• آپارات
    icon
  • روبیکا
    icon
  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • واتساپ
دسته بندی محصولات
دسته بندی محصولات

قیچی

قیچی کار یک از پرکاربرد ترین لوازم کار می باشد که برای برش قطعات و متریال های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این ابزار از جمله لوازمی محسوب می شود که خیلی تخصصی نماید و نیاز به آموزش خاصی ندارد. درنتیجه همه افراد می توانند از آنها استفاده کنند. این ابزار با توجه برش متریال و تیغه ای که دارد شامل مدل های مختلفی می گردد.که در ادامه به توضیح و معرفی انواع آن پرداخت شده است.

انواع قیچی

1. قیچی ساده و معمولی

این ابزار ساده ترین و پر مصرف ترین ابزارهایی است که تمامی افراد از آن استفاده می کنند و در هر خانه و شرکتی وجود دارد. با استفاده از این وسیله می توان انواع کاغذ، پارچه، پلاستیک و سایر موارد را که خیلی ضخیم و محکم نباشند، را برش زد.

2. قیچی باغبانی

این قیچی معمولا برای هرس کردن به کار گرفته می شود که البته خود مدل های مختلفی دارد و برای موارد مختلفی از باغبانی استفاده می گردد که در ادامه به مهمترین موارد آن اشاره شده است: از قیچی شاخه زن معمولا برای برش شاخه های درختان به جهت کوتاه کرد، قلمه زدن و یا پیوند زدن استفاده می شود. از این این تیغه های آن گرد می باشد تا در هنگام برش به شاخه ها کمترین صدمه وارد شود. نمونه های شمشاد زن همانطور که از نامشان مشخص است برای کوتاه کردن بوته های شمشاد در باغ و باغچه استفاده می شود و می توان با استفاده از آن شاخه های اضافی شمشاد که بلند و نامنظم شده اند را کوتاه و مرتب کرد. قیچی های چمن زنی معمولا تیغه بلندی داردن که بتوان با هر مرتبه برش تعداد زیادی از چمن ها را کوتاه و مرتب کرد، همچنین می توان از این ابزار برای کوتاه کردن علف های هرزی که لابه لای گیاهان بلند شده اند، استفاده نمود.

3. قیچی ورق بر

قیچی ورق بر نوعی دیگری از قیچی های کار می باشد که با استفاده از ان ورقه های فلزی مانند آلومینیوم، مس، آهن و سایر موارد را در حدی که ضخیم نباشند، برش زد. این وسیله معمولا در کارگاه های آهنگری، جوشکاری، مسگری و امثال آنها کاربرد فراوانی دارد و معمولا از تیغه های نازک و برنده ای ساخته شده است که بتواند برشی تمیز را داشته باشد.

4. قیچی پی وی سی (PVC)

معمولا در لوله کشی برای برش لوله ها از قیچی پی وی سی استفاده می شود و لوله ها را در اندازه و طولی که مد نظر دارند برش می زنند و سپس ان ها را در اتصالات و شبکه بندی به کار میگیرند.

تفاوت قیچی های دسته ساده و دسته تلسکوپی

احتمالا در هنگام خرید این کالا، به خصوص قیچی های باغبانی این اصطلاح را بسیار شنیده اید. ممکن است این سوال برایتان پیش آمده باشد که دسته تلسکوپی چیست و چه تفاوتی با نمونه های معمولی دارد؟ برای پاسخ به این سوال باید بیان کرد که دسته های تلسکوپی قابل تنظیم هستند و کاربر می تواند در هنگام استفادهطول دسته آن را کوتاه و یا بلند کند. این امر برای کوتاه هردن و هرس کرد شاخه هایی که در هم تنیده هستند بسیار کاربردی می باشد، در صورتی که دسته های ساده، به صورت ثابت طراحی می شوند و نمی توان آن ها را تنظیم کرد.

قیمت خرید قیچی

همانطور که می دانید قیمت خرید قیچی ها به صورت کلی قابل بیان نمی باشند. زیرا قیمت آن ها بسته به نوع، کاربرد، ویژگی ها و عملکرد و کیفیتی که دارند، متغیر است و باید هر یک از کالاها با محصولات دسته بندی خود به صورت مجزا مقایسه و بررسی شود تا بتوان قیمت آن ها را تعیین نمود که شما می توانید با مراجعه به هریک از دسته بندی ها قیمت محصولات را مشاهده نمایید.

خرید آنلاین قیچی

شما می توانید با توجه به نیاز و عملکردی که مد نظر دارید، نوع قیچی خود را تعیین نمایید و سپس در میان محصولات هر دسته بهترین گزینه را انتخاب و به صورت آنلاین ثبت سفارش نمایید تا در عرض کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال شود. در صورتی که برای خرید و انتخاب نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید می توانید با شماره های شبت شده تماس بگیرید تا کارشناسان ما در فروشگاه علمایی پاسخگوی شما باشند.

دلیل بازگشت وجه

پشتیبانی آنلاین

برای ارتباط آنلاین با ما کلیک کنید.

پشتیبان واتساپ پشتیبان تلگرام

سات کاری از ساعت 8 الی 16:30

پشتیبان فروش: 05137291839 کارشناس فنی: 09917964587