• آپارات
    icon
  • روبیکا
    icon
  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • واتساپ
دسته بندی محصولات
دسته بندی محصولات

بتن کن

دریل بتن کن

یکی از ساده‌ترین ابزارهایی که برای برداشتن و کندن بتن به صورت دستی مورد استفاده قرار می‌گیرد دریل بتن کن است. با استفاده از چنین ابزاری می‌توان بتن را با هر ضخامتی به شکلی سریع و آسان تخریب کرد. به همین دلیل است که دریل بتن کن از جمله تجهیزات بسیار محبوب در صنایع عمرانی و ساختمان‌سازی محسوب می‌شود.

از این وسیله صنعتی به شکل حرفه‌ای در فرآیند تخریب و سوراخ کاری در صنایع عمرانی و ساختمان‌سازی استفاده می‌شود. گرچه برای فرایندهای سوراخکاری و تخریب دیوارهای سبک نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دریل‌های بتن کن در ظرفیت‌های مختلفی با قدرت تخریب‌های متفاوت تولید می‌شوند که قدرت تخریب آن‌ها بستگی مستقیم به پیستون آن دارد.

ویدیوی معرفی انواع بتن کن

قبل از بررسی سایر موارد مربوط به بتن کن، پیشنهاد می کنیم ویدیوی زیر که چند نمونه از بتن کن های پرکاربرد را برای شما معرفی کرده است تماشا کنید و سپس با دید باز تری مطالب را بخوانید.

قیمت بتن کن

همانطور که اشاره کردیم این وسیله در ظرفیت‌های مختلف و با قدرت تخریب متفاوت عرضه می‌شود. از جمله فاکتورهای تأثیر گذار روی قیمت بتن کن می‌توان به ظرفیت، قدرت تخریب، اندازه و ابعاد وسیله، برند سازنده و کیفیت ساخت آن اشاره کرد.

قیمت دریل بتن کن به چه عواملی بستگی دارد؟

علاوه بر عوامل یاد شده فاکتورهای دیگری چون اندازه و وزن ابزار، منبع انرژی (برق، باد، شارژ)، کیفیت ساخت و برند سازنده نیز از جمله عوامل تأثیرگذار روی قیمت نهایی این ابزار محسوب می‌شوند.

خرید دریل بتن کن

برای خرید دریل بتن کن نیاز است که اطلاعات فنی مناسب هر وسیله را به خوبی بدانید، ضمن این که نوع کاربرد دستگاه نیز در انتخاب نوع دریل بتن کن تأثیرگذار است. به طور مثال دریل بتن کن آروا مدل ۵۲۰۷ از جمله کاربردی‌ترین مدل‌های دریل بتن کن محسوب می‌شود که بیشترین کارایی را دارا است.

یکی از بهترین روش‌های خرید دریل بتن کن، خرید به صورت آنلاین است. خرید بتن کن به صورت آنلاین به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید همه مدل‌ها را به صورت یکجا مشاهده کرده و مشخصات فنی هریک را مطالعه کنید، ضمن این که امکان مقایسه قیمت‌ها و مشخصات فنی برندهای مختلف نیز برای کاربر فراهم است.

بتن کن چی بخرم؟

بهترین برندهای موجود دریل بتن کن در حال حاضر در بازار شامل آروا، رونیکس، ماکیتا، بوش، توسن، دوو و… است. انتخاب بهترین بتن کن باید توجه به مشخصات فنی، کاربرد و سایر نکاتی که در قسمت‌های قبل به آن‌ها اشاره کردیم صورت گیرد.

برای خرید یک بتن کن ارزان قیمت می‌توانید سراغ دریل‌هایی با توان کمتر و از برندهای ایرانی بروید. همچنین برند رونیکس با توجه به تنوع بالای مدل‌ها و کیفیت مناسب ساخت می‌تواند یک خرید ایده آل محسوب شود.

درهنگام خرید دریل بتن کن به چه نکاتی توجه کنیم؟

هنگام خرید این محصول بدون توجه به نیاز و کاربردی که از دستگاه انتظار دارید می‌تواند کار انتخاب را برای شما مشکل سازد. بنابراین در زمان خرید بهتر است به این نکات توجه داشته باشید:

دلیل بازگشت وجه

پشتیبانی آنلاین

برای ارتباط آنلاین با ما کلیک کنید.

پشتیبان واتساپ پشتیبان تلگرام

سات کاری از ساعت 8 الی 16:30

پشتیبان فروش: 05137291839 کارشناس فنی: 09917964587