میز اتو

ترتیب نمایش:

میز اتو

میز اتو تاشو یک از محصولاتی است که خانم ها به شدت طرفدار آن هستند و ترجیح میدهند برای اتاق خود از آن استفاده کنند تا فضای کمتری از آن اشغال شود بتوانند استفاده بیشتری از فضا داشته باشند. این مدل میز جزو محصولات اتاقی لاکچری محسوب می شود که معمولا در خانه های مدرن امروزی و مبله طراحی و ساخته می شود. طراحی این محصول به گونه ای می باشد که داخل کمد نصب می شود که در صورت استفاده آن را به بیرون می آورند و استفاده می کنند و پس از استفاده به راحتی آن را در کوچکترین ابعاد جمع می کنند.

انواع میز اتو تاشو

  • میز اتو تاشو پایه دار ساده: این مدل جزو ساده ترین مدل ها می باشد که تمامی لوازم خانگی و لوازم جهیزیه آن را می فروشند و از آنجایی که قیمت مناسبی دارد به راحتی تمامی افراد می توانند آن را تهیه کنند. این مدل ها هیچ گونه طراحی خاصی ندارند و فقط فضای از اتاق را اشغال میکنند.
  • میز اتو دیواری: برخی نمونه های جدید تر این محصول به گونه ای می باشند که می توان آن را بر روی دیوار نصب کرد که قابلیت تا شدن دارند، هنگام نیاز می توان آن را باز و اتوکشی را انجام داد و پس از اتمام کار آن را مجددا بر روی دیوار می بندند.
  • میز اتو ریلی تاشو: این مدل، بهترین محصول می باشد که هم به صورت ریلی به داخل فرو می رود و هم قابلیت تا شدن دارد که سبب می شود کمتری حجم فضا را بگیرد. البته در این مدل نمونه ی چرخشی نیز وجود دارد که می توان علاوه بر تا کردن و جمع کردن جهت میز را نیز تغییر داد که این ویژگی کاربری محصول را برای افراد بسیار راحتتر می کند.

ویژگی های میز اتو

میزهای اتو معمولا از یک تخته جهت پهن کردن لباس ها ساخته می شوند که معمولا روی آن یک لایه ابری ضخیم قرار گرفته است تا حرارت موجب خراب شدن آن نگردد. این محصول دارای ریل هایی می باشد که از نوع آرام بند هستند هنگام بسته شدن به دیوار و یا کمد آسیبی نمی رساند. البته بجای ریل نیز می توان از جک های آرام بند برای نصب و تا کردن بر روی دیوار استفاده کرد. در صورتی که قابلیت چرخش داشته باشد می توان آن را در راستای دیوار و یا کمد چرخاند که کوچکترین ابعاد را داشته باشد و کمترین فضا را بگیرد. البته برخی مدل ها دارای پایه هایی هستند که می توان هنگام نیاز ان ها را باز کرد و بر روی زمین قرار داد تا تسلط بیشتری بر روی ان داشته باشید و بتواند وزن بیشتری را تحمل کند.

برندهای تولیدکننده میز اتو

این محصول توسط برندهای متعدد ایرانی و خارجی ممکن است طراحی و آماده گردد، اما در این بین برند ملونی (یونی هوپر) که چینی می باشد و برند ایرانی داسی، دو برند معروف و درجه یکی هستند که محصولات خود را همراه با گارانتی و ضمانت عرضه می نمایند.

خرید میز اتو به صورت آنلاین

شما می توانید این محصول را مانند سایر اکسسوری های اتاقی به صورت آنلاین نیز تهیه کنید، تنها لازم است نوع، ابعاد و شرایط نصب ان را در نظر بگیرید و با توجه به این موارد کالای مناسب را خریداری نمایید. البته سعی کنید برای خرید انلاین چنین محصولاتی از مراکز و وبسایت های معتبر خرید کنید تا نسبت به سلامت و کیفیت و خدمات پس از فروشی که دارد اطمینان داشته باشید. به عنوان مثال فروشگاه علمایی از جمله نمونه هایی است که نمایندگی رسمی برندهای مطرح نام برده شده می باشد و تمامی محصولات آن ها را به صورت حضوری و آنلاین همراه با مشاوره رایگان عرضه می نماید. جهت بررسی و دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با ما در تماس باشید.

دسته‌بندی