دستگاه جوش

ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

دستگاه جوش

دستگاه جوش اینورتر نوعی دستگاه جوش است که به وسیله منبع تغذیه ای خود امکان فراهم شدن جریان بالا جوشکاری را دارد. اینورتر جوشکاری با کمک به وسیله یک سری ریکتیفایر و سوئیچ، حالت جامد جریان متناوب 60 هرتز AC برقی که وارد می‌شود را به جریان DC خروجی تبدیل مینماید. مقدار جریان خروجی و ولتاژ آن نیز قابل تنظیم است و در طول فرآیند جوشکاری به وسیله نرم افزارهای کامپیوتری قابل کنترل است. دستگاه جوش اینورتر نسبت به دستگاه جوش سنتی سبک تر و مصرف برق کمتری دارد، در ادامه درباره قیمت اینورتر و ... صحبت میکنیم همراه ماباشید.

چه دستگاه جوش اینورتری بخریم

چنانچه قصد خرید دستگاه جوش اینورتر را دارید باید به یکسری از نکات توجه زیادی داشته باشید، برای مثال هر چقدر آمپر بالاتر باشد دستگاه از قدرت بیشتری برخوردار است و میتواند با قدرت بیشتری کارهای صنعتی را انجام دهد. از سیستم های محافظتی و بدنه دستگاه غافل نشوید، زیرا تمام آنها مجموعا عمر دستگاه و نحوه عملکرد آن را تعیین مینماید. 

به جز مواردی که ذکر شد باید به خدماتی که شرکت بعد از فروش هر نوع دستگاه جوشی همانند دستگاه جوش خانگی و ...ارائه میدهد نیز توجه داشته باشید. یکی از بهترین برند های ایرانی دستگاه جوش اینورتر آروا است. شما می توانید جهت اطلاع از قیمت دستگاه جوش آروا 160 آمپر و اینورتر جوشکاری آروا مدل 2170 و ... با شماره های ثبت شده در سایت تماس حاصل نمایید.

بهترین برند دستگاه جوش

دستگاه های جوش بسته به نوع اتصالی که دارند با یکدیگر فرق دارند، برای مثال برای ساخت و اتصال قطعات پلاستیک دستگاه های جوش پلاستیک در بازار عرضه شده است و یا برای اتصال فلزات دستگاه جوش فلزان در مدل و برندهای مختلفی وجود دارد. انواع دستگاه جوش چند منظوره و اینورتر و ... در سایت فروشگاه علمایی با قیمت مناسب به فروش میرسد. یکی از دستگاه های جوش خوب در فروشگاه علمایی دستگاه جوش آروا 2071 می باشد که به یکی از پر فروش ترین محصولات تبدیل شده است.


نکات مهم در هنگام استفاده از اینورترها

بیشتر دستگاه های  جوش اینورتر از قسمت برد مقاومت خوبی ندارند و برای اینکه خراب نشوند باید چند نکته را در نظر داشته باشید.

  • تا حد امکان از وصل نمودن دستگاه به مولدهای برقی بنزینی خودداری نمایید.
  • از وصل کردن کابل جوشکاری به متراژ بالا به دستگاه جوش جدا خودداری نمایید، زیرا نوسان برق را بالا  میبرد.
  • از اتصال دستگاه به سه راهی و یا چند راهی در هنگام کار پرهیز نمایید و فقط از تک راهی استفاده کنید.


خرید دستکاه جوش اینورتر

همانطور که گفته شد دستگاه جوش از ابزارهای بسیار مهم در اتصال قطعات به یکدیگر است که امکان خرید آنلاین این محصول از طریق فروشگاه علمایی فراهم شده است و شما به راحتی می توانید این محصول را با شماره گیری 09205202321 تماس حاصل نمایید.

قیمت دستگاه جوش اینورتر

دستگاه های جوش دارای انواع مختلفی هستند که بر اساس برند و مدل های مختلفی که دارند دارای قیمت های متفاوتی هستند، برای دیدن انواع دستگاه جوش می توانید به صفحه دستگاه جوش مراجعه نمایید و تمامی انواع دستگاه جوش را به همراه قیمت آن ها مشاهده نمایید.

دسته‌بندی