• آپارات
  icon
 • روبیکا
  icon
 • اینستاگرام
 • تلگرام
 • واتساپ
دسته بندی محصولات
دسته بندی محصولات

میخکوب بادی

 • از:
  تا:
 • کالاهای موجود
میخکوب بادی یکی از ابزارآلات بسیار مهم و کاربردی در نجاری و کارگاه های صنایع چوب می باشد که می توان از ان استفاده بسیاری کرد. میخکوب ابزاری جایگزین چکش می باشد که فرایند کوبش میخ درون سطوح مختلف را بسیار ساده تر و سریعتر کرده است. این ابزار با توجه به نوع منبع تغذیه ای که دارد، به دو دسته برقی و بادی تقسیم می شوند که هرکدام مدل های متفاوتی دارند. شاید این سوال برایتان پیش بیاید که تفاوت این ابزار با تفنگ میخکوب چاشنی چیست؟ برای پاسخ به این سوال باید چنین گفت که تفنگ چاشنی تنها برای میخ چاشنی (بتن) مورد استفاده قرار میگیرد و علاوه بر آن، تفنگ چاشنی یک ابزار دستی محسوب می شود و بدون هیچ گونه منبع تغذیه ای عمل می کند، برای استفاده از آن باید تنها چاشنی تفنگ را فشار داد. در حالی که میخکوب بادی با استفاده از پمپ باد عمل می کند و برای اتصالات چوبی و پلاستیکی معمولا کاربرد دارد. انواع میخکوب-بادی

انواع میخکوب بادی

این ابزار با توجه به نوع میخ هایی که باید برای آنها استفاده شود مدل های مختلفی دارد و هرکدام کاربردشان متفاوت است. اما برای استفاده درست از هرکدام باید با انواع آن آشنا شوید که شامل مدل هایی چون "تسا، اسکا، تیپو، بشقاب زن، نواری، کپسولی، تی و دو پایه" می باشند. در واقع این اسامی نشان دهنده نوع میخ هایی است که برای آنها نشان داده می شود. در بین این مدل ها "اسکا، تی و تیپو" نسبت به سایر موارد پرکاربردتر و پرفروش تر می باشند. به همین دلیل بهتر است به کاربرد هرکدام از این میخکوب ها اشاره ای داشته باشیم تا با کاربرد هرکدام آشنایی پیدا کنید و بتوانید بهترین گزینه را برای خود انتخاب نمایید.

کاربرد انواع میخکوب بادی

استفاده از میخکوب بادی چه مزایایی دارد؟

 1. از آنجایی که با پمپ باد کار می کند، نیازی به برق نیست و می توان در محیط های باز و مواردی که برق وجود ندارد از آن ها استفاده کرد.
 2. می توان با تنظیم فشار باد ورودی، نیزان نیروی وارده به میخ و کوبش آن را در سطوح مختلف کنترل نمود.
 3. استفاده از این ابزار فشار خیلی کمتری به کاربر وارد می کند و از خستگی زودهنگام وی جلوگیری می نماید.
 4. استفاده از این ابزار، به خصوص برای کارهایی در حجم زیاد و پروژه های صنعتی با بالابردن سرعت کارایی را بهبود بهشیده است.
 5. اتصالاتی که توسط این ابزار به یکدیگر متصل می شوند، بسیار تمیزتر و زیباتر و باکیفیت تر از حالتی خواهد بود که با چکش دستی داخل آنها میخ کوبید.
مزایای میخکوب  

انتخاب بهترین میخکوب بادی

این محصول نیز مانند سایر ابزارآلات برندهای متفاوتی دارند که بهترین آن ها رونیکس، نووا، JIT و آروامی باشد که هرکدام کالاها با ویژگی هایی دارند و در بین آنها می توان به "میخکوب بادی جیت(JIT) مدل 1850A" و "میخکوب بادی اسکا رونیکس مدل 1850" اشاره کرد که نسبت به سایر محصولات موجود محبوب تر و پرفروش تر می باشند و طرفداران بسیاری از میان متخصصین را به خود اختصاص داده است.

خرید آنلاین میخکوب بادی

در صورتی که شما دارای کارگاه هستید و به عنوان یک متخصص فنی به این ابزار نیاز دارید، بهتر است از مدل بادی استفاده کنید که کار با آن خیلی بهتر و راحتتر و با کیفیت تر می باشد. اما در صورتی که صرفا برای کارهای سبک و ساده به آن نیاز دارید، میخکوب برقی نیز می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد و می توانید هرکدام از این مدل ها را که مد نظر دارید از وبسایت فروشگاه علمایی به صورت آنلاین خریداری نمایید.

دلیل بازگشت وجه

پشتیبانی آنلاین

برای ارتباط آنلاین با ما کلیک کنید.

پشتیبان واتساپ پشتیبان تلگرام

سات کاری از ساعت 8 الی 16:30

پشتیبان فروش: 05137291839 کارشناس فنی: 09917964587