• آپارات
    icon
  • روبیکا
    icon
  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • واتساپ
دسته بندی محصولات
دسته بندی محصولات

پیچگوشتی برقی وشارژی

پیچ گوشتی برقی و شارژی

در میان دریل ها یک نمونه هایی به عنوان پیچ گوشتی برقی وجود دارند که تنها برای باز و بسته کردن انواع پیچ مورد استفاده قرار می گیرند. در نتیجه این ابزار برای تعمیرات لوازم و قطعات دیجیتالی، الکترونیکی، مکانیکی و بسیاری از موارد دیگر به کار گرفته می شود.این ابزار شاید ظاهری مشابه دریل داشته باشد اما هرگز نمی توان با استفاده از آن فرایند سوراخکاری در سطوح را انجام دهید.

ویژگی های پیچ گوشتی برقی

مهم ترین ویژگی این دستگاه ترکمتر و نوع سه نظام آن می باشد. وجود ترکمتر در پیچ گوشتی بسیار اهمیت دارد، زیرا با استفاده از آن می‌توان میزان گشتاور ورودی یا به عبارت دیگر میزان نیروی فشاری که دستگاه وارد می کند را کنترل نمود. این قابلیت هنگام بستن انواع پیچ با ارتفاعات متفاوت و سختی مختلف سطوح بسیار اهمیت پیدا می‌کند. علاوه بر آن، سه نظامی که برای این دستگاه نصب می گردد، از نوع درایو می باشد تا بتوانند بر روی پیچ ها سوار شوند. معمولا این نوع سری ها دارای آهنربا می باشند تا هنگام نزدیک کردن به پیچ سرگل آن به راحتی بچسبد و بدون جابجایی در جایگاه خود بسته شود.

برای درک بهتر در خصوص نقش ترکمتر در پیچ گوشتی برقی کلیک کنید.

ویژگی های پیچ گوشتی برقی

تفاوت پیچ گوشتی برقی و شارژی با دریل

اگر بخواهید این دو دستگاه را باهم مقایسه کنید، به صورت کلی شاید از نظر ظاهری مشابه یکدیگر باشند، اما از نظر فنی و قابلیت های که دارند نسبت به هم متفاوت هستند. یکی از مهم ترین  تفاوت ها وجود ترکمتر میباشند، دریل های ساده از آنجایی که از این ویژگی برخوردار نیستند، صرفا برای سوراخکاری استفاده می گردند. از سوی دیگر پیچ گوشتی برقی سه نظام ندارد، به همین جهت قرار دادن مته بر روی آن امکان پذیر نیست و بنابراین باید صرفا برای باز و بستن پیچ ها استفاده کرد. دریل های شارژی (دریل پیچ گوشتی) نمونه ای از دریل ها هستند که چون هم دارای ترکمتر هستند و هم سه نظام دارند، استفاده از این دستگاه ها به دو منظور امکان پذیر می باشد.

انتخاب بهترین پیچ گوشتی برقی

برای انتخاب بهترین مدل و مناسب ترین دستگاه لازم است با برندها، میزان کیفیت و عملکرد دستگاه و قابلیت هایی که دارند آشنایی پیدا کنید و سپس با توجه به انتظارات و نیازهایی که از دستگاه دارید، بهترین مدل را انتخاب نمایید. به عنوان مثال بهترین برندهایی که در ایران موجود هستند، رونیکس، توسن، هیوندای، نووا می باشند که محصولات بسیار باکیفیت را همراه با گارانتی ارائه می دهند.

انتخاب بهترین پیچ گوشتی برقی

خرید آنلاین پیچ گوشتی برقی و شارژی

برای خرید این دستگاه به صورت آنلاین حتما سعی کنید از وبسایت های معتبر و یا حتی نمایندگی های رسمی برندها خرید کنید تا به طور کامل اطمینان داشته باشید و بتوانید سفارشات خود را پیگیری نمایید. به عنوان مثال فروشگاه علمایی از جمله فروشگاه های آنلاینی است که به صورت تخصصی در حوزه ابزار و یراق فعالیت دارد و نماینده رسمی بسیاری از برندهای معتبر این صنعت می باشد که برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های ثبت شده تماس حاصل فرمایید.

دلیل بازگشت وجه

پشتیبانی آنلاین

برای ارتباط آنلاین با ما کلیک کنید.

پشتیبان واتساپ پشتیبان تلگرام

سات کاری از ساعت 8 الی 16:30

پشتیبان فروش: 05137291839 کارشناس فنی: 09917964587