• آپارات
  icon
 • روبیکا
  icon
 • اینستاگرام
 • تلگرام
 • واتساپ
دسته بندی محصولات
دسته بندی محصولات

تجهیزات کمدی

 • فیلتر قیمت

 • برند محصولات

 • کالاهای موجود

آشنایی با تجهیزات کمدی

تجهیزات کمدی به صورت کلی شامل تمام لوازم و مواردی می‌گردد که در داخل کمد قرار میگیرد، گفته می شود. این لوازم مجموعه بزرگی از محصولات را در بر دارد که هرکدام کارایی و ویژگی‌های مختص خود را دارند. که برخی از مهم ترین موارد را که محبوبیت بیشتری دارند در ادامه معرفی گردیده اند، برای آشنایی بیشتر با نمونه های آن ادامه مطلب را مطالعه نمایید.

انواع تجهیزات کمدی

رگال لباس

رگال لباس یکی از پرفروش ترین تجهیزات می باشد که برای آویزان کردن لباس، پیراهن و مانتو در کمد نصب می گردد. رگال ها محصولات متنوعی دارند که می توانند بر روی یوار نصب شوند که از دو طرف داخل کمد بر روی پایه قرار می‌گیرد و یا سقفی هستند که به سقف اتصال می یابند. علاوه بر مدل های ثابت، نمونه های ریلی دارد که برای کمددیواری ها با عرض کم مناسب می باشند که بر روی سقف نصب می شوند و به صورت کشویی عقب و جلو می روند.

جاشلواری

جاشلواری یکی دیگر از محصولات این دسته می باشد که برای نگهداری و نظم بیشتر شلوارها مورد استاده قرار میگیرد. معمولا نگهداری شلوارها نسب به پیراهن و مانتو و سایر لباس ها کمی سخت تر است زیرا باید آن ها را در جایی آویزان نمود تا خط اتو از بین نرود و چروک نشوند. با جالباسی های معمولا شلوازها در زیر پیران های داخل کمد پنهان می‌شدند و گاهی در صورت فشار ممکن است چروک شوند، اما با استفاده از این نظم دهنده، به راحتی میتوان تمامی شاوارهای خود را به صورت منظم بر روی آن قرار داد و هرگز نگران چروک شدن آن ها نبود.

جاکفشی

جاکفشی نمونه پرفروش دیگری است که معمولا در کمدهای داخل اتاق و یا کمدهای ورودی درب برای قرار دادن کفش ها مورد استفاده قرار میگیرد. این نظم دهنده مدل های مختلفی دارد ، برخی به صورت کشویی داخل کمد نصب می شوند و عقب و جلو می روند. برخی مدل ها به صورت گردان هستند که هنگام برداشتن کفش به راحتی چرخش داشته باشد و کفش خیلی سریع راحت بیرون بیاید. و نمونه دیگر آن به با استفاده از جک نصب می شود و درب به صورت چرخشی باز می شود.

جاجواهراتی

جاجواهراتی از جمله اکسسوری های بسیار محبوبی است که بین خانم ها و حتی آقایون طرفداران زیادی دارد زیرا می توانند داخل آنها کمربند، ساعت، و زیورآلات خود را نگهداری کرد و منظم در کنار یکدیگر قرار داد تا بر روی هم انباشته نشوند. این نظم دهنده ها، دارای تقسیم بندی های مختلفی می باشند که باتوجه به نیاز میتوان محصول مناسب را انتخاب نمود و به صورت کشویی با استفاده از ریل داخل کمد نصب کرد.

میز اتو

میز اتو از جمله لوازم مهم خانه می‌باشد که معمولا یک چالش بزرگ برای خانم ها به حساب می آید. زیرا ارتفاع نسبتا بلندی دارد و داخل کمد به راحتی جای نمی گیرد. در صورت باز بودن نیز فضایی از اتاق را اشغال می کند. اما میز اتوی تاشو به گونه ای طراحی می شود که پایه های ان قابل جمع شدن هستند و سپس به کمک ریل داخل کمد می رود.

آینه ریلی

آینه ریلی معمولا به جای درب کمد مورد استفاده قرار میگیرد که بتوان به صورت دو منظوره از آن استفاده کرد.

سبد البسه

یکی دیگر از نظم دهنده هایی که بسیار کاربردی می باشند، سبد البسه چرک می باشد که پس از تعویض لباس ها می توانید لباس های چرک و کثیف خود را درون آن جمع آوردی کنید تا به صورت یکجا درون ماشین لباس شویی بیندازید تا شسته و پاک شوند.

گاوصندوق

به عنوان آخرین نمونه از تجهیزات کمدی می توان به گاوصندوق (safe box) اشاره نمود که برای نگهداری لوازم و مدارک ارزشمند و مهم خود استفاده نمود که به صورت رمزی می باشد و امنیت بسیار بالایی دارد.

خرید انواع تجهیزات کمدی به صورت انلاین

برای خرید هر یک از این محصولات می توانید به صورت آنلاین در وبسایت فروشگاه علمایی سفارش خود را ثبت نمایید. البته قبل از خرید حتما باید اندازه یونیت مورد نظر را داشته باشید تا بتوانید سایز مناسب را خریداری نمایید.

پشتیبانی آنلاین

برای ارتباط آنلاین با ما کلیک کنید.

پشتیبان واتساپ پشتیبان تلگرام

سات کاری از ساعت 8 الی 16:30

پشتیبان فروش: 05137291839 کارشناس فنی: 09917964587