برند بهریزان

ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

برند بهریزان

معرفی شرکت بهریزان

شرکت بهریزان از سال 1355 در شهر اصفهان فعالیت خود را در حوزه طراحی و تولید انواع دستگیره، قفل و یراق آلات  آغاز کرده است و این شرکت با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا نیز کمک گرفتن از مشاورین و متخصصین مربوطه، توانسته است به بهترین و باکیفیت ترین محصولاتی که در میان مصرف کنندگان طرفداران بیشماری دارند، دست پیدا کند. این شرکت توانسته است همچنین توانسته است با استفاده از آزمایشات اساسی در حوزه خوردگی، سختی و بررسی آلیاژها بر روی کیفیت محصولات خود تمرکز کند و همین امر سبب شده است تا محصولات خود را به سایر کشورهایی همچون انگلستان، هلند، استکالند، ترکیه و بسیاری از کشور های دیگر صادر کند.

ارزش های ویژه برند بهریزان

  • استفاده از دستگاه هایی برای انجام فرایندهای مربوط به فورج و سخت کاری سطوح، روش های نوین الکتروپلیتینگ و الکتروفورتینگ و بسیاری از دستگاه های دیگر که ساختار و عملکرد محصولات کمک می کنند.
  • دریافت استانداردهای بین المللی ISO 9001-2008 و ISO IEC17025 و سایر موارد که وجودشان برای شرکت بسیار اهمیت دارند.
  • تنوع بالای محصولات از نظر طرح و رنگ و ویژگی های آن ها
  • استفاده از مشاورین و متخصصین کارآزموده و باتجربه
  • استفاده از تکنولوژی های روز دنیا و روش های نوینی که سبب بهبود کیفیت و عملکرد محصولات می گردد.

معرفی محصولات تولیدشده توسط برند بهریزان

نمایندگی های شرکت بهریزان

این شرکت سعی کرده است تا در اکثر استان نمایندگی فعال داشته باشد تا بتواند خدمات خود در بین مردم ایران توسعه بخشد. فروشگاه علمایی به عنوان نماینده رسمی این شرکت و بزرگترین فروشگاه ابزار و یراق و تجهیزات ساختمانی در شرق کشور است که تمامی محصولات این برند را با تمامی امکانات و خدماتی که دارند به دو روش حضوری (تنها در شهر مشهد) و به صورت آنلاین به تمامی نقاط ایران عرضه می نماید و شما عزیزان می توانید محصولات مورد نیاز خود را در وبسایت این فروشگاه بررسی و خریداری نمایدد. همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با ما در تماس باشید.

دسته‌بندی