیچ بر روی دیوار نصب می‌شوند.

جالباسی شاخه ای

جالباسی گرد

این نوع جالباسی ها تنها برای یک لباس، حوله و یا هر چیز دیگری که مدنظر دارید مناسب میباشد و چندین جایگاه ندارد. این مدل ها نیز همانند بست های شاخه ای روی دیوار نصب می شوند و برای آویزان کردن لباس نیز کاربرد دارد، البته از آنجایی که صرفا یک جایگاه دارد، بیشتر به عنوان جاحوله ای از آن استفاده می‌کنند.

حلقه های میله جالباسی

نوع دیگر جالباسی ها به گونه ای است که باید روی یک میله قرار بگیرند، که این میله داخل کمدها معمولا نصب می‌گردد. اما برای نگه داشتن این میله درون کمد به دو پایه مناسب برای نگهداری آن لازم است. این پایه ها در اشکال و طرح های مختلفی مثل دایره، مربع و یا نیم دایره وجود دارد. برخی مدل ها بر روی دیوارهای جانبی نصب می شوند که حتما باید میله به اندازه فاصله بین دو دیوار کمد باشد. اما مدل های دیگری هم وجود دارد که به سقف نصب می شوند. این مدل ها لازم نیست حتما درون کمد باشد، چرا که می‌توان بر روی سقفی که مدنظر دارید، اتاق، سالن های ورکشاپ، مغازه و سایر مکان هایی که به یک میله جالباسی نیاز دارید میتوانید استفاده کنید.

میل و بست جالباسی چه جنسی دارد؟

این نوع یراق آلات از جنس های مختلفی چون "زاماک، سرب خشک، آلومینیوم و پلاستیک" ساخته می شوند. در ای بین مدل های پلاستیکی مقاومت کمتری دارند و احتمال شکستگی آنها بسیار بالا می باشد، پس از آن مدل های آلومینیومی هستند که ممکن است در طول زمان و گذشت مدتی از استفاده تغییر رنگ پیدا کند. اما جالباسی های زاماک و سرب خشک، بسیار باکیفیت و مقاوم بوده ودر طولانی مدت نه تغییر رنگ می‌دهد و نه نه می شکند. علاوه آن، زیبایی و درخشنایی این دو متریال نسبت به سایر مدل ها بسیار بالاتر و دلنشین تر می باشد. در نتیجه اگر این جالباسی ها در مکانی قرار است نصب شوند که در معرض دید می باشد، به شما پیشنهاد می کنیم که حتما مدل های مدل هایی از از جنس زاماک و یا سرب خشک هستند، خریداری نمایید تا زیبایی فضا را دوچندان کند.

خرید آنلاین میله و بست جالباسی

برای خرید این اقلام می توانید با تلفن همراه و یا لپ تاپ خود، از فروشگاه بزرگ علمایی، محصولاتی که مدنظر دارید را انتخاب و ثبت سفارش نمایید. همچنین در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره رایگان در خصوص مدل ها و لیست قیمت آنها میتوانید با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.

دلیل بازگشت وجه

پشتیبانی آنلاین

برای ارتباط آنلاین با ما کلیک کنید.

پشتیبان واتساپ پشتیبان تلگرام

سات کاری از ساعت 8 الی 16:30

پشتیبان فروش: 05137291839 کارشناس فنی: 09917964587