• آپارات
    icon
  • روبیکا
    icon
  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • واتساپ
دسته بندی محصولات
دسته بندی محصولات

 

جهت راحتی کار و خرید آسان تر از وبسایت فروشگاهی در این قسمت از سایت به مراحل صفر تاصد ثبت سفارش و خرید از وبسایت به همراه تصاویر و مرحله به مرحله پرداخته شده است. این مراحل با دو پلتفرم موبایل و صفحه دسکتاپ نمایش داده شده است تا شما عزیزان با هر دستگاهی که قصد خرید از وب سایت را داشتید، بدون هیچ گونه مشکلی و خیلی سریع و آسان خرید خود را انجام دهید.

مراحل خرید از وبسایت علمایی

– جستجوی کد و یا نام محصول در کادر “جستجوی محصول”

در صورتی که محصولات دیگری نیز برای سفارش مدنظر دارید گزینه “ادامه” را انتخاب کرده و در غیر این صورت، بر روی گزینه “مشاهده سبد خرید” کلیک می نمایید.

1. آیا کاربر سایت هستید؟

2: کاربر جدید هستید؟

اگر قبلا یک بار در سایت ثبت نام کرده اید، کافی است نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید، در غیر این صورت برای ثبت نام، گزینه کاربر جدید را انتخاب کرده و اطلاعات مورد نیاز را وارد می نمایید و در انتها گزینه “ثبت نام” را کلیک کنید.

در بخش بعدی لازم است نحوه آشنایی‌تان با وب سایت را انتخاب نمایید، سپس با تایید گزینه “قبول شرایط و قوانین”، بر روی “ثبت اطلاعات” کلیک نمایید.

در قسمت بعدی با انتخاب روش پرداخت آنلاین، می‌توانید به درگاه زرین پال متصل شوید و مبلغ خرید را پرداخت نمایید.

در بخش پنل کاربری، در قسمت “سفارشات”، سفارش شما نمایش داده می‌شود که می‌توانید برای پرداخت و تکمیل خرید روی آن کلیک کنید.

در صورتی که روش پرداختی را کارت به کارت انتخاب نمایید. شماره کارت، حساب و شبا به شما مانند قبل نمایش داده می‌شود که پس از پرداخت لازم است در باکس تعیین شده، کد رهگیری انتقال وجه را وارد نمایید.

با این وجود شما کاربران گرامی می توانید در صورت داشتن هرگونه مشکلی با شماره تلفن‌های 05137291839 و 09917964587 تماس حاصل فرمایید تا شما را در فرایند ثبت سفارش راهنمایی نمایند.

پشتیبانی آنلاین

برای ارتباط آنلاین با ما کلیک کنید.

پشتیبان واتساپ پشتیبان تلگرام

سات کاری از ساعت 8 الی 16:30

پشتیبان فروش: 05137291839 کارشناس فنی: 09917964587