• آپارات
    icon
  • روبیکا
    icon
  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • واتساپ
دسته بندی محصولات
دسته بندی محصولات

برند کنزاکس

معرفی شرکت کنزاکس

شرکت کنزاکس یکی از شرکت های تولیدکننده ایرانی می باشد که بیش از 20 سال است که در حوزه تولید انواع ابزارآلات برقی و بادی فعالیت دارد و سعی کرده است محصولات خود را با ترکیبی از رنگ مشکی و زرد نسبت به سایر موارد متمایز سازد. این شرکت در طی تمام این سال ها سعی کرده است با استفاده از تکنولوژی و فناوری های جدید محصولات نوینی با ویژگی های منحصر به فردی را به بازار عرضه نمایند تا بتوانند نیاز کاربران خود را برطرف کنند. همچنین با توجه بررسی بازار و نیاز مشتری تولید محصولات خود را توسعه و بهبود بخشند تا بتوانند همیشه جزو بهترین برندهای مطرح باقی بمانند. اکثر محصولاتی این برند ساخت کشور چین می باشند که در ایران و توسط متخصصین ایرانی مونتاژ می گردند. البته در این بین مواردی نیز وجود داردن که کاملا ساخت ایران بوده و از طراحی تا تولید و عرضه توسط متخصصین و فنی کارآزموده و مجرب به کمک دستگاه های پیشرفته ساخت و آزموده صورت گرفته است.

محصولات برند کنزاکس

این شرکت از سال 1394 به صورت رسمی و حرفه ای فعالیت خود را آغاز کرد و به تولید ابزارآلات متعددی پرداخت که در ادامه نام برده شده اند:

خدمات پس از فروش شرکت کنزاکس

این شرکت با توجه به فرایندهای تولید و تست و خطایی که برای محصولات خود انجام می دهد و تمامی اصول و استانداردهای لازم را برای محصولات خود در نظر میگیرد، در نتیجه برای مواردی که امکان پذیر باشند ضمانت و گارانتی در نظر گرفته است که برای هرکدام در بخش مربوطه توضیح داده شده است و شما می توانید با دریافت مشاوره و راهنمایی از مرکز فروش مورد نظر از این موضوع اطلاع پیدا کنید.

نمایندگی های موجود برای خرید محصولات کنزاکس

این شرکت نمایندگی های متعددی در سطح کشور دارد تا بتواند محصولات و خدمات خود را برای تمامی نقاط کشور ارائه نماید که برخی از این موارد وبسایت فروشگاهی دارند و امکان خرید آنلاین را برای هم وطنان فراهم آورده اند. به عنوان مثال فروشگاه علمایی از جمله نمایندگی هایی است که در شرق کشور قرار گرفته است و علاوه بر فروش حضوری، فرایند فروش آنلاین را ایجاد نموده تا بتواند محصولات این برند را به تمامی عزیزانی که در سراسر کشور حضور دارند به همراه گارانتی و خدماتی که برای محصولات در نظر گرفته شده است، عرضه کنند. جهت اطلاعات بیشتر می تانید با شماره های ثبت شده تماس بگیرید و با کارشناسان این فروشگاه در ارتباط باشید.

پشتیبانی آنلاین

برای ارتباط آنلاین با ما کلیک کنید.

پشتیبان واتساپ پشتیبان تلگرام

سات کاری از ساعت 8 الی 16:30

پشتیبان فروش: 05137291839 کارشناس فنی: 09917964587