سشوار صنعتی

سشوار صنعتی درواقع همان سشوار خانگی می باشدکه ما برای خشک کردن موهای خیسمان از آن استفاده مینماییم و تنها تفاوت آن این می باشد که به دلیل زمینه کاری خود در صنعت دارای قدرت گرمایشی خیلی بیشتری برخوردار می باشند و حتی میتوانند دمایی بالاتر از 700 درجه برای صاحبان صنعت فراهم کنند. سشوار صنعتی دارای برند های مختلفی می باشد یکی از برندهای پرطرفدار سشوار صنعتی توسن است که توسط فروش فروشگاه علمایی نیز به فروش میرسد. از سشوار های صنعتی برای انجام دادن برخی کارها همانند خم نمودن لوله های پلاستیکی، از بین بردن رنگ، از بین بردن الودگی های جامد بر روی سطح های مختلف، دودی نمودن اتومبیل و ... استفاده میشود. در ادامه شما با با این ابزار بیشتر آشنا میکنیم.

خرید سشوار صنعتی

سشوار های صنعتی از ابزارهایی است که در دسته ابزارهای برقی و شارژی قرار دارد و کارش دمیدن باد داغ به بیرون می باشد که دقیقا همانند سشوار های خانگی است و همانطور که گفته شد فقط جریان حرارت بیشتری دارد، ناگفته نماند که برخی از مدل های سشوار صنعتی از قابلیت کنترل حرارت برخوردار هستند. 

سشوار صنعتی در سه نوع مادون قرمز، گازی، الکتریکی تولید میشود و رایج ترین مدل آن الکتریکی می باشد. سشوار حرارتی با نام های دیگری  همامد تفنگ حرارتی و یا سشوار حرارتی نیز شناخته میشود و از یک منبع تولید حرارت که نامش المنت است و همچنین یک موتور که فن را به گردش در میاورد و هوای داغ را با فشار خارج میکند تشکیل شده است.

نکات مهم در خرید سشوار صنعتیقبل از خرید هر نوع سشوار صنعتی همانند خرید سشوار صنعتی رونیکس و ...باید به بررسی نیاز ای خود پرداخته و سشوار صنعتی را انتخاب نمایید که بتواند طیف وسیعی از نیاز های شما را تامین نماید. در ادامه به برخی از نکات مهم در خرید این محصول میپردازیم.

انتخاب نوع

اولین نکته ای که باید در هنگام خرید توجه داشته باشید انتخاب نوع این محصول است. همانطور که گفته شد این محصول در سه نوع الکتریکی، گازی و مادون قرمز موجود است که شما باید با توجه به نیاز خود یکی از آن ها را انتخاب نمایید.

توان باد تولیدی

توان باد تولیدی در این ابازر بر حسب لیتر بر دقیقه می باشد و نشانگر قدرت محصول شما در خارج کردن حرارت داخلی است. هرچقدر توان بادی یک سشوار بیشتر باشد پرتاب حرارتی آننیز بیشتر می باشد یکی از سشوار هایی که این کار را به خوبی انجام میدهد سشوار صنعتی رونیکس می باشد.

جنس المنت


همانگونه که گفته شد در سشوار های صنعتی همانند سشوار های خانگی از منبع تولید کننده گرمایشی به نام المنت استفاده میشود. امروزه نیز اغلب تولیدکنندگان این ابزار، از جانشین اتش از المنت های بادوام و مقاوم سرامیکی برای تولید نمودن حرارت در داخل این دستگاه ها استفاده مینمایند. 

درجه حرارتی

چنانچه سشوار صنعتی دارای قابلیت تنظیم حرارت باشد شما با یک امکان بزرگ و مفید روبرو می باشید، زیرا برای کارهای کوچک از دماهای پایینتر و برای کارهای بزرگتر از حرارت با دمای بالاتر استفاده میشود. 

سهولت در استفاده

در هنگام خرید و انتخاب سشوار صنعتی حتما به ظاهر این دستگاه، کلپدهای تعبیه شده، ظاهر دستگا و طراحی آن  دقت نمایید. فراموش نکنید که گاهی لازم است ساعت ها برای انجام یک کار با کیفیت از سشوار صنعتی استفاده نمایید زیرا برای رهایی از کوفتگی دستانتان بهتر می باشد که محصولی که انتخاب مینمایید از راحتی بیشتر برخوردار باشد.

سیستم قطع کن خودکار

در هنگام خرید ابزارالات صنعتی به این نکته توجه داشته باشید که نکات ایمنی از خصوصیات فنی دستگاه دارای اهمیت بیشتری است که یکی از این موارد سیستم قطع  کن خودکار می باشد که در هنگام بالا رفتن دمای داخلی دستگاه و یا روشن ماندن بی دلیل آن بر روی میز کار خود به خود کل سیستم دستگاه به صورت موقت غیر فعال شود.

طول سیم

در خرید وسایل برقی به میزان بلندی و یا کوتاهی سیم برقی که به بدنه متصل است توجه نمایید تا در هنگام استفاده به مشکل برنخورید.

قیمت سشوار صنعتی

در اخر نیز باید به قیمت سشوار صنعتی توجه داشته باشید، با توجه به اینکه امروز در بازار شما میتوانید قیمت های مختلفی از این دستگاه را ببیند با در نظر گرفتن نوع کار و نیاز خود اقدام به خرید مناسب ترین نوع آن نمایید.

فروشگاه علمایی سال های طولانی است که به فروش سشوار صنعتی ارزان و ابزار الات دیگر مشغول فعالیت است جهت خرید سشوار صنعتی توسن و ... با شماره زیر تماس حاصل نمایید.

دسته‌بندی