• آپارات
    icon
  • روبیکا
    icon
  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • واتساپ
دسته بندی محصولات
دسته بندی محصولات

برند سارو

آشنایی با برند سارو

شرکت سارو گلوبال یک از فعالات بزرگ در حوزه یراق آلات می باشد که از سال ۱۳۶۲ با افتتاح یک فروشگاه بزرگ در تهران کار خود را آغاز کرد و سپس طی سال های 1365 تا 1375 سعی کرد در تمامی نقاط کشور حضور گسترده ای داشته باشد تا بتواند پاسخگوی تعداد کثیری از افراد و مشتریان باشد. پس از ان با فعالیت های گسترده خود توانست با برندها و شرکت های قوی اروپا ارتباط برقرار کند و از علوم و فنون استفاده نماید و بالاخره در سال 1384 برند خود را به صورت رسمی ثبت نمود و از آن پس در تلاش است که در حوزه یراق آلات و لوازم جانبی آنها در بخش معماری و عمران فعالیت ها و تولیدات خود را توسعه دهد.

انواع محصولات سارو گلوبال

یراق آلات درب

یراق آلات کابینت

اکسس کنترل

چشم اندازهای شرکت سارو

این شرکت رویایی بزرگ در خصوص ایجاد یک سازمان متعهد و پایبند به اصول و قوانین و استانداردها می باشد که بتواند محصولات خود با کیفیت تر و با با دوام تر تولید کند و فضای امن و آرامی را برای افراد در خانه و یا فضای کاری شان فراهم آورند.

نمایندگی های برند سارو

این برند امروزه در سرتاسر کشور نمایندگی های متعددی داردکه تمامی محصولات خود را بتواند به شکل گسترده به مشتریان عرضه کند. به همین دلییل بسیاری از مراکز یراق فروشی توانسته اند نمایندگی آن را به دست بیاورند. فروشگاه علمایی یکی از این موارد می باشد که به عنوان بزرگترین فروشگاه ابزار و یراق در شرق کشور می باشد و محصولات این شرکت را به دو صورت حضوری و آنلاین عرضه می کند.

دلیل بازگشت وجه

پشتیبانی آنلاین

برای ارتباط آنلاین با ما کلیک کنید.

پشتیبان واتساپ پشتیبان تلگرام

سات کاری از ساعت 8 الی 16:30

پشتیبان فروش: 05137291839 کارشناس فنی: 09917964587