سوپر مارکت کابینت

ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

سوپر مارکت کابینت

همه خانم‌ها در آشپزخانه با کمبود فضا روبرو هستند که با استفاده از انواع اکسسوری‌ها می‌توانند این مشکل را برای همیشه رفع نمایند. یکی از پرکاربرد‌ترین اکسسوری‌های آشپزخانه که بسیار ضروری است سوپر مارکت کابینت می باشد که به شما کمک میکند به راحتی می‌توانید تمامی وسایل خود را در آشپزخانه جای دهید. این پایان کاربرد این محصول نیست تا پایان همراه ما باشید تا به صورت کامل درباره کاربرد، قیمت و سایر موارد مطلع شوید.

سوپرمارکت کابینت چیست؟

زمانی‌که شما برای خرید به سوپر مارکت می‌روید به دلیل وجود قفسه‌های مختلف به راحتی وسایل مورد نیاز خود را می‌یابید اگر این فضا را در آشپزخانه خود نیز داشته باشید مکانی بسیار مرتب تبدیل خواهد شد. سوپر مارکت کابینت همین وسیله است که بر اساس نیاز هر مشتری ساخته شده و باعث می‌شود تا فضای آشپزخانه شما بسیار مرتب باشد.

انواع مختلف سوپرمارکت کابینتی

انواع کابینت سوپرمارکت دار را در این مطلب می‌توانید ببینید

  • سوپر مارکت کناری یخچال

سبد سوپر کناری یخچالی به صورت قدی در کنار یخچال است و دارای طبقات زیادی می باشد که جهت نگهداری مواد غذایی و تا ارتفاع 180 سانتی متر قابل اجرا می‌باشند و دارای قابلیت باز شوندگی از دو طرف و کشویی هستند. این نوع کابینت بیشتر برای قرار دادن انواع بطری و موادی که نیازی نیست حتما درون یخچال قرار داده شوند تا هم دسترسی راحت تر باشد و هم فضای یخچال به مواد غذایی که حساس تر هستند، اختصاص داده شود.

  • سوپر مارکت کناری گاز

یکی از سوپرمارکت برای کابینت سوپر مارکت کنار گاز است که ابعاد این سوپر مارکت نسبت به سوپری کنار یخچال کوچکتر می‌باشد که با قرارگیری آن در کنار گاز می‌توانید وسیله‌های مختلفی همچون ادویه‌ها و روغن را در آن نگهداری نمایید. این اکسسوری بیشتر در کابینت‌های سبک کلاسیک و نئو کلاسیک مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 سوپر مارکت کابینت کنار گاز

  • سوپر مارکت کابینت کنج یا مجیک کرنر

یکی دیگر از مدل سوپر مارکت کابینت مجیک کرنر است که این سوپرمارکت برای کابینت های کنج طراحی شده اند که دارای دو طبقه است که هر طبقه دارای دو سبد مجزا می‌باشد که تنها سبد جلویی آن بیرون می‌آید. به صورت کلی فضای زیادی را اشغال نمی‌کند و به راحتی می‌توانید بدون اینکه خم شوید وسیله‌هایی که داخل کابنیت است را برای استفاده بردارید.

  • سوپری پیاز و سیب زمینی

این سبدها همانند کشو به بیرون می آید و به وسیله دو ریل به طرفین یونیت کابینت نصب خواهند شد. ابعاد این سبدها ۳۵cm ،۳۰cm ،۴۰cm، ۴۵cm ،55cm ،60cm است. بجای اینکه یک طبقه جدا برای سیب زمینی پیازهای خود تهیه کنید و آن را در گوشه ای از آشپزخانه قرار دهید و فضایی را اشغال کنید، می توانید از این مدل در کابینت استفاده کنید تا هم فضای بیشتری داشته باشید و هم قابل دید نباشند.

  • کابینت سوپرمارکت برای مواد شوینده

سوپری شوینده معمولا در زیر سینک و یا نزدیک ماشین لباسشویی طراحی شده و دارای دو حالت نصب که حالت نصب از کف و از بغل می باشد. معمولا در خانه و آشپزخانه مواد شوینده مختلفی از جمله مایع ظرف شویی، لباس شویی، قرص های پاک کننده، شیشه پاک کن و سایر موارد وجود دارد که حجم زیادی از کابینت را اشغال می کنند، و در صورتی که در چنین نظم دهنده هایی قرار بگیرند، چیدمان بهتری خواهند داشت.

  • اکسسوری قاشق چنگال

این اکسسوری در دسته بندی سبد سوپری ظروف قرار می‌گیرد و دارای جنس پلاستیک و یا چوب است و اندازه آن متناسب با اندازه داخل کشو برش داده خواهد شد. معمولا این نظم دهنده در کشوهای بزرگ قرار داده می شوند تا بتوانند حجم زیادی از قاشق و چنگال ها، کارد و چنگال و نیز انواع کفگیر و ملاقه ها را به طور منظم در کنار یکدیگر قرار دهند. با استفاده از این محصولات به راحتی به تمامی لوازم خود دسترسی خواهید داشت و نیاز به جعبه های متفوات برای جمع کردن آن ها ندارید.

مزایای کابینت سوپری چیست؟

همانطور که با انواع این اکسسوری ها آشنا شدید، نسبت به کاربرد و نحوه استفاده از انها نیز اطلاع پیدا کردید. اما لازم است بدانید چرا این دسته از محصولات محبوبیت زیادی دارد. در خصوص این سوال می توان گفت؛ با استفاده از چنین سبدهایی در آشپزخانه می توان به چیدمان و نظم دهی اجزا و وسایل و مواد غذایی کمک کرد و در کمترین فضای ممکن لوازم زیادی را جای دهید. به خصوص برای آشپزخانه های کوچک که فضای کمی دارند و یا تعادا کابینت هایشان نسبتا کم می باشد، بسیار کاربردی خواهدن بود.

مزایای سبد سوپرمارکت کابینت

قیمت سوپرمارکت کابینت

قیمت سبد سوپر مارکت کابینت به ارتفاع و سایز یونیت آن بستگی دارد و با توجه به افزایش ارتفاع و عرض قیمت متغیر می باشد. مورد دیگری که بر قیمت تاثیرگذار است نوع ریل آن است که قیمت آرام بند از ریل‌های ساچمه‌ای گرانتر می باشد.

جهت اطلاع از قیمت سوپر مارکت کابینت آشپزخانه می توانید با فروشگاه علمایی تماس حاصل نمایید و پس از کسب اطلاعات دقیق از این محصول سفارش خود را ثبت نمایید.

خرید آنلاین سبد سوپر مارکت با قیمت مناسب

کابینت سوپر مارکت دار، از تجهیزات کابینت می باشند که نقش بسیار مهمی در سازماندهی فضای آشپزخانه دارد و شما با خرید نوع مناسب آن می‌توانید زیبایی بسیار مناسبی را به فضای آشپزخانه خود بدهید.

فروشگاه علمایی با داشتن سابقه چندین ساله در زمینه فروش انواع یراق‌آلات و ابزار‌آلات به عنوان بزرگترین فروشگاه در مشهد آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان می‌باشد و شما می‌توانید جهت خرید سبد سوپری کابینت مشهد با ما تماس حاصل نمایید.