• آپارات
    icon
  • روبیکا
    icon
  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • واتساپ
دسته بندی محصولات
دسته بندی محصولات

جا لیوانی

جالیوانی آویز در آشپزخانه یکی از پرکاربردترین اکسسوری‌های آشپزخانه محسوب می‌شود، زیرا در طول روز استفاده از لیوان نسبت به سایر ظروف بیشتر می‌باشد و باید به طور مداوم در حال شست و شوی آنها بود. به همین علت؛ این ابزار فرایند شست و شو را ساده‌تر می‌کند و باعث سریع‌تر خشک شدت لیوان‌ها می‌گردد. علاوه بر آن، به خاطر ساده‌تر کردن دسترسی لیوان‌ها در بین ظروف مختلف، افراد ترجیح می‌دهند تا جای آ‌ن‌ها را جدا از دیگر موارد انتخاب کنند. در نتیجه استفاده از یک جالیوانی را همیشه ترجیح می‌دهند و مانند جاظرفی برایشان اهمیت دارد.

انواع مدل‌های جالیوانی

جالیوانی‌هایی که در بازار وجود دارد در دو نوع رومیزی و آویز و از جنس پلاستیک، آلومینیومی، چوبی و استیل می‌باشند. مدل‌های پلاستیکی، از پلاستیک فشرده و بسیار مقاومی ساخته شده‌اند که به سرعت شکسته یا تغییر رنگ نمی‌دهند، اما به هر حال نسبت به سایر مدل‌ها کیفیت پایین‌تری داری دارد. مدل‌های چوبی نیز معمولا از چوب‌های ضد آب مانند راش تولید می‌شوند که در مجاورت با آب و رطوبت، چوب آن از بین نمی‌رود و یا کپک نمی زند. علاوه بر این مدل‌ها، آلومینیومی و استیل نیز وجود دارد که ماندگاری بالاتری دارند.

تفاوتی که بین جالیوانی‌های استیل و آلومینیومی وجود دارد، این است که استیل هرگز زنگ نمی‌زند، خوردگی پیدا نمی‌کند، تغییر رنگ نمی‌دهد و به صورت دائمی می‌توان از آن استفاده کرد و با هیچ‌گونه مشکلی رو به رو نشد. اما مدل‌های آلومینیومی آبکاری می‌شوند و در صورتی که از متریال باکیفیتی ساخته نشده باشند، به سرعت تغییر رنگ داده و پس از چند سال استفاده کیفیت اولیه خود را از دست می‌دهند.

جالیوانی‌های آویز که در فروشگاه علمایی موجود می‌باشند، همگی تنها از جنس استیل می‌باشد که نسبت به سایر مدل‌ها بالاترین کیفیت را دارد. البته لازم به ذکر است که تمامی کارها دارای ضمانت می‌باشند و شما مشتریان عزیز می‌توانید با خیالی آسوده از آن‌ها استفاده نمایید.

خرید جالیوانی آویز

چنانچه قصد خرید جا لیوانی را دارید پیشنهاد ما جا لیوانی آویز استیل است که هم برای لیوان‌های بدون دسته و هم با دسته بسیار مناسب است. یکی از مزایای این جا لیوانی‌ها این است که چون لیوان‌ها را باید برعکس قرار دهید بنابراین به هیچ عنوان خاک به داخل آن نمی‌رود. شما می‌توانید جا لیوانی را بالای سینک ظرفشویی خود بگذارید و بدون اینکه نگران شکستن لیوان‌ها باشید از دسترسی راحت به آن ها لذت ببرید.

قیمت جالیوانی آویز

با توجه به اینکه لیوان از ظروفی می‌باشد که در طول روز بسیار پر کاربرد می‌باشد بنابریان برای همه ما ممکن است پیش آمده باشد که در هنگام شستن فضای کافی را برای خشک نمودن آن‌ها نداشته باشیم که نصب یک جالیوانی استیل و یا هر نوع دیگری می‌تواند این مشکل را برطرف نماید.

در فروشگاه علمایی جا لیوانی‌های مختلفی وجود دارد برخی از این‌جا لیوانی‌ها شامل، جالیوانی متحرک اویز ادلان مدل 218 و جا لیوانی اویز آدلان مدل 212 می باشد که هردو استیل هستند، چنانچه قصد خرید و یا اطلاع از قیمت را داشتید به راحتی می‌توانید این محصولات را خریداری و استفاده کنید.

دلیل بازگشت وجه

پشتیبانی آنلاین

برای ارتباط آنلاین با ما کلیک کنید.

پشتیبان واتساپ پشتیبان تلگرام

سات کاری از ساعت 8 الی 16:30

پشتیبان فروش: 05137291839 کارشناس فنی: 09917964587