سوپر مارکت کابینت

ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

سوپر مارکت کابینت

همه خانم ها در آشپزخانه با کمبود فضا روبرو هستند که با استفاده از انواع اکسسوری ها میتوانند این مشکل را برای همیشه رفع نمایند. یکی از پرکاربرد ترین اکسسوری هایی که بسیار برای آشپزخانه ضروری است سوپر مارکت کابینت می باشد که به شما کمک میکند به راحتی میتوانید تمامی وسایل خود را در آشپزخانه جا دهید. این پایان کاربرد این محصول نیست تا پایان همراه ما باشید تا به صورت کامل درباره کاربرد،  قیمت و ... مطلع شوید.

سوپرمارکت کابینت چیست

زمانیکه شما برای خرید به سوپر مارکت میروید به دلیل وجود قفسه های مختلف به راحتی وسایل مورد نیاز خود را می یابید اگر این فضا را در آشپزخانه خود نیز داشته باشید مکانی بسیار مرتب تبدیل خواهد شد. سوپر مارکت کابینت همین وسیله است که بر اساس نیاز هر مشتری ساخته شده و باعث میشود تا فضای آشپزخانه شما بسیار مرتب باشد.

انواع مختلف سوپرمارکت کابینتی

انواع کابینت سوپرمارکت دار را در این مطلب میتوانید ببینید

  • سوپر مارکت کناری یخچال

سبد سوپر کناری یخچالی به صورت قدی در کنار یخچال است و دارای طبقات زیادی می باشد که جهت نگهداری مواد غذایی  و تا ارتفاع 180 سانتی متر قابل اجرا میباشند و دارای قابلیت باز شوندگی از دو طرف و کشویی هستند.

  • سوپر مارکت کناری یخچال

یکی از سوپرمارکت برای کابینت سوپر مارکت کنار گاز است که ابعاد این سوپر مارکت نسبت به سوپری کنار یخچال کوچکتر می باشد که با قرارگیری آن در کنار گاز میتوانید وسیله های مختلفی همچون ادویه ها و روغن را در آن نگهداری نمایید. از این اکسسوری بیشتر در کابینت های سبک کلاسیک و نئو کلاسیک مورد استفاده قرار میگیرد.

  • سوپر مارکت کابینت کنج یا مجیک کرنر

یکی دیگر از مدل سوپر مارکت کابینت مجیک کرنر است که این سوپرمارکت برای کابینت های کنج طراحی شده اند که دارای دو طبقه است که هر طبقه دارای دو سبد مجزا می باشد که تنها سبد جلویی آن بیرون می آید . به صورت کلی فضای زیادی را اشغال نمیکند و به راحتی میتوانید بدون اینکه خم شوید وسیله هایی که داخل کابنیت است را برای استفاده بردارید.

  • سوپری پیاز و سیب زمینی

همانند کشو به بیرون می آید و به وسیله دو ریل به طرفین یونیت کابینت نصب خواهند شد. ابعاد  این سوپر مارکت کابینت  ۳۵cm,    ۳۰cm, ۴۰cm, ۴۵cm, 55cm, 60cm است و قیمت حدودی آن 357000 است.


سوپر مارکت کابینت سیب زمینی پیاز

  • کابینت سوپرمارکت برای مواد شوینده

سوپری شوینده معمولا در زیر سینک و یانزدیک ماشین لباسشویی طراحی شده و دارای دو حالت نصب که حالت نصب از کف و از بغل می باشد، شما به راحتی میتوانید مواد شوینده خود را درون آن بچینید.

  • اکسسوری قاشق چنگال

این اکسسوری در دسته بندی سبد سوپریی ظروف قرار میگیرد و دارای جنس پلاستیک و یا چوب است و اندازه آن متناسب با اندازه داخل کشو برش داده خواهد شد. این اکسسوری از بهم ریختی قاشق و چنگال جلوگیری مینماید.

  • اکسسوری آشپزخانه

این اکسسوری جزو ضروری آشپزخانه می باشد که در زیر سینک قرار میگیرد و دارای دو حالت تک قلو و دو قلو می باشد که جهت تفکیک زباله هادر بازار عرضه شده است.

کاربرد کابینت سوپری چیست؟

در بالا با انواع سوپرمارکت کابینت آشنا شدید و چنانچه با دقت مطالعه کرده باشید جواب این سوال را میدانید که کاربرد سوپرکارکت کابینت چیست؟  انواع مختلف کابینت سوپرمارکت دار با توجه به فضای آشپزخانه، ابعاد، کاربرد طراحی و ساخته میشود که به همین دلیل نسبت به کابینت های عادی دارای برتری بیشتری است.

اگر شما امکان تغییر و یا اضافه نمودن سوپرمارکت کابینت را ندارید میتوانید سفارش طراحی یککابینت طرح سوپرمارکت با اندازه های مد نظر خود را بدهید.

قیمت سوپرمارکت کابینت

قیمت سبد سوپر مارکت کابینت به ارتفاع و سایز یونیت آن بستگی دارد و با توجه به افزایش ارتفاع و عرض قیمت متغیر می باشد. مورد دیگری که بر قیمت تاثیرگذار است نوع ریل آن است که قیمت آرام بند از ریل های ساچمه ای گرانتر می باشد.

جهت اطلاع  از قیمت  سوپر مارکت کابینت آشپزخانه می توانید با فروشگاه علمایی تماس حاصل نمایید و پس از کسب اطلاعات دقیق از این محصول سفارش خود را ثبت نمایید.

خرید آنلاین سبد سوپر مارکت با قیمت مناسب

کابینت سوپر مارکت دار، از تجهیزات کابینت می باشند که نقش بسیار مهمی در سازماندهی فضای آشپزخانه دارد و شما با خرید نوع مناسب آن میتوانید زیبایی بسیار مناسبی را به فضای آشپزخانه خود بدهید.

فروشگاه علمایی با داشتن سابقه چندین ساله در زمینه فروش انواع یراق آلات و ابزار آلات به عنوان بزرگترین فروشگاه ابزار الات در مشهد آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد و شما میتوانید جهت خرید  سبد سوپری کابینت  مشهد  با ما تماس حاصل نمایید.