• آپارات
  icon
 • روبیکا
  icon
 • اینستاگرام
 • تلگرام
 • واتساپ
دسته بندی محصولات
دسته بندی محصولات

صفحه سمباده

 • از:
  تا:
 • کالاهای موجود

صفحه سنباده

سنباده را می‌توان نوعی ماده معدنی به شمار آورد که از آن به منظور پوشش دهی و یا فرم دهی به قطعات استفاده می‌کنند. این تجهیزات را می‌توانید به صورت طبیعی و یا مصنوعی و صنعتی فراهم نموده و در کاربردها و مصارفی از قبیل پولیش سطح قطعات، براده برداری، خشن کاری و ... مورد استفاده قرار دهید.

از این محصولات برای ساییدن مواد مختلفی از قبیل فلزات آهنی، فلزات غیر آهنی، چوب، پلاستیک و یا سرامیک استفاده می‌کنند. به طور کلی می‌توان تمامی سطوح ناصاف و یا خشن را با استفاده از این صفحات سایش داد و برای رنگ کاری، چسب زنی و .. آماده کرد. صفحه‌های سمباده امکان نصب بر روی انواع مختلفی از دستگاه‌های فرز و یا مینی فرز را دارند.

قیمت صفحه سنباده

بسیاری از افراد تمایل به خرید صفحه سمباده برای اجرای عملیات‌های مدنظر خود دارند. اما پیش از خرید می‌خواهند با نحوه محاسبه قیمت این محصولات آشنایی کافی پیدا کنند و به خرید محصولی دست بزنند که آن را به صرفه و مناسب می‌دانند.

لازم است بدانید که قیمت این ابزار آلات با در نظر گرفتن چند عامل مهم مشخص شده و یا تحت تاثیر چند فاکتور قرار می‌گیرد. یکی از مهمترین این عوامل ابعاد و اندازه‌های این ابزارها است. به نحوی که اگر به خرید صفحات سنباده با ابعاد و اندازه‌های بزرگتر تمایل دارید باید قیمت بیشتری هم بابت آن پرداخت کنید.

یکی دیگر از مهمترین عوامل موثر بر قیمت صفحه سنباده، برند و شرکت سازنده این محصولات است. در حال حاضر این نوع از ابزار آلات نیز مانند دیگر انواع تجهیزات توسط شرکت‌ها و برندهای سازنده مختلفی طراحی و تولید شده و روانه بازار مصرف می‌گردند.

از آنجایی که محصولات تولید شده توسط هر کدام از شرکت‌ها از ویژگی‌های مخصوص به خود برخوردار شده و کیفیت و کارایی متفاوتی هم دارند، پس قیمت متفاوتی هم خواهند داشت. صفحه سمباده تولید شده توسط برندهای صاحب نام و شناخته شده در بیشتر موارد از قیمت‌های بالاتری هم برخوردار است.

انواع صفحه سنباده

انواع صفحه سنباده

در حال حاضر تولید کنندگان انواع مختلفی از صفحات سنباده را طراحی و تولید نموده و به بازار مصرف ارائه می‌دهند. از جمله انواع پرکاربرد این محصولات می‌توان به صفحه سمباده نواری اشاره کرد. صفحه سنباده دیسکی پشت کرکی یکی دیگر از انواع پر مصرف این محصولات است.

سمباده‌ها را می‌توان از نظر درجه زبری و درشتی به چند دسته اصلی تقسیم بندی کرد. از جمله انواع این محصولات می‌توان به گریدهای خیلی زبر، زبر، نرم، متوسط، خیلی نرم و ... اشاره کرد. سنباده‌های خیلی زبر دارای گرید و یا نمره ۱۶ تا ۳۶ هستند. از این محصولات می‌توانید برای انجام عملیات پلیسه گیری از سطوح قطعات استفاده کنید.

سنباده‌های با گرید ۴۰ تا ۵۰ را می‌توان از انواع سنباده‌های زبر به شمار آورد که به طور معمول برای براده برداری از روی قطعات و یا فرم دهی به آن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. نمره‌های ۶۰، ۸۰ و ۱۰۰ سنباده‌های با درجه زبری متوسط هستند. اگر تمایل به صاف کردن سطوح قطعات و یا پولیش کاری ابتدایی و پرداخت دارید بهتر است این محصولات را انتخاب و خریداری کنید.

گریدهای ۱۲۰، ۱۵۰، ۱۸۰ و ۲۲۰ سمباده‌های از نوع نرم هستند. با استفاده از این ابزار می‌توانید مراحل ابتدایی پرداخت کاری شیرآلات را به سرانجام رسانده و یا به پرداخت لوسترها پیش از فرایند آبکاری دست بزنید.

سنباده‌های خیلی نرم در گریدهای ۳۲۰، ۴۰۰، ۶۰۰، ۸۰۰، ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ طراحی و تولید شده و در پولیش کاری بدنه خودروها و یا پرداخت فلزات پیش از فرایند آبکاری، مورد استفاده قرار می‌گیرند.

خرید صفحه سنباده

خرید صفحه سمباده در حال حاضر برای صاف کردن و یا پرداخت سطوح مواد اولیه و یا به منظور برطرف ساختن قشر رنگ و لاک و یا لایه اکسید شده از روی صفحات و سطوح گوناگون، افزایش قابل توجهی پیدا کرده است.

برخی از افراد نیز با خرید این محصولات پلیسه‌های براده‌های موجود بر لبه‌های قطعات مورد نظر خود را از بین می‌برند. برای خرید این ابزار برش نیز مانند دیگر انواع محصولات باید به نکات ویژه‌ای توجه داشته باشید تا بهترین محصول را برای مصارف خود انتخاب و خریداری کنید.

برای نمونه پیش از اقدام به خرید نوع مصارف و کاربردهای خود را در نظر بگیرید. شرکت سازنده و یا برند محصول مورد نظرتان را انتخاب کرده و یا بدانید که ابعاد و اندازه‌های صفحه مورد نیاز شما چه اندازه است.

پشتیبانی آنلاین

برای ارتباط آنلاین با ما کلیک کنید.

پشتیبان واتساپ پشتیبان تلگرام

سات کاری از ساعت 8 الی 16:30

پشتیبان فروش: 05137291839 کارشناس فنی: 09917964587