• آپارات
  icon
 • روبیکا
  icon
 • اینستاگرام
 • تلگرام
 • واتساپ
دسته بندی محصولات
دسته بندی محصولات

قفل کلیدی

 • از:
  تا:
 • کالاهای موجود

قفل کلیدی در واقع ساده ترین نوع قفل ها هستند که کمترین امنیت را دارند و به راحتی قابل باز شدن می باشند. این قفل ها نمونه ای هستند که کلیدهای گاوصندوق قدیمی برایشان استفاده می شود و از هر دو طرف قابلیت استفاده از کلید را دارند و با آن باز و بسته می شوند و معمولا برای درب های داخلی ساختمان مانند اتاق خواب ها استفاده می گردد.

چرا قفل های کلیدی از امنیت بالایی برخوردار نیستند؟

این قفل ها از آنجایی که سیلندر (یا همان توپی یا مغزی) ندارند، باز کردنشان برای سارقین بسیار راحت و سریع می باشد و تنها با شکستن قفل می توانند درب را باز کنند. همچنین از آنجایی که غالبا برای درب های چوبی نصب می شوند و به سادگی می توان درب را با کمترین فشار شکست.

اما اگر امنیت آن ها را در نظر نگیریم، می توان به یک مزیت آن که عمرشان می باشد، توجه کرد که این نمونه نسبت به سایر مدل ها طول عمر بیشتری دارند و در بلند مدت خراب می شوند.

قفل کلیدی

قفل کلیدی با چه برندهایی عرضه می گردد؟

این قفل مانند قفل سرویسی بسیار محدود هستند و برندهای بسیار کمی هستند که این نمونه ها را تولید می کنند، زیرا با گذشت زمان بیشتر به استفاده از قفل سوئیچی پرداخته اند و از آن استفاده می شود. اما برندهایی که برای این نمونه وجود دارند فاخر، دلتا و کاوه صنعت می باشند و در این بین کاوه صنعت عملکرد بهتری دارد. اما نکته ی دیگری که در خصوص این محصولات وجود دارد این است که برای تمام دستگیره ها مناسب نیست و تنها تعداد محدودی از آنها قابل استفاده می باشد. به عنوان مثال برند کاوه صنعت تنها با دستگیره های خودش ست می شوند و بر روی سایر برندها قابل نصب نمی باشد.

قفل های کلیدی دارای چه سایزی می باشند؟

سایز این قفل ها معمولا ۶.۵ و ۸ سانت می باشد که به عبارتی آکس قفل می باشد. آکس به فاصله لبه درب تا وسط قفل گفته می شود که این دو سایز وجود دارد و مورد استفاده قرار می گیرد و نیما باید به این نکته در هنگام خرید توجه داشت تا به درستی نصب شوند. به همین دلیل نمونه های کلیدی و سرویسی که در گذشته کاربرد بیشتری دارند، اکثر اوقات برای درب های قدیمی مورد استفاده قرار میگیرند، زیرا برای تعویض قفل باید حتما همان نمونه ای که از قبل بر روی آن نصب بوده است را تهیه کرد، در صورت تغییر باید یا درب را به طور کلی تعویض نمود و یا اینکه مجددا برش زد و باقیمانده قفل قبلی را بازسازی و پنهان کرد.

قیمت خرید قفل کلیدی

شما می توانید این کالا را برای درب های خود به تعدادی که مدنظر دارید، تهیه نمایید و لازم به ذکر است از آنجایی که ساده ترین مدل محسوب می شوند از نظر قیمتی نیز ارزان تر می باشد، شما می توانید برای بررسی دقیق درب های مورد نظر خود هر تعدادی که نیاز دارید را به صورت آنلاین از فروشگاه علمایی تهیه نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توان با شماره های موجود تماس گرفت.

پشتیبانی آنلاین

برای ارتباط آنلاین با ما کلیک کنید.

پشتیبان واتساپ پشتیبان تلگرام

سات کاری از ساعت 8 الی 16:30

پشتیبان فروش: 05137291839 کارشناس فنی: 09917964587