دستگاه جوش

ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

دستگاه جوش

اینورتر به عبارتی دستگاه جوش است که به وسیله منبع تغذیه ای خود امکان فراهم شدن جریان بالا جوشکاری را دارد. اینورتر جوشکاری با کمک به وسیله یک سری رکتیفایر و سوئیچ، حالت جامد جریان متناوب 60 هرتز AC برقی که وارد می‌شود را به جریان DC خروجی تبدیل می نماید. مقدار جریان خروجی و ولتاژ آن نیز قابل تنظیم است و در طول فرآیند جوشکاری به وسیله نرم افزارهای کامپیوتری قابل کنترل است. دستگاه جوش (اینورتر) جدیدی که امروزه تولید می شوند نسبت به مدل های سنتی سبک تر و مصرف برق کمتری دارد، در ادامه درباره بهترین برندها، قیمت محصولات و سایر موارد صحبت میکنیم، با ما همراه باشید.

دستگاه جوش (اینورتر)

چه دستگاه جوش (اینورتر) بخریم؟

چنانچه قصد خرید دستگاه جوش را دارید باید به یکسری از نکات توجه زیادی داشته باشید که در ادامه به برخی از مهم ترین عوامل اشاره شده است:

  • آمپر دستگاه: برای مثال هر چقدر آمپر بالاتر باشد دستگاه از قدرت بیشتری برخوردار است و می تواند با قدرت بیشتری کارهای صنعتی را انجام دهد.
  • سیستم محافظتی: از سیستم های محافظتی و بدنه دستگاه غافل نشوید، زیرا تمام آنها مجموعا عمر دستگاه و نحوه عملکرد آن را تعیین مینماید.
  • ولتاژ دستگاه: نکته مهم دیگری که در انتخاب این دستگاه وجود دارد، میزان ولتاژ آن می باشد. هرچه ولتاژ دستگاه بیشتر باشد میزان جریان برق تولیدی آن بیشتر خواهد بود.
  • خدمات پس از فروش: به جز مواردی که ذکر شد باید به خدماتی که شرکت بعد از فروش هر نوع دستگاه جوشی همانند دستگاه جوش خانگی و ...ارائه میدهد نیز توجه داشته باشید. یکی از بهترین برند های ایرانی دستگاه جوش اینورتر آروا است.

بهترین برند دستگاه جوش

دستگاه های جوش بسته به نوع اتصالی که دارند با یکدیگر فرق دارند، برای مثال برای ساخت و اتصال قطعات پلاستیک دستگاه های جوش پلاستیک در بازار عرضه شده است و یا برای اتصال فلزات دستگاه جوش فلزان در مدل و برندهای مختلفی وجود دارد. انواع دستگاه جوش چند منظوره در سایت فروشگاه علمایی با قیمت مناسب به فروش میرسد. یکی از دستگاه های جوش خوب در این فروشگاه دستگاه جوش آروا 2071 می باشد که به یکی از پر فروش ترین محصولات تبدیل شده است.

دستگاه جوش (اینورتر) آروا 2071

نکات مهم در هنگام استفاده از اینورترها

بیشتر دستگاه های  جوش اینورتر از قسمت برد مقاومت خوبی ندارند و برای اینکه خراب نشوند باید چند نکته را در نظر داشته باشید.

  • تا حد امکان از وصل نمودن دستگاه به مولدهای برقی بنزینی خودداری نمایید.
  • از وصل کردن کابل جوشکاری به متراژ بالا به دستگاه جوش جدا خودداری نمایید، زیرا نوسان برق را بالا  میبرد.
  • از اتصال دستگاه به سه راهی و یا چند راهی در هنگام کار پرهیز نمایید و فقط از تک راهی استفاده کنید.

خرید دستکاه جوش اینورتر

همانطور که گفته شد دستگاه جوش از ابزارهای بسیار مهم در اتصال قطعات به یکدیگر است که امکان خرید آنلاین این محصول از طریق فروشگاه علمایی فراهم شده است و شما به راحتی می توانید این محصول را با شماره گیری 05137291839 تماس حاصل نمایید.

قیمت دستگاه جوش اینورتر

دستگاه های جوش دارای انواع مختلفی هستند که بر اساس برند و مدل های مختلفی که دارند دارای قیمت های متفاوتی هستند، برای دیدن انواع دستگاه جوش می توانید به صفحه دستگاه جوش در وبسایت فروشگاه علمایی مراجعه نمایید و تمامی مدل ها را به همراه قیمت آن ها مشاهده نمایید. شما می توانید جهت اطلاع از قیمت دستگاه جوش آروا 160 آمپر 2116 و اینورتر جوشکاری آروا مدل 2170 و سایر محصولات با شماره های ثبت شده در سایت تماس حاصل نمایید.

دسته‌بندی