• آپارات
  icon
 • روبیکا
  icon
 • اینستاگرام
 • تلگرام
 • واتساپ
دسته بندی محصولات
دسته بندی محصولات

کفش کار

 • از:
  تا:
 • کالاهای موجود

کفش کار از جمله مهم ترین لوازم ایمنی برای کار می باشد، که قبل از انجام کارهای فنی و استفاده از ابزارهای مختلف در محل مورد نظر حتما باید مورد استفاده قرار بگیرد. کفش کار در کارگاه ها و صنایع بیشترین کاربرد را دارد و بهتر است همراه با لباس کار و عینک استفاده شود تا در حین کار افراد هیچ گونه آسیبی نبینند. البته لازم است با بدانید که این کالا مدل های متنوعی دارد که برای هرکاری باید مدل مناسب را انتخاب نمود.

کفش کار

انواع کفش کار

همانطور که کارگاه ها و صنایع مختلفی وجود دارد، برای هرکدام نیز باید از لوازم و تجهیزات ایمنی مخصوص استفاده نمود. برای همین بهتر است ابتدا با انواع کفش ایمنی که در ادامه توضیح داده شده است، آشنا شوید:

برای کارهای جوشکاری، دقت داشته باشید که از کفش های نسوز استفاده نمایید که علاوه بر رویه ای مستحکم، زیره مقاومی و ضخیمی داشته باشد تا هنگام عبور از روی قطعات آهنی خیلی سریع پاره نشود. همچنین در صورت برخورد با ذرات ریز جوش کاری به راحتی سوراخ نشود که پا آسیبی نبیند.

کفش های باغبانی، معمولا کفش هایی پلاستیکی ساق بلند هستند که نسبتا ضخیم بوده و مانند پوتین ها لژدار هستند. البته کفی آن ها به گونه ای طراحی شده است که در صورت خیس بودن زمین و یا لغزنده بودن آن، فرد زمین نمی خورد. این کفش ها به این خاطر ساق بلند هستند که در صورت عبور از میان گل و لای در هنگام آبیاری از خیس شدن افراد جلوگیری شود و از آنجایی که طراحی آن به شکل یکپارچه می باشد، هرگز آب به درون کفش نفوذ نمی کند.

کفش های مهندسی معمولا در قسمت جلویی خود لبه آهنی دارند تا هنگام پوشیدن آنها از صدمه دیدن در اثر برخورد اشیاء تیز و برنده در امان بماند. معمولا این کفش ها در صنایع و پروژه های مهندسی مورد استفاده قرار میگیرد. برخی از این مدل ها که برای صنایع الکتریکی مورد استفاده قرار میگیرند، عایق الکتریسیته هستند  از برق گرفتگی افراد جلوگیری می کند.

ویژگی های کفش ایمنی

کفش های ایمنی که برای کار مورد استفاده قرار میگیرد، از هر مدل و مناسب هر حوزه ای که باشد باید به طور کلی یکسری ویژگی ها را داشته باشد که در ادامه به مهم ترین آنها پرداخته شده است:

1. زیره مستحکم

زیره ای که برای کفش کار مورد استفاده قرار می گیرد، باید از مواد و متریال بسیار مرغوبی تولید شده باشد که بتوانند در برابر تغییرات دمایی و نیز عبور از روی اشیاع مختلفی که ممکن است بر روی زمین وجود دارند مقاومت داشته باشد. به عنوان مثال زیره هایی که از متریال pu و یا TPU ساخته شده اند بسیار کیفیت بالایی دارند و می توانند حتی در حرارت بالا دوام بیاورند.

2. رویه مقاوم و با دوام

رویه هایی که برای کفش کار انتخاب می شوند، باید حتما از متریال با کیفیتی تولید شوند تا بتوانند از پای افراد کاملا محافظت نمایند. معمولا رویه ها باید نسوز باشند تا در صورت برخورد با ذرات ریز آتش و یا حرارت بالا سوراخ نشوند و به داخل نفوذ نکند. همچنین باید ضد آب باشد تا در صورت ریختن آب و یا سایر مایعات و مواد سمی و شیمیایی، از نفوذ آنها به داحل جلوگیری نمید.

3. طبی بودن کفش

از آنجایی که از کفش ایمنی برای انجام کار استفاده می شود، درنتیجه مشخص است که افراد باید تایم زیادی از روز آن را به پا داشته باشند. به همین دلیل طبی بودن و راحتی آن بسیار اهمیت دارد، تا در طول روز و در حین کار فرد احساس راحتی داشته باشد.

4. پوشش راحت و آسان

پوشش این کفش ها باید به صورت کاملا پای فرد را بپوشاند فرد در آن احساس راحتی داشته باشد. پنجه های آن ها معمولا گرد است تا به انگشتان فشاری وارد نشود و ساق کفش بسته به نوع آن متفاوت است که باید با توجه به نیاز بهترین انتخاب را در نظر گرفت. از سوی دیگر باید خیلی سریع و راحت آن را پوشید و زمان زیادی برای آن صرف نکرد.

سایز کفش کار

کفش های ایمنی معمولا مردانه هستند و سایزشان از 41 شروع می شود و تا سایز 46 وجود دارد. این کارها معمولا مردانه هستند و برای بانوان به سختی یافت می شوند. گاهی اوقات در صورتی که ضروری باشد می توان ان ها را برای بانوان سفارش داد تا به صورت انحصاری آماده کنند.

خرید آنلاین کفش کار

برای خرید آنلاین این کالا می توانید در وبسایت علمایی مدل های مختلف را مشاهده و بررسی نمایید و بهترین گزینه را انتخاب و ثبت نمایید. تا محصول شما در کمترین زمان ممکن بسته بندی و ارسال گردد. در صورتی که برای انتخاب کفش مناسب تردید دارید می توانید از مشاورین ما کمک و راهنمایی دریافت کنید.

دلیل بازگشت وجه

پشتیبانی آنلاین

برای ارتباط آنلاین با ما کلیک کنید.

پشتیبان واتساپ پشتیبان تلگرام

سات کاری از ساعت 8 الی 16:30

پشتیبان فروش: 05137291839 کارشناس فنی: 09917964587