• آپارات
  icon
 • روبیکا
  icon
 • اینستاگرام
 • تلگرام
 • واتساپ
دسته بندی محصولات
دسته بندی محصولات

پمپ باد فندکی

 • فیلتر قیمت

 • برند محصولات

 • کالاهای موجود

پمپ باد فندکی چیست؟

پمپ باد فندکی از جمله کمپرسورهایی است که برای استفاده از کارهای بسیار سبک و معمولی مورد استفاده قرار میگیرد. این ابزار تا حد محدودی می تواند فشار باد را تنظیم نمایید، اما توان تولید انرژی برای عملکرد دستگاهی دیگر را نخواهد داشت.

نحوه عملکرد پمپ باد فندکی

این دستگاه معمولا، با برق کار میکند که در برقی مدل ها دارای کابل فندکی و باتری هستند که می توان بجای برق به باتری خودرو و یا فندک آن متصل کرد و مورد استفاده قرار داد. به کمک این دستگاه می توان میزان فشار باد را برای تایرهای خودرو استفاده کرد.

اجزای مختلف کمپرسور فندکی

تمامی دستگاه های پمپ باد فندکی دارای فشار سنج هستند تا بتوانید با استفاده از آن میزان فشار باد تایرهای خودرو را بررسی نمایید.

هر کدام از دستگاه های کمپرسور باد فندکی نیاز به یک شیلنگ باد دارند تا بتوانند فشار باد مورد نیاز را با استفاده از ان به تایر خود انتقال دهد.

بین شیلنگ باد و دهانه خروجی فشار هوا که بر روی دستگاه قرار دارد باید یک رابط شیلنگ و یا یک کوپلینگ قرار بگیرد تا بتوان میزان فشار باد را با استفاده از ان تنظیم نمود.

کمپرسور باد فندکی دارای صفحه نمایش برای نشان دادن تمامی اطلاعات لازم بر روی آن می باشد. که این صفحه نمایش ممکن است آنالوگ و یا دیجیتال باشد.

از آنجایی که ممکن است سری ورودی تایرها باهم تفاوت داشته باشند و همگی به صورت یکسان نیستند، در نتیجه سوزن های مختلفی وجود دارد که می توان با استفاده از آنها تایر ها را باد کرد.

انواع کمپرسور باد فندکی

کمپرسورهای باد فندکی از نظر تعداد به دو دسته و از نظر منبع تغذیه به سه دسته تقسیم می شوند:

انواع پمپ باد فندکی از نظر تعداد سیلندر

پمپ بادهای فندکی به دو دسته تک سیلندر و دو سیلندر تقسیم می شوند که نمونه هایی که دارای دو سیلندر هستند، نسبت به نمونه های تک سیلندر قدرت و فشار بیشتری دارند.

انواع پمپ باد از نظر منبع تغذیه

کمپرسورهای فندکی معمولا همانطور که از اسمشان مشخص است، به فندک خودرو متصل می شوند. و برخی مدل ها دارای کابل باتری هستند که می تواند به جای فندک آن را به باتری خود رو متصل کرد.

اما در بعضی از نمونه ها که در قسمت وسط دستگاه ترانس وجود دارد، امکان اتصال به برق شهری را فراهم می سازد و می توان آن ها را علاوه بر فندک و یا باتری خودرو به پریز برق متصل نمود.

بهترین برندها و مدل های پمپ باد فندکی

قیمت خرید پمپ باد فندکی

شما می توانید برای بررسی لیست قیمت خرید انواع کمپرسور فندکی، تمامی محصولات را بررسی و مشخصات و وِیژگی های هریک را با یکدیگر مقایسه نمایید. در صورت نیاز به اصلاعات بیشتر و دقیق تر و دریافت راهنمایی قبل از خرید آنلاین می توانید با کارشناسان ما در فروشگاه علمایی در ارتباط باشید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

پشتیبانی آنلاین

برای ارتباط آنلاین با ما کلیک کنید.

پشتیبان واتساپ پشتیبان تلگرام

سات کاری از ساعت 8 الی 16:30

پشتیبان فروش: 05137291839 کارشناس فنی: 09917964587