• آپارات
    icon
  • روبیکا
    icon
  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • واتساپ
دسته بندی محصولات
دسته بندی محصولات

اکسسوری اتاقی

معرفی انواع اکسسوری اتاقی

اکسسوری‌ اتاقی در حقیقت به تمامی لوازمی که داخل اتاق نصب می‌شوند گفته می شود که این موارد می توانند مربوط به داخل کمدها، برای درب ها و یا حتی داخل اتاق مورد استفاده قرار بگیرند، باشند. اکسسوری‌های اتاقی که امروزه در بسیاری از خانه های مدرن و امروزی استفاده می شوند، علاوه بر بهبود نظم و چیدمان، زیبایی فضا را دوچندان می‌نمایند. این اکسسوری ها را می‌توان به دو دسته کلی "تجهیزات کمدی و یراق آلات کمدی" تقسیم می شوند. که در ادامه به معرفی هریک پرداخته شده است.

تجهیزات کمدی

این گروه شامل انواع جاجواهراتی، رگال لباس، جاکفشی می باشد که داخل کمد و به صورت کشویی نصب می‌گردند. دارای ریل آرام بند هستند که به راحتی و به آرامی باز و بسته می شوند. این اکسسوری وجودشان در بهبود چیدمان پوشاک در کمد بسیار موثر می باشد. در کنار پوشاک خود می توانید زیورآلات را نیز به صورت منظم نگهداری نمایید.

اما علاوه بر تجهیزاتی که برای پوشاک داخل کمد نصب می‌شوند، موارد دیگری نیز نصب می شوند که جز لوازم کار می‌باشند مانند میز اتو که برای خانم‌ها بسیار اهمیت دارد. اما از آنجایی که میزهای ساده فضای زیادی را در اتاق می‌گیرند. برخی افراد ترجیح می دهدن که از میزهای کشویی استفاده نمایند. و یا مدل دیگری از این اکسسوری ها گاوصندوق و یا (SAFE BOX) می باشند که برای امنیت بیشتر برخی افراد از مدل های توکاری که داخل کمد نصب می شوند استفاده می کنند.

یکی دیگر از تجهیزات کمدی که به خصوص خانم ها بیشتر طرفدارانش هستند، آینه ریلی می باشد که بر به عنوان درب کمد می توان نصب شود که به دو منظور مورد استفاده قرار گیرد. یعنی هم به عنوان درب کمد استفاده می شود و هم آینه قدی می باشد که به صورت ریلی جابجا می شود.

یراق آلات کمدی

تمامی پیچ و مهره ها، ریل های ساچمه ای و آرام بندی و یا حتی جک هایی که برای نصب  انواع کمد، درب ها و دکوراسیون داخلی اتاق مورد استفاده قرار میگیرند. علاوه بر آنها تمامی مکانیزم هایی که برای درب های کشویی و یا کابینتی برای نصب استفاده می شوند در این دسته قرار می‌گیرند. علاوه بر این موارد میله و بست های جالباسی کوچک که بر روی دیوار نصب می شوند نیز شامل این گروه می باشند که قطعا از نظر کیفیت، مدل های متفاوتی دارند. به عنوان مثال مدل های استیل و زاماک وجود دارد که هرگز دچار زنگ زدگی و یا خوردگی نمی شوند، مدل‌های آلومینیومی کمی ضعیف تر هستند ام با این وجود مدل های درجه یک کیفیت مناسب دارند.

برندهای تولیدکننده اکسسوری اتاقی

در بین برندهایی که در این حوزه فعالیت می کنند، برندهای شاخص ترکی، چینی و ایرانی مانند ملونی، داسی، نایس، هوپر و سایر برندها به تولید محصولات و تجهیزات قابل نصب در کمد می‌پردازند که در هنگام خرید برخی محصولات برندهای داخلی امکان سفارش طرح و رنگ دلخواه وجود دارد، در صورتی که با انتخاب برندهای خارجی این اتفاق قابل اجرا نمی باشد. ام در عوض مدل های ترک از کیفیت بالایی برخوردار می باشند.

خرید اکسسوری اتاقی

برای خرید و سفاری این اقلام می توانید به مراکز یراق فروشی سطح شهر مراجعه نمایید و با پرس و جو در خصوص قیمت و محصولات بهترین گزینه را انتخاب نمایید.  راه دیگری که بسیار ساده تر و راحت تر می باشد، خرید و سفارش آنلاین این محصولات است و فروشگاه علمایی به عناون یکی از بزرگترین مراز یراق فروشی در شرق کشور این امکان را برای مشتریان خو فراهم ساخته تا بتوانند در هر نقطه از ایران که هستند محصول مورد نظر خود را خریداری نمایند.

پشتیبانی آنلاین

برای ارتباط آنلاین با ما کلیک کنید.

پشتیبان واتساپ پشتیبان تلگرام

سات کاری از ساعت 8 الی 16:30

پشتیبان فروش: 05137291839 کارشناس فنی: 09917964587