• آپارات
    icon
  • روبیکا
    icon
  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • واتساپ
دسته بندی محصولات
دسته بندی محصولات

اکسسوری برقی

آشنایی با انواع اکسسوری برقی

در دسته بندی اکسسوری برقی انواع محصولاتی که به برق مربوط می‌شود و به نوعی کنترل‌کننده آن هستند قرار داده شده است همانند اکسس کنترل‌ها، پریزهای روکار و توکار و قفل‌های هتلی که در مورد هر کدام در ادامه توضیح داده شده است که چه ویژگی‌هایی دارند و چه کاربردی می‌توانند برای انسان داشته باشند. شاید در گذشته نیز این اکسسوری‌ها وجود داشته اند، اما با پیشرفت تکنولوژی این محصولات نوینی با ویژگی‌ها و مشخصات جدیدی تولید می‌گردند تا نیاز کاربر را بهتر بر طرف نمایند.

اکسس کنترل

اکسس کنترل‌‌ها محصولاتی هستند که با نصب آن‌ها می‌توان کنترل از راه دور را مدیریت نمود و با استفاده از آن تردد افراد را زیر نظر داشت. با استفاده از این دستگاه ها می‌توان درب های ساختمان‌ها را ریموتی کرد تا از راه دور قابل کنترل باشند و یا از کارت و رمز استفاده نمود تا دسترسی را محدود کند که به راحتی مدیریت شوند. از اکسس کنترل برای نصب قفل های برقی جهت امنیت بیشتر محیط و ساختمان استفاده می‌گردد.

پریز توکار

پریز توکار از جمله اکسسوری هایی هستند که علاوه بر برق رسانی به دستگاه های مختلف، در زیبایی محیط نقش دارند. از آنجایی که این محصولات داخل کار نصب می شوند جلوه زیباتری دارند به همین جهت در ساخت فضای آشپزخانه و یا اتاق خواب بر روی کابینت ها، جزیره، میز آرایشی و یا سرویس خواب نصب می گردند. استفاده از چنین مدل هایی از پریز علاوه بر زیبایی امنیت را بالاتر می برد. اما نکته قابل توجه در خصوص آنها قیمت شان می باشد که نسبت به مدل های معمولی بالاتر است.

پریزهای روکار

پریز روکار نمونه ای دیگر از مدلهای پریز است که همانطور که از اسمشان مشخص است بر روی کار نصب می شوند و نیازی نیست که دیوار و یا سطح مورد نظر برش داده شود. از این پریزها معمولا برای محیط های اداری و شرکت ها و سازمان ها استفاده می شود و کارکنان می توانند به آنها چندین دستگاه را متصل نمایند. این پریزها در مقایسه با نمونه های توکار شاید امنیت کمتری داشته باشند، اما قیمتشان نیز پایین تر می باشد و افرار توان خرید بیشتری را برای آن ها دارند.

تجهیزات هتلی

تجهیزات هتلی معمولی برای هتلها، استخرها و سایر مکان های عمومی که افراد از آن ها استفاده میکنند و برای خود اتاق رزرو می کنند و یا کمد و رخکن میگیرند، کاربرد دارند که بتوانند با استفاده از آن ها امنیت فضای مورد نظر را در دست داشته باشند و بجای کلید از کارت استفاده می کنند که قابل کپی نیستند و برای هر درب و هر مکانی به صورت مجزا تعریف می شود. با این روش افراد می توانند نسبت به محیط هایی که دربشان با کلید باز می شوند امنیت بیشتری داشته باشند و علاوه بر آن مدیریت مجموعه رفت و آمد افراد را کنترل نماید.

خرید اینترنتی اکسسوری برقی

برای خرید انواع مدل ها و کالاهای مربوط به این اکسسوری را می توانید از فروشگاه های الکتریکی و یراق فروشی مراجعه نمایید. ویا به نمایندگی برخی از برندهای این مجموعه مانند اچ تی ان، ملونی، فکتور و سایر موارد مراجعه نمایید. همچنین می توان به صورت اینترنتی محصولات مورد نظر خود را از فروشگاه انتخابی خود سفارش نمایید که فروشگاه علمایی از جمله فروشگاه های یراق فروشی می باشد که هم خرید حضوری دارد (در مشهد) و هم خرید انترنتی برای سراسر کشور که می توانید سفارش خود را محصولات را در بالای این صفحه مشاهده نمایید.

دلیل بازگشت وجه

پشتیبانی آنلاین

برای ارتباط آنلاین با ما کلیک کنید.

پشتیبان واتساپ پشتیبان تلگرام

سات کاری از ساعت 8 الی 16:30

پشتیبان فروش: 05137291839 کارشناس فنی: 09917964587