• آپارات
  icon
 • روبیکا
  icon
 • اینستاگرام
 • تلگرام
 • واتساپ
دسته بندی محصولات
دسته بندی محصولات

دستگیره کابینت سرامیکی

 • از:
  تا:
 • کالاهای موجود

دستگیره کابینت سرامیکی

دستگیره کابینت سرامیکی نمونه ای از دستگیره های کابینتی می باشد که به صورت ترکیبی و با استفاده از سرامیک ساخته شده اند. دستگیره های سرامیکی معمولا با ترکیبی از آلومینیوم، استیل، زاماک و یا سایر آلیاژها به همراه تکه هایی از سرامیک ساخته و طراحی می شوند. این دستگیره ها برای کابینت های آشپزخانه و یا کمدهای اتاق و پذیرایی قابل استفاده می باشند. گاهی اوقات برای زیبایی بر روی سنگ های سرامیکی طرح های ریز نقش گلبرگ استفاده می کنند که این مدل ها کمی قدیمی تر می باشند و در مدل های مدرن امروز معمولا از طرح های ساده تری استفاده می نمایند.

انواع دستگیره های سرامیکی

دستگیره های سرامیکی مانند سایر دستگیره های کابینتی، دارای مدل های تک پیچ و دو پیچ می باشند که مدل های دو پیچ با توجه به استاندارد دستگیره ها دارای سه سایز "128، 160 و 192" میلی متر می باشند. مدل های دو پیچ برای درب ها با توجه به وزن و ابعادی که دارند، سایز مورد نظرشان انتخاب می شوند و مدل های تک پیچ که ممکن است مدل گرد و یا طرح های دیگر باشند، برای درب کمدها و کشوهای سبک و کوچک استفاده شوند.

قیمت دستگیره های سرامیکی

از آنجایی که سرامیک نسبت به برخی از سنگ ها و آلیاژهای دیگر قیمت شان مناسب تر می باشد، در نتیجه زمانی که آلیاژهای زاماک، برنگ و یا سرب خشک ترکیب می شوند، دستگیره های تولید شده نسبت به سایر مدل ها که از آلیاژ کامل استفاده شده اند قیمتشان ارزان تر می گردد و قدرت خرید مردم برای انتخاب انها بهتر و بیشتر خواهد بود. اما در بین مدل های همین دسته نیز با توجه به ترکیب جنس، طرح و رنگ قیمت ها متغیر هستند و هرکدام با یکدیگر تفاوت دارند.

ویژگی های دستگیره های سرامیکی

این دستگیره ها به نوعی در دسته طرح های کلاسیک قرار می‌گیرند و بیشتر برای فضای خانه و آشپزخانه های چنین سبکی مناسب هستند. معمولا از رنگ های طرایی و زیتونی برای آلیاژ ترکیبی استفاده می‌کند. اما ممکن است رنگ های دیگر نیز در ساخت آن ها نقش داشته باشند. در اکثر موارد برای ساخت دستگیره های سرامیکی، از سرامیک های سفید رنگ استفاده می کنند، زیرا از دور جلوه بیشتر و بهتری دارد و در صورتی که بر روی آنها نقش و طرحی صورت بگیرد دید بهتری خواهد داشت.

خرید دستگیره های سرامیکی به صورت آنلاین

برای خرید این دستگیره ها به صورت آنلاین شما می توانید در وبسایت فروشگاه علمایی تمامی مدل ها را همراه با قیمت و مشخصاتی که دارند بررسی نمایید و سپس بهترین مدل خود را انتخاب و خریداری نمایید. در صورتی که قبل از ثبت سفارش نیاز به راهنمایی و مشاوره رایگان جهت دریافت اطلاعات بیشتر دارید می توانید با شماره هایی که در وبسایت ثبت شده اند تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما پاسخگوی شما باشند.

دلیل بازگشت وجه

پشتیبانی آنلاین

برای ارتباط آنلاین با ما کلیک کنید.

پشتیبان واتساپ پشتیبان تلگرام

سات کاری از ساعت 8 الی 16:30

پشتیبان فروش: 05137291839 کارشناس فنی: 09917964587