جعبه بکس و متعلقات

ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

جعبه بکس و متعلقات

جعبه بکس و متعلقات

بکس، جعبه بکس و همچنین متعلقات آن ها دارای طیف گسترده ای هستند که هر یک دارای کاربردهای خاص خود هستند، به عنوان مثال خود بکس تکی شامل بکس ساده و بکش فشار قوی هستند که دارای انواع مختلفی همانند بکس بلند فشار قوی،بکس بلند ساده، بکس کوتاه فشار قوی و همچنین بکس سر دیلی می باشند.

جعبه بکس کامل ( ست جعبه بکس) نیز جعبه ای می باشد که درون خود دارای انواع مختلفی از بکس ها در سایز های مختلفی را دارند. سایر متعلقات بکس نیز عبارت اند از دسته بکس کشویی،رابط بکس، دسته بکس هندلی و دسته بکس گردون، تبدیل بکس یا درایو بکس، بکس دسته تی، لقلقه بکس، دسته جغجغه، آچار جغجغه، آلن بکس، بکس E، و همچنین بکس های خاص یا بکس های گاراژ.

خرید جعبه بکس

در هر کارگاه صنعتی، تعمیرگاه های خودرو، کارخانجات تولیدی و صنعتی و هر سایت عمرانی و ساختمانی جعبه بکس از وسایل ضروری می باشد که برای باز و بستن پیچ و مهره مورد استفاده قرار میگیرد. یکی از دلایل استفاده از استفاده از جعبه بکس به جای استفاده از بکس تکی و آچارهای تکی قیمت مناسب جعبه بکس است و یکی دیگر از مزیت های این محصول نسبت به سایر محصولات مشابه مجموعه بودن انواع سری آچار بکس، جغجغه، دسته بکس، رابط و انواع لقلقه و سایر وسایل موجود در جعبه بکس می باشد.

فروشگاه علمایی به عنوان بزرگترین مجموعه فروش یراق الات و ابزار الات در مشهد به فروش انواع برندهای مختلف این محصول مشغول به فعالیت می باشد شما میتوانید جهت خرید انواع برند های جعبه بکس همانند جعبه بکس رونیکس و یا اطلاع از قیمت جعبه بکس کوچک و بزرگ با فروشگاه ما تماس حاصل نمایید.

نکات مهم در خرید انواع جعبه بکس

از نکات مهم در خرید جعبه بکس کامل  وجود هر نوع ابزارها و آچارهای درون هر جعبه بکس می باشد که دارای سایزهای مختلف و مدل های متفاوتی همچون مدل رابط و دسته بکس و ... می باشند که برای خرید این ابزارها به صورت تکی باید هزینه زیادی و همچنین زمان زیادی را صرف نمایید. یکی دیگر از مزایای خرید جعبه بکس داشتن جعبه فلزی و یا پلاستیکی می باشد که جهت نگهداری و همچنین حمل و نقل آچارها بسیار کاربردی است. جعبه بکس ها دارای تعداد متفاوتی هستند که هرچه تعداد این آچارها بیشتر باشد سری آچار بکس ها و همچنین تعداد ابزارهایی که درون آن قرار دارد بیشتر می باشد.

قیمت جعبه بکس

کشورهای صنعتی زیادی وجود دارند که به تولید جعبه بکس در سایز های مختلف همچون جعبه بکس کوچک و بزرگ مشغول فعالیت هستند. در میان کشورهایی که به تولید این محصول مشغول هستند چندین کشور هستند که ابزارهای بسیار با کیفیت تری را تولید مینمایند و قیمت آن نسبت به کشور سازنده متغیر می باشد.

قیمت متفاوت این کشورها به دلیل کیفیت فوق العاده ای است که در تولید این محصولات در نظر  گرفته شده است، برای مثال جعبه بکس های تولیدی در آلمان دارای کیفیت بسیار بالایی هستند و بهترین نوع جعبه بکس هایی هستند که شما میتوانید خریداری نمایید. این محصولات علاوه بر کیفیت بسیار خوبی که دارند از قیمت بسیار خوبی نیز برخوردار هستند.

در رده های بعدی برندهای تایوانی و جعبه بکس هایی که ساخت کشور تایوان هستند از کیفیت خوبی برخوردار هستند. شما میتوانید در فروشگاه علمایی انواع جعبه بکس و متعلقات آن  را به صورت کامل مشاهده نمایید.

دسته‌بندی