• آپارات
  icon
 • روبیکا
  icon
 • اینستاگرام
 • تلگرام
 • واتساپ
دسته بندی محصولات
دسته بندی محصولات

سبد البسه

 • از:
  تا:
 • کالاهای موجود

سبد البسه

سبد البسه یکی از مواردی است که تمامی افراد از آن استفاده می کنند تا بتوانند هنگام پوشیدن لباس های خود، لباس های کثیف را جدا کنند و داخل آن بیندازند تا زمانی که به مقدار و وزن لازم برای شست و شو برسند. تا این هنگام از یک سبد مجزا برای نگهداری لباس ها استفاده می گردد. این سبدها تنوع بالایی دارند و افراد می توانند مطابق با سلیقه خود مناسب ترین مدل را تهیه کنند.

انواع سبد البسه

همانطور که بیان شد این سبدها مدل های مختلفی دارند و از تنوع طرح و رنگ بالایی برخوردار هستند، به عنوان مثل مدل های پلاستیکی درب دار، بدون درب، نمونه های چوبی که طرح ام دی اف و یا بافت چوب را دارند و بسیاری از مدل های دیگر. البته یکی از بزرگ ترین معایب این نمونه ها، اشغال کردن فضایی از اتاق و یا آشپزخانه می باشد که همیشه گوشه ای از آن قرار می‌گیرد و در معرض دید می باشد. البته نمونه های جدید آن که محصولی از سبدهای سوپرمارکتی می باشد، مانند سایر محصولات داخل کابینت نصب می شوند و از آنجایی که دارای ریل آرام بند می باشد به راحتی می توان آن را باز و بسته کرد. محصولات مدرن این اکسسوری آشپزخانه از آنجایی که داخل کابینت قرار میگیرند، هرگز در معرض دید نیستند و فضایی از خانه را اشغال نمی کنند.

انواع سبد البسه

انتخاب بهترین سبد البسه

برای انتخاب و خرید بهترین سبد البسه باید به چند نکته توجه نمایید.

خرید سبد البسه به صورت آنلاین

برای خرید این کالا می توانید به مراکز فروش اکسسوری آشپزخانه مراجعه نمایید. علاوه بر آن، می توانید از فروشگاه های آنلاین معتبر که قابل اطمینان هستند خرید کنید. به عنوان مثال فروشگاه علمایی که نماینده رسمی ملونی و سایر برندهای معتبر میباشد این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده است که بتوانند به صورت آنلاین ثبت سفارش نمایند.

پشتیبانی آنلاین

برای ارتباط آنلاین با ما کلیک کنید.

پشتیبان واتساپ پشتیبان تلگرام

سات کاری از ساعت 8 الی 16:30

پشتیبان فروش: 05137291839 کارشناس فنی: 09917964587