• آپارات
    icon
  • روبیکا
    icon
  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • واتساپ
دسته بندی محصولات
دسته بندی محصولات

پمپ باد صنعتی

پمپ باد صنعتی چیست؟

پمپ باد صنعتی از جمله ابزارآلات مهم کارگاهی محسوب می شود که به عنوان منبع تغذیه برخی لوازم بادی که نیاز به نیزو و فشار باد دارند مانند منگنه کوب، میخکوب، دریل بادی و سایر موارد، مورد استفاده قرار میگیرد. این محصولات دارای یک مخزن فشار هوا هستند که ممکن است در هر مدل حجم متفاوتی داشته باشند و بسته به نیاز افراد و حجم کار مشخص شده، اندازه مناسب انتخاب می گردد.

نحوه عملکرد پمپ باد صنعتی

پمپ باد یا به عبارت دیگر کمپرسور های صنعتی خودشان نیاز به برق دارند و پس از اتصال به پریز برق هوای بیرونی را به داخل می کشند و پس از فرایند فشارده سازی تحت فشار قرار دادن آن انرژی لازم برای سایر لوازم که به نیروی باد نیاز دارند، تولید می کنند. سپس برای انتقال انرژی از شیلنگ باد می توان به دستگاه آن را منتقل کرد و با توجه به قدرت دستگاه میزان فشار باد  ورودی را می توان تنظیم نمود.

اجزای مهم کمپرسور باد صنعتی

کمپرسور صنعتی دارای اجزای متفاوتی هستند که بعضی از آنها از جمله مهم ترین موارد محصوب می شوند که در هنگام خرید باید به آنها توجه کافی داشت. در ادامه به برخی از این موارد اشاره شده است:

انواع کمپرسور باد صنعتی

کمپرسورها به صورت کلی به دو دسته سایلنت و پیستونی تقسیم بندی می شوند:

کمپرسور سایلنت (اویل فری)

این نوع دستگاه ها بدون استفاده از روغن عمل می کنند و در هنگام استفاده و روشن بودن دستگاه، صدایی که باعث ایجاد مزاحمت کند برای کاربر ندارد. این دستگاه معمولا برای استفاده در کارگاه ها کاربرد دارد و از نظر قدرتی، باید در نظر داشت که قدرت محدودی دارند.

مزایای کمپرسور بادی بی صدا

کمپرسور پیستونی

این نوع پمپ بادها با استفاده از روغن عمل می کنند و دارای یک مخزن جداگانه برای روغن است که داخل ان می توان حجم معینی از روغن ریخت تا موتور ان روشن شود و شروع به کار کند. کمپرسورهای پیستونی برخلاف نمونه های قبلی صدادار هستند.

مزایای کمپرسور بادی پیستونی

کاربردهای پمپ باد صنعتی

راهنمای خرید کمپرسور باد صنعتی

در هنگام خرید پمپ باد صنعتی لازم است به چند مورد مهم توجه کنید تا بتوانید بهترین تجربه و کارایی را داشته باشد. برای همین  در این بخش به چند مورد از مهم ترین نکات خرید کمپرسور صنعتی اشاره شده است:

در حالی که اگر برای کارخانه و کارگاه های بزرگ به این دستگاه نیاز دارید تا قدرت بالایی داشته باشد، باید از نمونه های پیستونی تهیه کنید.

معرفی بهترین برندهای پمپ باد

قطعا برندها و محصولات متعددی در بازار برای خرید این دستگاه وجود دارد، اما در میان انها چند مورد به عنوان بهترین نمونه ها معرفی شده اند که در ادامه ذکر شده است:

کمپرسور باد سایلنت ۵۰ لیتری آروا مدل ۵۶۸۴

ویژگی های محصول

کمپرسور باد سایلنت هیوندای مدل 1550_AC

ویژگی های محصول

کمپرسور باد 50 لیتری توسن مدل 7050AC

ویژگی های محصول

قیمت خرید کمپرسور صنعتی

شما می توانید برای بررسی لیست قیمت خرید این کالا، در همین صفحه از وبسایت فروشگاه علمایی نمونه های مورد نظر خود را بررسی نمایید. همچنین جهت راهنمایی ودریافت اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین و کارشناسان فروشگاه در ارتباط باشید.

دلیل بازگشت وجه

پشتیبانی آنلاین

برای ارتباط آنلاین با ما کلیک کنید.

پشتیبان واتساپ پشتیبان تلگرام

سات کاری از ساعت 8 الی 16:30

پشتیبان فروش: 05137291839 کارشناس فنی: 09917964587