• آپارات
    icon
  • روبیکا
    icon
  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • واتساپ
دسته بندی محصولات
دسته بندی محصولات

برند توسن

شرکت توسن از سال 1382 فعالیت خود را به صورت تخصصی در حوزه ساخت و تولید ابزارآلات‌برقی، بادی و بنزینی و دستی آغاز کرده است. این شرکت در این سال‌ها با کسب تجربه و بررسی نیاز مشتریان خود سعی بر این داشته است تا بتواند براساس تمام استاندارد‌های بین‌المللی و اصولی مشترک ابزارآلاتی را تولید و عرضه نماید تا پاسخگوی نیازهای مشتریان و مصرف‌کنندگان باشند. تلاشی که شرکت توسن به جهت بهبود این مسیر داشته است، ارتقای سطح علمی و فراگیری از تکنولوژی‌های نوین این حوزه بوده است و علاوه بر آن، بهره‌مندی از کارشناسان و متخصصین فنی و مجرب برای گسترش تبادل اطلاعات و بهبود سطح علم و دانش و تجربات شرکت صورت گرفته است.

چشم انداز برند توسن چیست؟

این شرکت در تلاش است تا بتواند برای تمامی مشتریان و جامعه خود از نظر کیفیت و خدمت‌رسانی به معتبرترین و بهترین شرکت در حوزه صنعت و ابزار تبدیل شود. به همین دلیل برای مشتریان خود کیفیت، آگاهی، شناخت، خدمت رسانی و ارزش آفرینی را فراگرفته است و به صورت همیشگی مشتریان خود را مقدم می‌داند، تا در میان تمامی برندها و موسسات این حوزه برای مصرف‌کنندگان، اولین و آخرین انتخاب باشند.

شرکت توسن چه محصولاتی تولید می‌کند؟

این شرکت ابزارهای برقی مانند "مینی فرز، دریل، بتن کن، کارواش و سشوار صنعتی" ابزارهای بادی و بنزینی مانند "آچاربکس بادی، اره زنجیری، پیستوله" و ابزارآلات دستی مانند "سه نظام، آچار، انبر" و سایر موارد را تولید و عرضه می‌نماید و برای محصولات برقی خود گارانتی نیز در نظر گرفته است که بین 6 الی 12 ماه می باشد و شما می‌توانید با خیالی آسوده آن ها را خریداری نمایید.

شرایط استفاده از گارانتی و خدمات پس از فروش

نمایندگان شرکت توسن

برای اینکه مصرف‌کنندگان دسترسی راحت‌تر و سریعتری به محصولات توسن داشته باشند، این شرکت سعی کرده است تا در تمامی نقاط کشور نمایندگان رسمی خود را برگزیند تا به صورت آنلاین و حضوری تمامی جامعه را پوشش دهند. فروشگاه علمایی از جمله نمایندگان رسمی آن می‌باشد که در شهر مشهد قرار دارد و برای سهولت بیشتر کار به صورت آنلاین برای تمامی نقاط کشور ارسال دارد و شما می‌توانید هرکدام از محصولات مورد نظر این برند را در وبسایت ثبت سفارش نمایید.

پشتیبانی آنلاین

برای ارتباط آنلاین با ما کلیک کنید.

پشتیبان واتساپ پشتیبان تلگرام

سات کاری از ساعت 8 الی 16:30

پشتیبان فروش: 05137291839 کارشناس فنی: 09917964587