قیچی باغبانی

ترتیب نمایش:

قیچی باغبانی

قیچی باغبانی یکی از ابرازهای مهم برای هر باغدار و گلخانه داری به‌حساب می‌آید. با این ابزار می‌توانید شاخه‌های بیمار،‌اضافی و ... را هرس کنید تا درختان جان تازه‌ای بگیرند. قیچی های باغبانی در اشکال و اندازه‌های مختلف به بازار عرضه می‌شوند که تقریباً کارکرد یکسانی دارند. بااین‌وجود بهتر است ابتدا باکیفیت و کارایی محصول آشنا شده و سپس اقدام به خرید نمایید.

قیمت قیچی باغبانی

برندهای سازنده این محصول انواع مختلفی از قیچی های باغبانی با جنس، شکل، شکل، کارایی و قیمت مختلفی را به بازار عرضه نموده اند که برخی از این محصولات شامل، قیچی باغبانی رونیکس، قیچی باغبانی واستر، قیچی باغبانی نووا، قیچی باغبانی اینکو و .. می باشند. همگی میدانید که خرید قیچی باغبانی اصل به نفع ماست ولی ناگفته نماند که چنانچه حرفه شما باغبانی نیست و این قیچی را برای امور باغبانی حیاط و یا باغچه خود میخواهید میتوانید از یکی قیچی باغبانی ارزان تر استفاده نمایید.

خرید قیچی باغبانی


خرید قیچی باغبانی

در هنگام خرید قیچی باغبانی بهتر است به نکات زیر توجه کنید

  • جنس تیغه

تیغه‌های ساخته شده قیچی باغبانی انواع مختلفی دارند که از معروف‌ترین آنها می‌توان به فولاد و تیتانیوم اشاره کرد. فولاد ضدزنگ  کیفیت قابل قبولی دارد اما ممکن است باگذشت زمان، لایه رویی ضدزنگ از بین برود. اما در مقابل جنس تیتانیوم وزن کمتری دارد و با گذر زمان خاصیت ضدزنگ بودن خود را از دست نمی‌دهد.

  • نوع کاربری

ابتدا نیاز خود را بررسی کنید. به طور مثال برای هرس کردن پرچین و بوته درخت از قیچی شمشاد زن استفاده می‌کنیم.

  • قدرت و ضخامت شاخه

از این ابزار برای هرس چه نوع درختی استفاده می‌کنید؟ بهتر است برای شاخه‌های ضخیم از قیچی باغبانی دسته بلند  و برای شاخه‌های نازک از مدل کوتاه‌تر استفاده کنید.

  • وزن قیچی باغبانی

اگر قیچی خریداری شده وزن بالایی داشته باشد دست را خسته می‌کند و کار را به‌کندی جلو می‌برد.

  • طراحی و ارگونومی

اگر طراحی قیچی به‌خوبی صورت‌گرفته باشد، مچ دست خسته نمی‌شود. به بیان دیگر قیچی باغبانی هرچقدر خوش دست ‌تر، استفاده از آن نیز آسان‌تر خواهد بود.

  • گارانتی

یکی از فاکتورهای مهم در هنگام خرید توجه به گارنتی و اصالت کالای محصول است. گارانتی ضمانت و کیفیت را تأمین می‌کند و به همین دلیلی بهتر است در هنگام خرد به این مسئله توجه کنید.

دسته‌بندی