برند توسن

ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

برند توسن

شرکت توسن از سال 1382 فعالیت خود را به صورت تخصصی در حوزه ساخت و تولید ابزارآلات‌برقی، بادی و بنزینی و دستی آغاز کرده است. این شرکت در این سال‌ها با کسب تجربه و بررسی نیاز مشتریان خود سعی بر این داشته است تا بتواند براساس تمام استاندارد‌های بین‌المللی و اصولی مشترک ابزارآلاتی را تولید و عرضه نماید تا پاسخگوی نیازهای مشتریان و مصرف‌کنندگان باشند. تلاشی که شرکت توسن به جهت بهبود این مسیر داشته است، ارتقای سطح علمی و فراگیری از تکنولوژی‌های نوین این حوزه بوده است و علاوه بر آن، بهره‌مندی از کارشناسان و متخصصین فنی و مجرب برای گسترش تبادل اطلاعات و بهبود سطح علم و دانش و تجربات شرکت صورت گرفته است.

چشم انداز برند توسن چیست؟

این شرکت در تلاش است تا بتواند برای تمامی مشتریان و جامعه خود از نظر کیفیت و خدمت‌رسانی به معتبرترین و بهترین شرکت در حوزه صنعت و ابزار تبدیل شود. به همین دلیل برای مشتریان خود کیفیت، آگاهی، شناخت، خدمت رسانی و ارزش آفرینی را فراگرفته است و به صورت همیشگی مشتریان خود را مقدم می‌داند، تا در میان تمامی برندها و موسسات این حوزه برای مصرف‌کنندگان، اولین و آخرین انتخاب باشند.

شرکت توسن چه محصولاتی تولید می‌کند؟

این شرکت ابزارهای برقی مانند "مینی فرز، دریل، بتن کن، کارواش و سشوار صنعتی" ابزارهای بادی و بنزینی مانند "آچاربکس بادی، اره زنجیری، پیستوله" و ابزارآلات دستی مانند "سه نظام، آچار، انبر" و سایر موارد را تولید و عرضه می‌نماید و برای محصولات برقی خود گارانتی نیز در نظر گرفته است که بین 6 الی 12 ماه می باشد و شما می‌توانید با خیالی آسوده آن ها را خریداری نمایید.

شرایط استفاده از گارانتی و خدمات پس از فروش

  • در طول ضمانت ابزار مصرف‌کنندگان یک مرتبط به صورت رایگان خدمات از شرکت دریافت می‌کنند.
  • حتما توجه داشته باشید که کارت گارانتی را در مدت زمان تعیین شده هرگز گم نکنید زیرا به هیچ عنوان المثنی صادر نمی‌گردد.
  • برای استفاده از کارت گارانتی صرفا باید به نمایندگان و شعب مورد قبول و رسمی مراجعه نمایید، در غیر این صورت، معتبر نخواهد بود.
  • کارت‌‎های گارانتی محصولات توسن به معنای تعویض کالا نمی‌باشد، بلکه به منظور تعمیر آنها در صورت مشکل و خرابی صادر می‌گردد.

نمایندگان شرکت توسن

برای اینکه مصرف‌کنندگان دسترسی راحت‌تر و سریعتری به محصولات توسن داشته باشند، این شرکت سعی کرده است تا در تمامی نقاط کشور نمایندگان رسمی خود را برگزیند تا به صورت آنلاین و حضوری تمامی جامعه را پوشش دهند. فروشگاه علمایی از جمله نمایندگان رسمی آن می‌باشد که در شهر مشهد قرار دارد و برای سهولت بیشتر کار به صورت آنلاین برای تمامی نقاط کشور ارسال دارد و شما می‌توانید هرکدام از محصولات مورد نظر این برند را در وبسایت ثبت سفارش نمایید.

دسته‌بندی