• آپارات
    icon
  • روبیکا
    icon
  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • واتساپ
دسته بندی محصولات
دسته بندی محصولات

پلاک و جا پستی

چنانچه در شهرک های مسکونی و یا برج و یا آپارتمان زندگی می‌کنید می‌توانید برای نگهداری و تسریع در دریافت قبوض و نامه ها از صندوق پستی استفاده نمایید و با گسترش فرهنگ شهر نشینی در میان افراد نصب و استفاده از دریچه پست برای خانه ها به یکی از ملزومات تبدیل شده است.

نکات مهم در انتخاب صندوق پستی

قبل از انتخاب و خرید صندوق پستی باید ابعاد فضایی که برای نصب آن در نظر دارید را به دقت اندازه گیری نمایید. در انتخاب رنگ بندی صندوق پستی نیز دقت داشته باشید تا با با توجه به محل قرارگیری آن هارمونی و طیف رنگ دیوار و سایر اجزا حفظ شود. صندوق پستی ساختمان باید دارای جنس مرغوبی باشد و در دراز مدت دچار پوسیدگی و رنگ پریدگی نشود.

در هنگام نصب صندوق پستی حتما از نحوه اتصال آن و استحکام صندوق اطمینان کامل پیدا کنید و تا جایی که ممکن است صندوق پست را با اتصالات پایدار و محکم رو به رو نمایید.

انواع مدل های صندوق پستی

بعضی از مدل های این صندوق پستی ها به گونه ای طراحی دشه اند که در دبل کار جای می‌گیرند و این بدین معناست که به گونه ای طراحی شده اند که شما با نگاه کردن به این صندوق پستی های ساختمان تنها دریچه آن را خواهید دید و محفظه صندوق داخل دیوار پنهان است. از طرف دیگر دریچه صندوقهای پستی وجود دارند که علاوه بر اینکه دریچه ورودی صندوق مشخص است شما به راحتی نمای پشت این صندوق را نیز مشاهده خواهید نمود و این مدل به حالت و مدل کلاسیک مشهور می‌باشد.

با توجه به شرایط اقلیمی در برخی ازکشور های ایران که بارندگی بسیار بیشتر است برخی از مدل های دریچه صندوق پست با سقفی شیب دار طراحی ‌می‌شوند تا در هنگام بارش باران و برف مشکلی برای آن وجود نداشته باشد و از ورود آب به درون آن جلوگیری شود.

جنس و متریال صندوق پست

صندوق های پستی که در بازار موجود هستند از سه جنس فلز، چوب و ام دی اف ساخته شده است و مدل های رایج و به روز صندوق های پستی از جنس فلز و یا استیل است و بدنه فلزی صندوق های پست بیشتر از آلیاژهای بسیار خوب تهیه شده است و این بدین معنا می‌باشد که ضد زنگ و یا با رنگ نمودن بدنه آن علاوه بر این که بر زیبایی این وسیله تاثیر بسیاری دارد باعث استحکام در برابر پوسیدگی خواهد شد.

دریچه صندوق پستی ساختمان مجهز به فنر است و حالت ارتجاعی دارد و زمانی که نامه و یا قبض درون آن قرار گیرد دریچه مجداا به حالت اولیه خود برمی‌گردد تا دیگران از بیرون دسترسی به نامه و ... نداشته باشند.

خرید صندوق پستی

چنانچه به دنبال محلی هستید تا نامه ها و قبوض را در آن دریافت و نگهداری نمایید انتخاب دریچه صندوق پست ساختمان گزینه بسیار مناسبی است. پیشنهاد ما این است که در هنگام ساخت منزل مسکونی مکانی را بر روی درب خود جهت قرارگیری صندوق پستی در نظر بگیرید و بعد از اتمام فرایند ساختمان سازی اقدام به نصب این وسیله نمایید.  بهترین مکان برای قرار گرفتن صندوق پستی در دیوار ورودی کنار درب اصلی ساختمان می‌باشد و یا بر روی درب پارکینگ که در مواردی صندوق پستی را در راهروی داخلی ورودی ساختمان نیز نصب می‌کنند.

فروش صندوق پستی

فروشگاه علمایی بزرگترین مرکز فروش ابزارالات و یراق الات در شرق کشور با فروش اینترنتی محصولات و اراسل به سراسر کشور توانسته است رضایت افراد زیادی را جلب نماید. یکی از محصولاتی که در فروشگاه علمایی به فروش آن مشغول است و دارای تنوع مدل زیادی است فروش صندوق پستی ساختمان است که شما می‌توانید مشخصات تکمیلی و توضیحات هر محصول را به طور کامل مطالعه نمایید و سپس جهت خرید، تنها با کلیک بر روی شماره زیر خرید خود را تکمیل نمایید.

پشتیبانی آنلاین

برای ارتباط آنلاین با ما کلیک کنید.

پشتیبان واتساپ پشتیبان تلگرام

سات کاری از ساعت 8 الی 16:30

پشتیبان فروش: 05137291839 کارشناس فنی: 09917964587