• آپارات
    icon
  • روبیکا
    icon
  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • واتساپ
دسته بندی محصولات
دسته بندی محصولات

لوازم جانبی

لوازم جانبی شامل چه محصولاتی می باشند؟

در تمامی حوزه های کاری معمولا ابزارآلات در هر نوعی (برقی، شارژی دستی و سایر موارد) که باشد، ممکن است دارای برخی لوازمی باشند که گاهی نیاز است به صورت جداگانه آن ها را تهیه نمود. در فنی نیز این مسئله وجود دارد. برخی از محصولات در بسته بندی خود ممکن است تعدادی از لوازم جانبی را دارند، اما در برخی دیگر لازم است آنها را به صورت جدا خریداری نمایید. گاهی اوقات این لوازم ضرورت کار محسوب می شوند و حتما باید در دسترس باشند تا کار انجام شوند، گاهی نیز صرفا برای تکمیل لوازم و بهبود و بهینه کردن سرعت و کیفیت کار مورد استفاده قرار می گیرند.

تنوع محصولات لوازم جانبی

در صورتی که بخواهیم در خصوص تنوع محصولات و لوازم جانبی صحبت کنیم. لازم است به چند محصول مهم که نیاز به لوازم و اقلام جانبی ضروری می باشند اشاره شود که در ادامه هرکدام همراه با کارایی و ویژگی هایی شان مطرح شده اند:

لوازم ایمنی

لوازم ایمنی از جمله اقلامی جانبی و ضروری می باشد که در هنگام کار با هر نوع ابزاری در محیط های کارگاهی و صنعتی و فضای باز مورد نیاز می باشند و به جهت جلوگیری از وقوع خطرات احتمالی حتما باید لوازمی چون "عینک ایمنی، گوشی محافظ، کفش کار" و سایر موارد را تهیه نمایید. این اقلام در هنگام خرید ابزار موجود نمی باشند و افراد باید آن ها را به صورت مجزا تهیه نمایند و ایمنی کار را برای خود و نیروهای خود فراهم سازد.

لوازم ایمنی

لوازم جوشکاری

یکی از لوازم مهمی که در جوشکاری استفاده می شود، دستگاه جوش (اینورتر) می باشد که برای این ابزار اقلام و محصولاتی چون "انبر جوش، انبر اتصال، کابل برق، سایر موارد، از جمله مواردی هستند که در برخی بسته بندی ها به عنوان اقلام همراه قرار گرفته اند و در برخی دیگر وجود ندارند. در صورتی که از قبل این اقلام خریداری نشده باشند می توانید هر کدام که مدنظر هستند، خریداری نمایید.

لوازم جانبی جوشکاری

لوازم نجاری

در کارگاه های نجاری نیز مانند سایر موارد برخی لوازم همچون دریل، ارهو فرز و مینی فرزها لوازمی چون "صفحه برش، تیغ اره، انواع گیره، سه نظام" دارند که هرکدام کاربرد مجزایی دارند و لازم است برای انجام هر نوع پروژه ای ابزار مناسب آن را بر روی دستگاه قرار دهید. به عنوان مثال مته ها هرکدام با توجه به فرایند سوراخکاری و سایز ان انتخاب می شوند، علاوه بر آن، سه نظام دستگاه نیز از جمله مواردی می باشد که عملکرد و کیفی ان را تحت تاثیر قرار می دهد.

یا به عنوان مثال صفحات برش مدل های مختلفی از صفحه ساب، صفحه برش آهن، برش چوب و سایر صفحات می باشد که هرکدام کارایی و کاربرد مختلفی درد و با توجه به نوع پروژه که کار برش است یا سنباده زنی و یا سایر فرایندها باید صفحه مورد نظر بر روی فرز و یا مینی فرز قرا بگیرد.

لوازم جانبی نجاری

خرید لوازم جانبی ابزارآلات

برای خرید این اقلام از آنجایی که تنوع و محصولات بسیار زیاد است و کارایی و ویژگی هرکدام متفاوت است، ابتدا باید پروژه خود را تعیین کنید و سپس ابزار و مشخصات و ویژگی هایی که مدنظر دارید با آن ها انجام دهید را مشخص نمایید. پس آن می توانید لوازم مورد نیاز خود را با بررسی قیمت و مشخصات تهیه نمایید. بسیاری از این لوازم جانبی را می توان در وبسایت فروشگاه تخصصی ابزار و یراق و تجهیزات ساختمانی علمایی<