کارواش

ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

کارواش

معرفی دستگاه کارواش

در گذشته از کارواش صرفا در کارگاه ها و کارواش های بزرگ شست و شوی خودرو مورد استفاده قرار می گرفت. اما امروزه این ابزار، جزو لوازم محبوب و پرطرفدار محسوب می شود، زیرا افراد به تازگی با کاربردهای آن آشنا شده اند و تولیدکنندگان سعی کرده اند که نمونه های مناسبی برای مصارف خانگی و سبک به بازار عرضه کنند. در چنین شرایطی نمونه های خانگی و صنعتی قابل تفکیک می باشند که هر کدام از ویژگی ها و مشخصات خاصی برخوردار می باشند. این محصولات کاربردهای زیادی دارند و به همین جهت برای مصارف خانگی و بسیاری از کارگاه ها و صنایع مختلف مورد استفاده قرار میگیرند.

ویدیوی آشنایی با کارواش های نووا

برای آشنایی با انواع کارواش و خصوصیات آنها بهتر است ابتدا ویدیوی زیر را مشاهده نمایید.

آشنایی با انواع کارواش

کارواش ها به طور کلی به دو دسته صنعتی و خانگی تقسیم می گردد که مهم ترین وجه تمایز محصولات این دو دسته میزان بار خروجی و نیز قدرت موتورشان می باشد. قطعا مواردی که دارای خروجی بار بالاتر و موتور قدرتمندتری باشند، برای کارهای سنگین تر مناسب هستند و برای کارگاه ها و صنایع مورد استفاده قرار می گیرند. بالعکس، هرچه میزان بار تولیدی کمتر باشد و توان دستگاه پایین تر باشد برای مصارف خانگی و کارهای سبک مناسب خواهند بود.

علاوه بر آن، کارواش ها از نظر عملکرد به دو دسته ذغالی و دینامی تقسیم می شوند. و با توجه ویژگی های هر یک حداکثر زمان استفاده و میزان کارایی آن ها با یکدیگر متفاوت است و معمولا برای مصارف خانگی و استفاده کوتاه مدت مدل های ذغالی مناسب هستند که نسبتا قیمت پایین ترین دارند، در حالی که برای کارهای مداوم و حجم بالا کارواش های دینامی توصیه می گردد. به عنوان مثال، در میان محصولات فروشگاه "کارواش 170 بار دینامی نووا مدل 4170" بهترینکارواش دینامی صنعتی می باشد که تمامی قطعات داخلی آن از برنج ساخته شده اند. در کنار آن از بین محصولات ذغالی می توان به "کارواش 140 بار ذغالی رونیکس مدل U141" می باشد که قدرت و کیفیت بهتری نسبت به سایرین دارند.

در صورتی که آشنایی چندانی با تفاوت های بین کارواش های ذغالی و دینامی ندارید، می توانید مقاله آن را در بخش وبلاگ مطالعه کنید و سپس خرید خود را انجام دهید.

کاربردهای دستگاه کارواش

این دستگاه تنها برای شست و شوی خودرو مورد استفاده قرار نمی گیرد، بلکه از آن می توان برای مصارف گوناگونی استفاده نمود. به عنوان مثال، برای شست و شوی حیاط و زمین های باغی، شست و شوی نمای ساختمان، رسوب زدایی و موارد دیگر کاربرد دارد. از سوی دیگر، از آنجایی که با استفاده از کارواش میزان استفاده از آب به شدت کاهش می یابد و در زمان صرفه جویی می گردد، درنتیجه افراد بسیاری این وسیله را به شست و شوی دستی ترجیح می دهند.

کاربردهای کارواش

برندهای تولیدکننده کارواش های خانگی و صنعتی

شرکت های متعدد و تولیدکنندگان بزرگی در حوزه ابزار وجود دارند که کارواش خانگی و صنعتی زیادی را همراه مشخصات و عملکرد متفاوت تولید می کنند که در این بین برند نووا یکی از بهترین برندهای تولید کننده کارواش می باشد و پس از آن می توان به رونیکس، توسن، هیوندایو کنزاکس اشاره نمود. قیمت خرید هریک از این محصولات بسته به ویژگی ها و کیفیتی که دارند، متفاوت می باشد و افراد باید با توجه به میزان حجم کاری و شرایط مورد نیاز خود مناسب ترین محصول را انتخاب و خریداری کنند.

خرید کارواش به صورت آنلاین

برای خرید این کالا می توانید به ابزارفروشی های سطح شهر مراجعه نمایید و یا به سراغ نمایندگی های برند مورد نظر خود بروید. از سوی دیگر، می توانید به صورت اینترنتی تمامی برندها و محصولات را از نظر قیمتی و ویژگی ها بررسی نمایید و در نهایت بهترین گزینه را انتخاب و ثبت سفارش کنید. فروشگاه بزرگ ابزار و یراق علمایی یکی از بزرگترین ابزارفروشی های شهر مشهد می باشد که با بیش از 50 سال سابقه فروش حضوری امروزه امکان خرید آنلاین را فراهم ساخته است تا بتواند تعداد کثیری از مشتریان سطح کشور را پوشش دهد.

دسته‌بندی