• آپارات
    icon
  • روبیکا
    icon
  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • واتساپ
دسته بندی محصولات
دسته بندی محصولات

کارواش

فهرست مطالب

نگاهی به دستگاه کارواش خانگی و صنعتی

کارواش خانگی و صنعتی از جمله لوازمی است که امروزه اکثر مردم آن را برای خانه و یا خودروی خود تهیه کرده اند و تا بتوانند به راحتی فرایند شست و شو را خودشان انجام دهند و همیشه نظافت و تمیزی محیط و به خصوص برای اتومبیل خود رعایت کنند. زیرا هزینه های بالایی که افراد باید برای بردن خودورو به کارواش پرداخت کنند، در بیشتر مواقع شست و شو را به تعویق می اندازد.

برای آشنایی با انواع کارواش و خصوصیات آنها بهتر است پیشنهاد می کنیم حتما ویدیوی معرفی انواع کارواش دستی نووا  را مشاهده نمایید.

انواع دستگاه کارواش سیار

انواع کارواش از نظر کاربرد

کارواش ها به طور کلی به دو دسته صنعتی و خانگی تقسیم می گردد که مهم ترین وجه تمایز محصولات این دو دسته میزان بار خروجی و نیز قدرت موتورشان می باشد.

انواع کارواش از نظر نوع عملکرد

علاوه بر آن، کارواش ها از نظر عملکرد به دو دسته ذغالی و دینامی تقسیم می شوند.

در بخش وبلاگ یک مقاله کامل در خصوص انواع کارواش خانگی با موضوع "تفاوت های بین کارواش های ذغالی و دینامی" نوشته شده استکه برای درک و آگاهی بیشتر می توانید آن را مطالعه و سپس خرید خود را انجام دهید.

بهترین برندهای کارواش خانگی

شرکت های متعدد و تولیدکنندگان بزرگی در حوزه ابزار وجود دارند که کارواش خانگی و صنعتی زیادی را همراه مشخصات و عملکرد متفاوت تولید می کنند که در این بین برند نووا یکی از بهترین برندهای تولید کننده کارواش می باشد و پس از آن می توان به رونیکس، توسن، هیوندای و کنزاکس اشاره نمود. قیمت خرید هریک از این محصولات بسته به ویژگی ها و کیفیتی که دارند، متفاوت می باشد و افراد باید با توجه به میزان حجم کاری و شرایط مورد نیاز خود مناسب ترین محصول را انتخاب و خریداری کنند.

به عنوان مثال، در میان محصولات موجود "کارواش 170 بار دینامی نووا مدل 4170بهترین کارواش دینامی صنعتی می باشد که تمامی قطعات داخلی آن از برنج ساخته شده اند و به عنوان محبوب ترین کارواش خانگی فروشگاه علمایی معرفی می گردد. در کنار آن از بین محصولات ذغالی می توان به "کارواش 140 بار ذغالی رونیکس مدل U141" می باشد که قدرت و کیفیت بهتری نسبت به سایرین دارند.

کاربردهای دستگاه کارواش سیار

کارواش سیار تنها برای شست و شوی خودرو مورد استفاده قرار نمی گیرد، بلکه از آن می توان برای مصارف گوناگونی استفاده نمود. به عنوان مثال، برای شست و شوی حیاط و زمین های باغی، شست و شوی نمای ساختمان، رسوب زدایی و موارد دیگر کاربرد دارد. از سوی دیگر، از آنجایی که با استفاده از کارواش میزان استفاده از آب به شدت کاهش می یابد و در زمان صرفه جویی می گردد، درنتیجه افراد بسیاری این وسیله را به شست و شوی دستی ترجیح می دهند.

مزایای استفاده از کارواش دستی

اجزای اصلی کارواش های دستی

کارواش های خانگی و صنعتی بسته به مدل و ویژگی هایی که دارند، اجزای متفاوتی ممکن است داشته باشند. البته برخی از لوازم و جزئیات در همه مدل ها وجود دارد مانند "پمپ باد، شیلنگ فشار قوی، لنس یا نازل". اما لوازم و تجهیزات دیگر بسته به مدل دستگاه تفاوت دارد که شامل موارد زیر می باشد:

خرید کارواش خانگی به صورت آنلاین

برای خرید این کالا می توانید به ابزار فروشی های سطح شهر مراجعه نمایید و یا به سراغ نمایندگی های برند مورد نظر خود بروید. از سوی دیگر، می توانید به صورت اینترنتی لیست قیمت انواع کارواش خانگی (دستی) تمامی برندها را همراه با مشخصاتی که دارند بررسی نمایید و در نهایت بهترین گزینه را انتخاب و ثبت سفارش کنید. فروشگاه بزرگ ابزار و یراق علمایی یکی از بزرگترین ابزار فروشی های شهر مشهد می باشد که با بیش از 50 سال سابقه فروش حضوری امروزه امکان خرید آنلاین را فراهم ساخته است تا بتواند تعداد کثیری از مشتریان سطح کشور را پوشش دهد.

1. تفاوت دستگاه کارواش خانگی و صنعتی در چیست؟

مهم ترین وجه تمایز محصولات این دو دسته میزان بار خروجی و نیز قدرت موتورشان می باشد. از میزان بار بیشتر از 140 بار دستگاه کارواش صنعتی به حساب می آید و به همان میزان قدرت دستگاه بیشتر می باشد.

2. تفاوت کارواش ذغالی و دینامی (القایی) در چیست؟

کارواش دینامی موتورش با استفاده از میدان مغناطیسی عمل می کند و ذغال ندارد، به همین دلیل داغ نمی کند. اما کارواش های ذغالی موتورشان با ذغال کار می کند، از این رو نمی توان برای مدت طولانی از آنها استفاده کرد. و پس از مدتی ممکن است ذغال های دستگاه تمام شوند که باید آنها را تعویض نمود.

3. بهترین برندهای کارواش دستی کدامند؟

برای خرید کارواش های دستی می توان به "رونیکس" و "نووا" به عنوان بهترین برندها توجه داشت و آنها را انتخاب کرد.

4. دستگاه کارواش سیار خانگی چه کاربردهایی دارد؟

این دستگاه علاوه بر شست و شوی خودرو، برای شست و شوی حیاط و زمین های باغی، شست و شوی نمای ساختمان، رسوب زدایی و موارد دیگر کاربرد دارد.

5. مزایای استفاده از کارواش دستی چیست؟

صرفه جویی در هزینه، زمان و میزان آب مصرفی، انجام فرایند شست و شو خیلی ساده تر و راحت تر، جابجایی راحتتر

6. مهم ترین اجزای دستگاه کارواش را نام ببرید؟

شیلنگ جمع کن، ظرف مواد شوینده، تفنگ آبپاش، کوپلینگ، برس شست و شو

دلیل بازگشت وجه

پشتیبانی آنلاین

برای ارتباط آنلاین با ما کلیک کنید.

پشتیبان واتساپ پشتیبان تلگرام

سات کاری از ساعت 8 الی 16:30

پشتیبان فروش: 05137291839 کارشناس فنی: 09917964587